Kaczyński i Szydło razem o 2 latach rządu PiS

| Aktualizacja:

Jesteśmy w stanie prowadzić politykę, która służy wielkiej części polskich rodzin, które przedtem z rozwoju gospodarczego w Polsce nie korzystały; mamy na to pieniądze - powiedział we wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński na wspólnej konferencji z premier Beatą Szydło z okazji dwulecia rządu.

wróć do artykułu
  • ~I Sekretarz PIS do Rządu ! Marsz !
    (2017-11-15 00:06)
    *Aby Wolska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej !* /Tow. I Sekretarz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Edward GIEREK/ vel Jarosław Kaczyński rozmarzony za swoją młodością i porządkiem bolszewickim. To se ne vrati
  • ~kumaty
    (2017-11-14 15:54)
    Nawet mało okrzesany ***** wie, że przy pocałunku nie ciągnie się dłoni kobiety na wysokość swojej gęby, tylko należy odpowiednio pochylić łeb.
  • ~Radek
    (2017-11-14 15:53)
    Niech sie pochwala co o ile zdrozalo i ile dotacji unijnych nam wstrzymali prosze juz tych glupich polakow nie oklamywac bo madrzy oklamac sie nie dadza
  • ~Beneficjenci 500+ pamietajcie....
    (2017-11-14 15:28)
    Beneficjenci 500+ pamietajcie, ze demograficzny zasilek socjalny otrzymaliscie dzieki reformie emerytalnej Prof. Balcerowicza. Poczynione oszczednosci na emeryturach w latach 2009-2016 wynoszace 2,3% PKB zostaly w calosci przeznaczone przez rzad PO i PiS na polityke prorodzinna, w tym na 500+. W 2009 r. naklady na polityke prorodzinna wynosily 0,8% PKB, obecnie 3,3% PKB.
  • ~Maciupci Cesarz Wszechwolski Jarek Wielki
    (2017-11-14 15:21)
    Miedzymorze juz bylo tuz, tuz ! I wtedy w Tworkach weszla salowa i zgasila swiatlo. Tepy i pomylony liliput !
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-14 15:17)
    Wiem jedno . Jeżeli tzw.,,p" zawetuję po raz drugi,to PiS powinien wycofać polityczne poparcie dla Prezydenta.A to oznacza ,że Prezydent nie Reprezentuje Rządu Polskiego ,nie może Nikogo zapraszać,ani samemu wyjeżdżać ,ŻADNA ustaw,żaden Prezydencki projekt w Sejmie nie będzie przyjęty.Bo Rząd może Rządzić DEKRETAMI,a Prezydent zostaje ............ .
  • ~Babunia
    (2017-11-14 15:13)
    Na tym zdjeciu widac najwyrazniej seksualne molestowanie prracownicy przez szefa ( patrz lewa raka , gdzie ona zmierza) . No ale nie jest molestowaniem w przypadku, gdy obojgu sprawa to przyjemnosc! No to wszystko OK! Ja tylko troche pani S zazdroszcze, hahahaha
  • ~tfe
    (2017-11-14 15:10)
    ...ale JUDZĄ i SZCZUJĄ obrzydliwe pismaki polskojęzyczne z der dziennik...smród leci, fetor
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-14 15:09)
    Mały ... jedną łapą do ślinienia, a drugą za biust!? To ... na przywitanie czy na pożegnanie? A zmiany? Nie dały długo czekać ... 11. XI cały świat je ujrzał. Suweren doczekał się programu drożyzna+ pisuweren nie doczekał się wraka. Tchórz na MON ambasadora Rosji na wyjaśnienia ... bał się wezwać.
  • ~Hedonista
    (2017-11-14 15:05)
    Opłacało się kłamać.
  • ~ja poza trybem
    (2017-11-14 14:55)
    ... by Polskę można do końca zmienić... - czyli utworzyć prywatne państwo kacyków jedynie słusznej opcji, których będzie strzec nieograniczona ilość organizacji quasipolicyjnych....
  • ~On
    (2017-11-14 14:51)
    @ulla Oszolomie po-matolski, platna czerwona querwo - po-d latarnia lepiej placa niz w der dzienniku, chyba ze masz cieczke:) PATOLOGIA TAK MA!
  • ~importer
    (2017-11-14 14:48)
    Marionetka dostała pocałunek śmierci,od lalkarza.
  • ~Ulla
    (2017-11-14 14:36)
    "... polityka jest nastawiona na to, by nasza władza trwała dłużej, by Polskę można było do końca zmienić" - podkreślił Kaczyński. O tak...Czyli wyjść z UE i otrzymać odszkodowanie od Niemców. Jeżeli już je otrzymacie , pisowskie oszołomy, zagłosuję na was. Słowo !
  • ~Monachijski
    (2017-11-14 14:26)
    I co ? Sterowania z krzesła pasażera ciąg dalszy ! Łatwiej jest obrażać wszystkich wokół siebie z pozycji szeregowego posła, niż z pozycji konstytucyjnego urzędnika. Nie potrzeba z nikim się liczyć, iść na kompromisy czy inne zgody. To nie leży w naturze Kaczyńskiego.
  • ~Awas
    (2017-11-14 14:23)
    Matulu, chwalą nas. A kto? Wy mnie, a ja was.

Może zainteresować Cię też: