Dumne wypowiedzi Morawieckiego o miliardach to bardziej odcinanie kuponów od dokonań poprzedników

| Aktualizacja:

Rzecz w tym, że dumne wypowiedzi wicepremiera o dodatkowych miliardach w kasie to bardziej odcinanie kuponów od dokonań poprzedników niż własnych. W tym – o zgrozo – poprzednika z rządu PO-PSL.

wróć do artykułu
  • ~poPO
    (2017-09-13 16:45)
    Raj dla mafii podatkowych trwałby nadał, gdyby rządziło PO.PSL Autor " OMAL" by się skompromitował wychwalając dokonania Rostowskiegi i Szczurka, omal go uratowało. Naraził się tylko na śmieszność.
  • ~Hanka Lisowa
    (2017-09-12 03:31)
    Wypisujecie większe bredni niż Wybiórcza
  • ~kisiek
    (2017-09-11 21:38)
    czyżby autor pisał za pieniądze z Amber Gold????
  • ~rono
    (2017-09-11 20:27)
    Kawalarz z Pana redaktora !!!
  • ~gress
    (2017-09-11 18:11)
    Ha ha ha co za bzdury - niemieckie wypociny
  • ~LemingHunter
    (2017-09-11 14:45)
    Co za BREDNIE ... "...odcinanie kuponów od dokonań PO-PSL... A w domu wszyscy zdrowi ? PiSowi 1,5 roku zajęło to o czym PO i PSL TYLKO GADAŁY przez 8 lat. PO PSL - miały mistrzowski PR, teraz nawet tego nie mają
  • ~POLAK 39
    (2017-09-11 13:48)
    Gdzie Pan redakuje to nie ta prasa nic polskości
  • ~m-53
    (2017-09-11 09:56)
    Zabawne jest to zdanie "przygotował rząd PO-PSL i ..........omal go nie wprowadził" Obśmiałem się i zaplułem kawą klawiaturę. Kluczowe jest tu słowo "omal". Redektor się ośmiesza - ale bez "omal", bo z pewnością.
  • ~helena
    (2017-09-11 09:18)
    Uśmiałam się jak norka!!!!! przy tych wszystkich złodziejskich aferach ,chce się wmówić narodowi że coś w tej kasie jeszcze zostało???????? nie obrażajcie Polaków!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Rzul
    (2017-09-11 09:17)
    Rozumiem "Dzienniku", że przed upadkiem chcecie się całkiem skompromitować. Już, już Chądzyński miał zostać dziennikarzem, ale nie zdążył. Niemcy nie miały na gazety, bo musiały odkładać na reparacje.
  • ~Zax
    (2017-09-11 08:59)
    Znaczy przez 8 lat poprzednicy tak się strasznie starali, kładli zręby i fundamenty, ale jakoś tak dopilnowali żeby nieskapitalizowań politycznie tych wysiłków - czyżby finansowo nie oplatało im się tych projektów dokańczać?
  • ~Pfff
    (2017-09-11 08:36)
    No no przykładów jest mnóstwo... większości OMAL nie udało się wprowadzić poprzedniej ekipie. Ale 8 lat to jednak było zbyt mało... LOL
  • ~rony
    (2017-09-11 08:31)
    ha, ha , dokonania POprzedników to puszczany bokiem Vat na setki milardów. To wałki przy inwestycjach , i wielle innych zasług.Nigdy wiecej Parady Oszustów!!

Może zainteresować Cię też: