Rzecznik SN wyjaśnia: Pijany prokurator nie został uniewinniony. Jaki usuwa wpis i przeprasza

| Aktualizacja:

Sąd Najwyższy dementuje informacje pojawiające się w niektórych mediach o uniewinnieniu prokuratora, prowadzącego auto pod wpływem alkoholu. Jak wynika z oświadczenia SN, w sprawie nie zapadł wyrok, bo skierowano ją do ponownego rozpoznania.

wróć do artykułu
  • ~Yossarian.
    (2018-03-13 14:06)
    1 promil alkoholu we krwi oskarżonego pana Prokuratora. Sprawa do ponownego, trzeciego już rozpatrzenia ! Q...fa czy to nie są kpiny ?I
  • ~MT
    (2018-03-13 15:52)
    Czekaja az sprawa sie przedawni - koles kolesia nie popsadzi.
  • ~toj
    (2018-03-13 18:06)
    I WY sedziowie macie pretęsje ,że wreszcie ktoś się bierze za WAS i wasze poczucie sprawiedliwości . Dokładniejsze zbadanie czy był pijany czy nie . ILE panisko sedzia takich spraw zleca do ponownego rozpatrzenia gdy chodzi o zwykłych ludzi czyli tych którzy na was harują od rana do nocy . Myśle ze policjanci wiedzą co robia no ale inne panisko prokurator czuje się pokrzywdzony posądzony bezpodstawnie . Podobnie było z sędzia pijakiem ktry po trzech latach odzyskał stracone pieniądze bo koledzy nie mieli czasu zając sie sprawa Brawo . Panie ministrze czas skończyć z ta nietykalnością pijaków
  • ~harmional
    (2018-03-13 15:12)
    Pisiate kacyki kłamstwem, insynuacjami, intyrygami "naprawiają" wymiar sprawiedliwości. Bua ha ha ha ha !!!
  • ~biegły
    (2018-03-13 15:26)
    A na zbity pysk go wywalić, ja nie chcę by w moim kraju pijani rządzili . Zlikwidować wszystkim immunitety, to plaga, bo piją i są bezkarni a teraz kolesie kombinują jak tu sprawie łeb ukręcić.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-13 15:41)
    Mnie dziwi ,że Premier nie wyda polecenia,,przeprowadzić śledztwo ,na kontakty Sędziów z Służbami SB.
  • ~henry trzeci
    (2018-03-13 18:52)
    To kolejny dowód że w SN potrzebne są zmiany. Dominuje tam przerost formy nad treścią. Przy takim SN żadne pieniądze i zmiany proceduralne nie posuną spraw do przodu. Na rozpatrzenie spraw będziemy czekać już nie lata jak teraz ale dekady.
  • ~xyz
    (2018-03-13 17:46)
    A może by pan Jaki podawał PRAWDZIWE wiadomości???
  • ~prawda?
    (2018-03-13 18:10)
    JAKI i PIS czyli same kłamstwa.
  • ~pis-land
    (2018-03-13 18:07)
    Po to patologi PISOWSKIEJ były sądy potrzebne.
  • ~jz1
    (2018-03-13 17:48)
    Goowniarz! nie polityk. Kogo "poeta" miał na myśli? I takie "coś" stanowi prawo które ma NAS obowiązywać? Tfu!
  • ~Yy
    (2018-03-13 18:07)
    Sady sa nasze i moze cie nam skoczyc
  • ~@mchlrj
    (2018-03-13 19:06)
    Czyli Sąd Najwyższy nie tyle uniewinnił, co odesłał ją do ponownego rozpatrzenia, a więc dał możliwość uniewinnienia lub choćby złagodzenia kary, na co wskazują słowa uzasadnienia: „nie rozpoznał jednej z tez, przedstawianych przez «obwinionego prokuratora»”. O co tutaj chodzi? Na czym polega ta teza obwinionego, która może wnieść zmianę? W podawanych doniesieniach mowa była właśnie o tym, że sprawca „mógł nie zdawać sobie sprawy” iż jest pod wpływem. Nie chce mi się wierzyć, że to zostało zupełnie zmyślone. Na stronie używa się błędnego znaku dla cudzysłowu: ". Prawidłowe można uzyskać bardzo prosto: alt + 0132 = „ alt + 0148 = ” alt + 174 = « alt + 175 = »
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-04-03 19:13)
    POlszewiki rozpuścili to TŁUSTĄ KASIORE i chulaj dusza jak mafia WŁOSKA tylko że za POLSKE SREBRNIKI TA CHLAIĄ
  • ~slazak
    (2018-03-13 18:37)
    widac jaki to Cwok
  • ~Adam Struś
    (2018-03-13 18:42)
    1 promil alkoholu?! To ci, zdaniem SN najadł się jabłek czy gruszek?
  • ~gadojanka
    (2018-03-14 07:20)
    Pan Jaki przeprosił i bardzo ladnie, ale Sad...hm cofnął sprawę do ponownego rozpoznania...?...chodzi o przedawnienie?...
  • ~jakieś buce znają wyrok z góry
    (2018-03-14 07:33)
    Jest jakaś jednostka chorobowa gadania od rzeczy ? Bo jest Jakiś przypadek do leczenia,

Może zainteresować Cię też: