Koniec świata nadchodzi? "Przeżyją tylko wybrańcy"

| Aktualizacja:

Amerykański badacz nie ma złudzeń. Już jutro, gdy tylko zegar wybije 18, każdy zakątek kuli ziemskiej zostanie zniszczony przez niewyobrażalne kataklizmy. Przeżyją tylko wybrańcy. Choć ci, którzy przetrwają zagładę, będą cierpieć męczarnie.

wróć do artykułu
  • ~mmx
    (2011-05-20 14:20)
    to po co ja studiuje... na co ja sie meczylem tyle zycia..
  • ~WIARAczyniCZUBA
    (2011-05-20 13:34)
    NADCHODZI KONIEC ŚWIATA- WSZELKICH RELIGII, i religiotów1 To na 100%!
  • ~pacynka
    (2011-05-20 14:57)
    Byli juz tacy (świadkowie iehowy), którzy też ogłaszali koniec swiata i by ratowac tyłki i swoich braci w wierze pognal na okoliczne szczyty gór, koczowali tam przez trzy dni. Okazało sie że ich prorok jednak się pomylił..
    Teraz widać następnemu coś na głowę nadepło.
    A swoją droga widać intelekt pismaków... nie potrafia znaleźć dobrego tematu więc zajmują pisaniem banialuków, no a szef płaci za wypociny
  • ~Abstynento
    (2011-05-20 14:42)
    A ja sobie flaszkę kupię i jutro od 17 polecę na wesoło :))))))))))))))))))))))))
  • ~Kaliban
    (2011-05-20 15:14)
    Najważniejsze , że PIS szlag trafi!
  • ~xx
    (2011-05-20 14:49)
    18 godz., ale w której strefie czasowej ? :))
  • ~Teodozja
    (2011-05-20 14:06)
    To jest kpina z ludzi -media totalnie się stabloidowały - naprawdę nie mamy innych problemów???
  • ~Rejtan
    (2011-05-20 14:39)
    A czemu sobota?
    Deus vult ;)
  • ~sz
    (2011-05-20 13:57)
    Niech was niewierne curfy pieklo pochlonie a nasz zbawiciel donald oby zyl wiecznie
  • ~niewiara czyni paliglupa
    (2011-05-20 13:54)
    do wiara czyni czuba ...nadchodzi koniec wasz,, pelowcy - ateisci i bojek jest to wasz lostatni... bojta sie loj bojta .. nie wojta jeno pana Boga !!!
  • ~patryk
    (2011-05-20 13:58)
    to na bank wina ***** pis matole *****************
  • ~zly_Marek:)
    (2011-05-20 13:46)
    ja pierdziu, trzeba się uchlać, jak radzicie. Nie "łykam" od 12 lat, czy urżnąć się, sam się zastanawiam.
  • ~pechpechowiec
    (2011-05-20 13:59)
    Jak tylko znalazłem dziewczyne i dobrą prace to wiedzialem ze dlugi nie bede sie tym cieszyl
  • ~ona
    (2011-05-20 15:25)
    nastepny idiota ktory ma cos z deklem
  • ~Henry
    (2011-05-20 13:29)
    Made in Swiadkowie Jehowy!!! Jak ten Bog wszystko zniszczy - to jak tu sie przygotowac?!
  • ~Konfacela
    (2011-05-20 13:28)
    Konrad Wallenrod jesteś, zobaczymy?
    Antychryst wyjdzie nie zza wody, poprawka, ze wschodu i wszyscy to zbagatelizowali a były sygnały już dawno!
    Ciakwe godło wisi już od 1991 na Kremlu, to ciekawy orzeł o dwóch głowach i trzech koronach, bo jedną głowę już stracił wcześniej!
    Czyżby takiego smoka widywali prorocy wcześniej i te języki jak płomienie!??
    Sam komunizm jest już nastawiony anty i jest pewnym zaprzeczeniem starych prawd!
  • ~PRZEMO
    (2011-05-20 13:29)
    to na bank wina PO
  • ~hehe
    (2011-05-20 13:24)
    do jano.. no.. to by bylo niezle rozwiazanie.. zy tym ze on to nie belzebug.. taki wieliki inaczej to on nie jest...powiedzmy narzedzie w reku belzebuba.. o tak ..to okreslenie pasuje do michnika adama niejakiego jak ulal..
  • ~@HEL:P
    (2011-05-20 13:24)
    Czas robic rachunek sumienia CHAMSKI POmatolku - o ile je w ogole POsiadasz, bo za wszystkie obelgi PRZYJDZIE KIEDYS ZAPLACIC!!
  • ~Konfacela
    (2011-05-20 13:18)
    Z pewnością mają problem wytrawni komuniści, bo chyba partia im nie pomoże w takim dniu jaki przewiduje ten badacz.
    Ten prorok chaosu i zagłady, to nie prorok, bo wszyscy próbowali ratować świat a nie go niszczyć i odliczać czas końca, bo zamysły Boga są może inne i tego żaden prorok nie wie tego do końca!
    12 rycerzy przybędzie, tylko po co, jak każdy czeka na ten koniec ostateczny?
    Czy to Bóg stworzy sztańskie programy, czy to naukowcy rozsiewające nienawiść i agresję???
    Nostradamus pisał już dawno ,,łuk furii szatana,, czy widział w tym dzieło Boga???
    nie mógł wiedzieć, że to program bedzie taki, lecz już to widział, tylko interpretacja musi być dobra!

    Miso,
    czy Wszechświat ma koniec???

    To nie żadne żywe trupy miąly przemówić, bo trup, to trup i ciało się rozłoży a dusza niesmiertelna zostaje i być może połączy się z Bogiem lub nie!
    Dusza jest tutaj kluczowym tematem a nie ciało!
    Księga Rodzaju
    ,,Pierwsi ludzie byli święci,, więc, co to znaczy dla ludzi? mieli duża energię-duszę???
    Bóg tchnął w nich życie ziemskie?

Może zainteresować Cię też: