Prawie 50 tys. zł za miesiąc korzystania ze służbowego telefonu. Astronomiczne rachunki Hanny Gronkiewicz-Waltz

W lipcu ubiegłego roku rachunek za służbowe urządzenia (smartfona, tablet itp.) Hanny Gronkiewicz-Waltz urząd miasta opłacił fakturę na dokładnie 48.981,43 zł - dowiedział się portal tustolica.pl.

wróć do artykułu
  • ~Adrian
    (2018-01-14 11:53)
    Jacy pracownicy takie rachunki! Panowie urzędnicy - sprawdzić zasadność i płacić. Jak spuściła raz oko ze swoich pracowników to narobili przekrętów na miliony.
  • ~BOND
    (2018-01-14 09:53)
    TA KOBIETA WAMP kwalifikuje sie pod wszystkie paragrafy naszego KODEKSU KARNEGO co jesze musi zrobic zlego dla POLSKI I POLAKOW zeby skoniczyla jak pospolici przestepcy wraz z calym mafijnym ratuszem tego nie moge zrozumiec bo zwykly przestepca juz dawno gnil by w kiciu na bardzo dlugie lata
  • ~anal.ityk
    (2018-01-14 08:32)
    Tyle to moze kosztowac tylko sex-telefon, moze potworkowi czegos brakuje
  • ~md
    (2018-01-14 08:07)
    Billing numerów, na które dzwonił ten chazarski babsztyl i okaże się, czy były to połączenia służbowe. Ponadto chyba w każdej firmie jest limit, powyżej którego dopłaca się z własnej kieszeni.
  • ~Koryto i Koryto.
    (2018-01-14 08:03)
    Nie tyle liczy się stanowisko i pozycja co dostęp do koryta.
  • ~Genitaliusz
    (2018-01-14 05:31)
    To dlatego, że rozmawiała z tym słynnym notariuszem z Karaibów.
  • ~fdg
    (2018-01-13 22:06)
    Pani Prezydent jak będzie Pani startować to na Panią zagłosuję. Przez 8 lat miasto zmieniło się na plus.
  • ~sd2017
    (2018-01-13 21:26)
    Urząd Prezydenta Warszawy to jeden z najważniejszych urzędów w Polsce. Portal Tustolica mógłby także dla porównania w ramach dostępu do informacji publicznej zwrócić się o taką samą informację np. chociażby do kancelarii premiera czy do kancelarii prezydenta. I ciekawe jakie tam byłyby rachunki ? A co do samej kwoty wydatków za które my wszyscy płacimy to przypomnę tylko 2 lata temu obiad J. Kaczyńskiego z Orbanem w Zakopanem kosztował 8,5 tys. zł. (zapłaciliśmy za to my wszyscy), na konto p. M. Sadurskiej z pis co miesiąc wpływa 85 tys. zł. - za co ? Przykładów takich można przedstawiać bez końca.
  • ~ddd
    (2018-01-13 20:34)
    Waltz chyba nie zna czegos takiego jak 1) skype, viber itd 2) delegowania obowiazkow swoim zastepcom kiedy przebywa za granica 3) wykupienia karty sim za granica. Widac, Warszawa jest bardzo bogatym miastem, skoro stac mieszkancow na fundowanie drogim rozmow telefonicznych swojej pani prezydent
  • ~lidka
    (2018-01-13 20:18)
    nawet jesli Jarek i Leszek wydali na rozmowy z lekarzami dbajac o zdrowie swojej matki to sama deklaruje ze chodzilo o pomoc drogiej im osobie!!!
  • ~Wisła
    (2018-01-13 20:02)
    to są patologiczne przypadki ludzi mało kiedy w życiu musieli płacić za swoje swoimi pieniędzmi...
  • ~Jerry
    (2018-01-13 20:02)
    Profesor,ekonomistka z doktoratem,jestem ciekawy w Jaki sposub radzili sobie z Jej obecnoscie w tym EUROPEJSKIM BANKU,I co ona tam wlasciwie robila.?
  • ~Lodzia
    (2018-01-13 19:39)
    kiedy w końcu wywala a przede wszystkim rozliczą , ale tez je poprzedników
  • ~HGW kradne ile moge.
    (2018-01-13 17:21)
    Natychmiast oddaj ta kase.
  • ~ala
    (2018-01-13 15:02)
    A ja się pytam kto ją wybierał tyle razy na bufetową, choć wiadomo było że piwo chrzczone podawała.
  • ~Ryś
    (2018-01-13 14:49)
    Władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie... Bufetowa zaś ...odleciała no chyba,że to ....Alzheimer P.S Jako jeden pewnie z niewielu NIE MIESZKAM we Warszawie ale...płacę tam podatki! Więc mnie to wqur.... bo są nie małe!
  • ~Gdańsk
    (2018-01-13 14:30)
    gdyby miała zapłacić ze swoich pieniedzy z pewnością uważałaby na to co robi .
  • ~wojtek
    (2018-01-13 14:29)
    Rozpasanie i brak szacunku dla warszawiakow.
  • ~ober
    (2018-01-13 14:05)
    Jak kraść, to całe kamienice, a jak wydzwaniać, to po całej galaktyce
  • ~Tommy
    (2018-01-13 13:04)
    Pan płaci,Pani płaci ,my wszyscy płacimy za głupotę i próżniactwo urzędników!

Może zainteresować Cię też: