Wniosek o wotum nieufności odrzucony. Przed głosowaniem burzliwa debata. Poseł PO: Pokazujecie środkowy palec

| Aktualizacja:

Arytmetyka sejmowa była bezlitosna. Wniosek PO o wotum nieufności dla rządu przepadł w głosowaniu. Wcześniej jednak odbyła się bardzo burzliwa debata, w czasie której politycy PiS wyszli z sali.

wróć do artykułu
  • ~Autor pl
    (2017-12-07 20:59)
    Schetyna jesteś gorszym niż to co ma Koń pod brzuchem
  • ~gadojanka
    (2017-12-07 17:27)
    A powinni pokazać....wała
  • ~nina
    (2017-12-07 16:55)
    Czytajac czesc komentarzy widac jakie macie buraczane pochodzenie,widac ubytki intelektualne,plucie jadem uwazacie za cnote,wstyd ze tacy ludzie sa Polakami,pieniacze bez kultury,obycia,rozumu,miernoty ktore nic nie znacza i nie potrafia.
  • ~nina
    (2017-12-07 16:52)
    Konkretnie jakie afery ,kto zostal ukarany ,PiS rzadzi dwa lata i ciagle klamie,byly audyty mialy byc orzekrety i co wyszlo nic duze nic. Ktos kto kradnie mysli ze wszyscy krady ,oszukuja,klamia. Tak sie sklada ze to Szydlo klamala w kampanii i klamie dalej.
  • ~xyz
    (2017-12-07 15:43)
    Oto głosy polackiego buractwa.
  • ~Prawak
    (2017-12-07 15:24)
    Sołtysowa nie ma nic do gadania, Polske niszczy Kaczynski.
  • ~Kaczyzm
    (2017-12-07 15:18)
    PiS sie tlumaczy w ten sposob ze jak inni kradli Toni my mozemy.
  • ~Antyprawak
    (2017-12-07 15:16)
    Bezczelna taktyka PiSiarstwa - obrocic kota ogonem.
  • ~Bingo
    (2017-12-07 14:37)
    Klotnie ze wszystkimi sasiadami i EU nie sa dzialaniem na dobro Polski. Afery za czasow rzadow PO byly aferami zlodziei. Obecne afery sa aferami rzadu PiSu. Szalenstwa smolenskie, Caracale, bezpodstawne oskarżanie ludzi sa aferami PiSu. SKOKI sa afera PiSu
  • ~nina
    (2017-12-07 14:05)
    Przykro sluchac i patrzec na ta prostaczke,kobieta bez kultury ,oglady ,krzykiem z trybuny sejmowej chce przykryc intelektualna pustke,dobrze ze odchodzi ,taki przebrany premier to wstyd dla Polski.
  • ~sttrat
    (2017-12-07 13:55)
    No cóż pani premier - polityka to coś więcej niż tandetny PR, broszki i kolorowe kubraczki. Płakać po Pani nie będziemy.
  • ~oburzony polak
    (2017-12-07 13:49)
    platforma wraz z nowoczesna powinni jak najpredzej zostac zdelegalizowana tyle podlosci klamstw rzucanych przez tych pajacy obrazanie rzadu jak i narodu nie powinno nigdy miec miejsca mamy dosyc tych karierowiczow i zlodzieji po trupach walcza o powrotdo koryta sprzedawczyki to hanba dla narodu ze tacy maja cos do powiedzenia
  • ~Ziejacy nienawiscia OPOzycja TOtalna,
    (2017-12-07 13:45)
    Nie jestem politykiem ani czlonkiem ktorejs z partii , Podziwiam obecna wladze Nie ma kombinatorstwa i zlodziejstwa , a pamiet am poprzednie rzady PO i PSL , gdy kazdego dnia afera jedna po drugiej nastepowaly ,Nie wspomne o pijanstwie ,osmiorniczkach ,cmentarnych spotkaniach i lapowkarstwie ,Dzisiaj tego nie ma a jest tylko poklosie lajdackich rzadow PO i PSL gdy CBA zamyka kolejnych zlodziei z warszawskiego magistratu badz z innych instytucji /sady ,uczelnie / Gdy patrze na te GEBY z TOTALNEJ to widze w jednym BANDEROWCA z Ukrainy ,ktory zieje nienawiscia z trybuny sejmowej a w drugim SSmana ,ktory teraz nadaje na Polske z zagranicy . Obydwaj bardzo sie chca dorwac do wladzy ale niech sie licza z tym ,ze sady sa nierychliwe i beda siedziec jak ich kamraci ,
  • ~hured
    (2017-12-07 13:37)
    Buziuchna naszej Miernotki wskazuje jakby dała wczoraj sobie w szyje.... z resztą to nic złego...to takie polskie , katolickie....pochwa
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:14)
    POlszewiki łyso-budki są wściekłe bo zima nachodzi a w GLACE ZIMNO jeszcze do tego tłustą kaste ograniczają z DOBREJ ZMIANY
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 12:55)
    No i jak zwykle PO=latwo zaprzepaściło swoje kolejne 5min przed kamerami TVP. Już większych i***tów Świat nie oglądał!!!!
  • ~Slawek
    (2017-12-07 12:49)
    P.Premier,p. Beato jest p. wspanialym premierem! zycze zdrowia i wytrwalosci. Ata niedouczona opozycja predzej czy puzniej sie sama unicestwi.
  • ~anna
    (2017-12-07 12:44)
    Brawo pani premier. Zapomnieli co mówili o Polsce- teoretyczne państwo? Zapomnieli o aferach? czy to nie Niesiołowski kazał nam jeść mirabelki i szczaw, podczas gdy oni sami opychali się ośmiorniczkami? Zapomnieli, że po pięciu latach rządzenia koalicji nadal winę za sytuację w Polsce obwiniali PiS? (Pamiętam mowę Arłukowicza z mównicy sejmowej)
  • ~Anonim pseudo Gal
    (2017-12-07 12:34)
    Jaki poseł, taka kultura wypowiedzi. Każdy niezaślepiony człowiek widzi, ze to jest właśnie rzad, który troszczy się naprawdę o Polskę. Może nie zawsze jest super. A działania poprzedników to czysty skandal.
  • ~koszałek
    (2017-12-07 12:33)
    Po przemówieniu premier Beaty Szydło w Sejmie jedno jest pewne na 100 procent - Tusk musi odejść !!!

Może zainteresować Cię też: