Naruszenie miru, utrudnienie wykonywania czynności... Interwencja policji przed Sejmem

| Aktualizacja:

Podczas środowego protestu przed Sejmem policja wylegitymowała 24 osób, wobec dwóch osób prowadzone są czynności dotyczące naruszenia miru, a wobec 10 - utrudniania wykonywania czynności służbowych przez policjantów - poinformował PAP w czwartek rzecznik prasowy KSP kom. Sylwester Marczak.

wróć do artykułu
  • ~xxxx
    (2017-12-08 10:34)
    To już było w PRL-u
  • ~lkotong
    (2017-12-08 01:26)
    i jeszcze ta szwedajaca sie po ulicach ubecja kodecja i margines spoleczny
  • ~raz_dwa_trzy
    (2017-12-07 23:28)
    Ci niebiescy Panowie potrafią tylko legitymować i zatrzymywać niewinnych ludzi. Są kompletnie bezużyteczni - prawdziwy przestępca z bronią robi z nich mielonkę - jak pokazuje przykład sprzed kilku dni.
  • ~Jonek
    (2017-12-07 23:06)
    Ostatni raz o „naruszeniu miru” słyszałem za PRLu. Przypadek?
  • ~rychu
    (2017-12-07 21:28)
    "urwał nać" jak mawial Janek Pietrzak, Sejm jest dla Polakow, a nie zeby go ogradzac drutem kolczastym czy kordonami policji, znaczy milicji !!!!!!
  • ~lla
    (2017-12-07 19:40)
    Bolszewicy w akcji. Całe 20 osób. A może te dziadostwo wywieść do Putina lub Makreli.
  • ~i 🎸
    (2017-12-07 19:35)
    PiS boi się narodu, ktorym rządzi. Jak dyktatorzy, którzy zasilili piekło.
  • ~kizia
    (2017-12-07 18:57)
    Jestem ciekaw czy wysokie szarże policji wykonujące zlecenia polityczne zastanawiają się nad wysokością swoich emerytur. A warto.
  • ~lewatywa
    (2017-12-07 18:45)
    zaprosić ich na kulturalne ścieżki zdrowia towarzysza Mazguły !
  • ~blisko
    (2017-12-07 18:44)
    Państwo policyjne coraz bliżej
  • ~brawo PiS
    (2017-12-07 18:42)
    To ilu policjantów Błaszczak rzucił na tych 80 demonstrantów? Tysiąc czy 2000?
  • ~kesut
    (2017-12-07 18:24)
    ~kesut kesut do ajax ......Cierpliwie odaczekaj kilka lat zacofany wschodnieuropejski ******* aby zrozumiesz to co dzisiaj oczywiste dla inteligentnego dziecka. Tacy prostacy jak ty bezkrytycznie wierzyli w populistyczne obietnice szarlatana Gierka podczas gdy ludzie inteligentni przestrzegali przed infantylnymi fantazjami. Prawdopodobnie doczekasz jeszcze kolejek po ocet na kartki i nauczysz pokory wobec cywilizowanego Zachodu.
  • ~SENIOR
    (2017-12-07 18:14)
    Więkrzość Polaków pisze komentarze na forum dla zwykych normalnych ludzi,a nie dla przygłupów.którzy za pieniądze,piszą slogany pisu i wyzwiska.Dla tych piszących ważne jest piwo,zagrycha i święty spokój.Te cyborgi piszą:WYŚTA SIĘ NAKRADLI,A PIS NAM DAŁ PIENIĄDZE,,OBNIŻYŁ WIEK EMERYTALNY,GOSPODARKA SIĘ ROZWIJA A MORAWIECKI MARTWI SIE CO MA ZROBIĆ Z BUDŻETEM ,NAPĘCZNIAŁYM OD DOCHODÓW.TO SĄ ARGUMENTY GŁUPCÓW ,KTÓRE POWALA,NAJWIĘKRZYCH MĘDRCW.W rządach głupców, solidarnie i z zaangażowaniem,pomagaja im wszystkie madia.O protestach przed sejmem,media piszą bezrefleksynie to co podała im policja,czy prokuratura.Żaden dziennikarz nie napisze,tak jak media pisły w latacj2010-2015,POLICJA RZĄDOWA ATAKOWAŁA PROTESTUJĄCYCH,PRZED SEJMEM,KTÓRZY DOMAGALI SIĘ,STOP FASZYZMOWI,BRONIMY KONSTYTUCJI.WOLNA POLSKA,DEMOKRACJA I SĄDY.POLICJA STRASZYŁA PROTESTUJĄCYCH,ZATRZYMYWANIEM I LEGITYMOWANIEM.CO DALEJ WOLNE MEDIA?.
  • ~zawiedziony
    (2017-12-07 18:08)
    co złapali tylko 24 małp, a reszta zapewne uciekła ?
  • ~hal
    (2017-12-07 17:56)
    To było ich aż 24?
  • ~kpt.jajec
    (2017-12-07 17:15)
    Chłopaki zatrudnili się w policji a wylądowali w OMONIE
  • ~refus
    (2017-12-07 16:41)
    Jaaaasne - prześladować bezbronnych ludzi na polecenie pisowskich kacyków jest łatwo. Gorzej jak trzeba ująć prawdziwego bandytę. Prawie 1000 postępowań przeciwko uczestnikom legalnych demonstracji - oto plon pracy polskiej policji w 2017 roku. Tylko czy to jeszcze jest polska, czy już partyjna policja?
  • ~ajax
    (2017-12-07 16:34)
    Coraz bardziej współczuję tzw. mediom "guwnego nurtu", jak bardzo muszą się nagimnastykować, żeby pokazać te garstki demonstrujących jako nieprzebrane tłumy?!
  • ~aabb
    (2017-12-07 16:28)
    wszystkim k w i c z ą c y m , wlepić grzywny !..przyda się na 500+
  • ~Pis to PRL-bis