Polska - państwo iluzoryczne. Jedyne, co realnie potrafi, to podnosić ciśnienie własnym obywatelom

| Aktualizacja:

Widząc cień jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, Izrael reaguje z histeryczną determinacją. Zaś cała żydowska diaspora na świecie solidarnie wspiera swych rodaków. Co robią w analogicznej sytuacji Polacy? Ano zajmują się sami sobą i to w stanie takiego wzmożenia, jakie izraelski rząd osiąga jedynie na wieści o wejściu Iranu w posiadanie broni atomowej. Jak w szkle powiększającym widać to było w tym tygodniu, przy okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~Fedor
    (2018-04-14 09:17)
    "Premier bardziej ufał Putinowi niż koledze z "Solidarności". (...) Rząd Tuska bez walki oddał śledztwo de facto w ręce Rosjan, pozwalając, aby całą winą obciążyli stronę polską". A skąd autor tej analizy zaczerpnął tezę, że Protasiuk "nie wiedział, że czerwony guzik na wolancie tupolewa nie zadziała, jeśli na lotnisku nie funkcjonuje skorelowany z systemami samolotu Instrument Landing System". Siedział w kokpicie tupolewa czy rozmawiał z gen. Anodina z telefonu Tuska, który baardziej ufał Putinowi niż prezydentowi swojego (a może TEGO?) kraju?
  • ~Rem
    (2018-04-14 09:10)
    Towarzysz dziennikarz powinien unikać tematów politycznych, bo gołym okiem widać ślady mokrego języka, między pośladkami Putina.
  • ~Ela
    (2018-04-14 09:58)
    Zamknie się wszystkich złodzieji z PO i będzie dobrze , będzie wolna Polska .
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:45)
    widzac takie GN...IDY jak wnuka Gomulki niejakiego BU....DKE i takiego GRAFOMANA z DER GADZINOWKI to cisnienie samo szkacze i nasowa sie pytanie za ile SREBRNIKOW sie tak ZESZMACILI
  • ~szaza
    (2018-04-14 09:30)
    czyli jak Korea Północna, tylko Kim taki kaczorowaty
  • ~nina
    (2018-04-14 09:10)
    To nie jest wina sasiadow ze Polska tracila niepodleglosc .ze byly zabory i rozbiory, ze byly najazdy,wine ponosza nasi skloceni ,prymitywni przodkowie,ktorzy machali szabelka i krzyczeli ze nie oddadza nawet guzika od kaleson, przez wieki nie potrafilismy zyc i rozwijac sie ,bylysmi zacofani,przez setki lat co madrzejsi i odwazniejsi wyjezdazli z Polski,tak samo jest teraz. Europa sie rozwija ,a my dalej dzieki rzadzacym tkwimy w koltunstwie,klamstwie,cynizmie, dalej wszedzie widzimy tylko wrogow,taka jest czesc naszych rodakow. Nie mozemy sie porozumiec wewnatrz kraju,a sasiadow traktujemy jako wrogow.
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:54)
    Podkomisja smoleńska udowodniła ,że Smerfy to naprawde żyjące stworki , a Myszka Miccki to istota z krwi i kości , dlatego wierzę w to , że w smolocie były bomby , i wierzę w to , że było tam setki małych ładunków wybuchwych , które wniosły SMERFFY i podłozyły pod fotel prezydenta
  • ~To nie jest śmieszne
    (2018-04-14 10:52)
    Polska to wspaniały Kraj. Więc dlaczego powstał strach by w Niej żyć? Prosty wniosek - kupka nieobliczalnych osobników, nie kochających Polski, spowodowała taki stan.
  • ~Rem
    (2018-04-14 09:16)
    My PIS ,żeby mieć poparcie wśród niedorozwojów , musimy starszyc obywateli ,że wszyscy chcą nas zniszczyć i to nam wychodzi , popieraja nas nieduczeni pajace i my sie z tego cieszymy ,Mamy juz we wszystkich władzach naszych kolesi i nic nam nie grozi , mamy sądy , prokurature , TK i opozycja może nam skoczyc Teraz zaczniemy nasladowac Białoruś i bedziemy zamykac opozycjię .Mmy Jarosława jako przywódce i komu sie nie podoba to won z Polski
  • ~kalafior
    (2018-04-14 09:04)
    aż uśmiałem się, świetna diagnoza
  • ~Fedo
    (2018-04-14 09:38)
    Ja wierzę w podkomisje smoleńską -- w sztuczną mgłe , bomby termobaryczne , hel, dobijanie z pistoletów , bomby na pokładzie , w Myszke micki i w Smerfy , wierzę bo jestem byborca PIS i co nam mówią w to wierzymy . Ot mamy takie tępe mózgi.Wierze ,że Maria Anders musi latac biznes klasą za nasze podatki , że Jarosław musi mieć ochrone z 130000 zł miesięcznie .W to wszystko wierzę bo jestem imbecylem
  • ~wbijcie to sobie w puste lby :
    (2018-04-14 10:32)
    Polska pod rzadami PO, PSL i Nowoczesnej to panstwo iluzoryczne.
  • ~miś
    (2018-04-14 12:35)
    Towarzysz, który pisał ten artykuł udaje głupiego.
  • ~pinokiooo
    (2018-04-14 09:55)
    Ble,ble,bla bla,s....ją muchy idzie wiosna
  • ~BA-CA
    (2018-04-14 09:56)
    Jarosław to mógłby co najwyżej czyścic buty Panu Gomułce
  • ~Ela
    (2018-04-14 10:04)
    A ja jestem zdecydowana pokazać moja muszelke Panu Jarosławowi , bo nigdy nie widział , tak kocham Jarsława
  • ~Ela
    (2018-04-14 10:06)
    Putin opuścił PIS i dlatego poparcie spada
  • ~Fedo
    (2018-04-14 09:41)
    Piloci w ostatniej sekundzie lotu krzyczeli -O Kór......w -- dlatego chyba ,że zobaczyli bombę która wybucha .A ja jednak w to wierzę ,bo jestem mierny ale wierny PIS-owi
  • ~Jonathan
    (2018-04-15 03:13)
    Podoba mi sie spojrzenie zewnatrz. Fajna komedia przy dobrym rezyserze.Tak nas widza tak o nas pisza.Jestesmy tego godni? Ktos ,kto patrzy z zewnatrz na wybryki grupy rzadzacej to i tak ocena jest pozytywna.Ja takiego prezesa mam w nogawce i latwo zmieniam jego usytuowanie ,ot lewa czy prawa.
  • ~Misio....,,,.,,.,,.,,
    (2018-04-14 23:17)
    Izrael , to państwo iluzoryczne realnie. Jak runą muzułmańskie hordy, po pozostanie im jedynie "zielona wyspa" stworzona przez Tuska. Dlatego reagują panicznie na każde przejawy krytyki, gdyż nie mają podstaw do spokojnych reakcji.

Może zainteresować Cię też: