Wojtunik wybrał się na spotkanie Kamińskiego z mieszkańcami Białobrzegów i zadał mu niewygodne pytanie

| Aktualizacja:

W niedzielę czołowi politycy PiS odbywali spotkania w całej Polsce. Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński udał się do Białobrzegów. Na to właśnie spotkanie przyszedł, mieszkający w Białobrzegach, były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2018-04-16 09:39)
    Kochany panie Wojtunik pamiętamy :ale jaja,ale jaja u Sowy.
  • ~wert
    (2018-04-16 09:33)
    A od kiedy to ABW ma zajmować się legalnie przyznawanymi premiami?. Ponadto czy nie ma nagrania filmowego z tego spotkania w Białobrzegach?. Pewnie jest,to może "wiarygodny" Dziennik puści filmik z pytaniem Wojtunika i odpowiedzią Kamińskiego.
  • ~ nmm,
    (2018-04-16 09:37)
    Wojtunik nie ośmieszaj się wytłumacz się z Amber Gold !
  • ~atak
    (2018-04-16 09:46)
    Wjtunik a gdzie byleś jak rządziłeś za rządów POPSL---- 44 powody, aby rozliczyć dorobek PO+PSL: 1)2011 na żądanie Merkel Tusk daje 24 miliardy złoty naszych pieniędzy(z funduszu demograficznego który był przeznaczony na emerytury , renty,) na ratowanie EURO (2 Afera taśmowa 3) Afera hazardowa 4) Afera wyciągowa 5) Afera stadionowa 6) Afera autostradowa 7) Afera stoczniowa 8) Afera AmberGold 9) Afera Elewarru 10) Afera z informatyzacją MSW 11) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 12) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 13) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 14) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 15) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 16) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 17) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 18) Podniesienie VAT-u na wszystko 19) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 20) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 21) Podniesienie akcyzy na paliwo 22) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 23) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 24) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 25) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 26) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 27) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 28) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 29) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 31) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 32) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 33) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 34) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 39) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 40) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 41) Ograniczenie potencjału militarnego 42) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 43) dzika prywatyzacja kamienic w Warszawie , ok 40tys. ludzi na bruku , spalono zywcem lokatorke Jolantę Brzeską ... 44) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi
  • ~beret
    (2018-04-16 09:53)
    Kamiński i wiadro pomyj jakoś nie idą w parze. To zrównoważony i inteligentny człowiek, więc opowieści pana Wojtunika można uznać za insynuacje, bądź ewentualnie wysnuć wniosek że próbował sprowokować ministra, ale nie wyszło, więc w zaprzyjaźnionej z antypisem tefałence przedstawił tzw swoją autorską fantasmagorię...
  • ~Shadow
    (2018-04-16 09:49)
    Panie Wojtunik Cela+ czeka !!!!! O nagrodach już oddanych będziecie mówić jeszcze 2 lata
  • ~Mareks
    (2018-04-16 10:23)
    Jak słyszę tego pajaca Wojtyniuka i jego wypowiedz na temat aresztowania Gawłowskiego, to już nie muszę czytać jego relacji ze spotkania PIS,tanią sensację nie zostawi dla swoich wyborców,bardziej mnie interesują nielegalne miliardy,niż te tysiące złotych,notabene przyznane ludziom którzy maja przynajmniej minimalne osiągnięcia a nie jak HGW ,prezydent która o niczym nie wiedziała i za nic nie odpowiadała a mającą kolosalne wynagrodzenie i wydająca na rozmowy telefoniczne 50 tyś,czym ten pajac chce mydlić oczy.
  • ~woj
    (2018-04-16 10:07)
    A co z wyłudzeniami VAT to są miliardy!!!
  • ~PO.N do de
    (2018-04-16 10:04)
    A może to W. wylał POmyje na p.Kamińskiego. W każdym razie POmyje się lały. Nie zabezpieczył się asik służb bodaj w telefonik pchając się w paszczę lwa, żeby POkazywać filmik z dowodem nikczemności w WSI24? Ach, zaPOooomniał wziąć na przypadkowy spacer!
  • ~max power
    (2018-04-16 10:04)
    Zadawanie trudnych pytań politykom PiS jest niegodne.
  • ~DOCIEKLIWY
    (2018-04-16 10:38)
    Wojtyniuk POwiedz a jak to bylo z BUDKA pod Ambasada Rosyjska tylko nie POmyl z POslem Budkom
  • ~helena
    (2018-04-16 11:11)
    A ja pamietam amnezję Wojtunika na komisji AMBER GOLD !!!!! żenada.
  • ~Muru
    (2018-04-16 11:04)
    Brawo Wojtunik. Na spotkanie ze skazanym na trzy lata odsiadki, chociaż nieprawomocnym vwyrokiem i nieprawnie ułaskawionym, przyszli tylko sami swoi, którzy zadawali z góry ustalone pytania. A tu Wojtunik zadał pytanie nie pó linii partyjnych ustaleń.
  • ~Widmo
    (2018-04-16 12:24)
    Panie Wojtyniuk czy wy żeście odpowiadali za afery, kamieni kupę i słowa ministra finansów że pieniędzy nie ma i NIE BĘDZIE .
  • ~Czytacz
    (2018-04-16 12:11)
    Kamiński mógł powiedzieć że "nie pamiętam" (jeżeli naprawdę padło pytanie ) .Taka odpowiedź na pewno by Pana Wojtunika zadowoliła (chyba) .
  • ~Wojtunik -CELA+ CZEKA
    (2018-04-16 11:05)
    POLONIA
  • ~ela
    (2018-04-16 13:16)
    Ludzie to jednak nie mają wstydu,zostali nagrani na ,,taśmach prawdy,,i dalej mącą?
  • ~xyz
    (2018-04-16 11:19)
    Biedne trolle!! Zapracują się na śmierć!!! Hi hi hi! Tylko - kto wierzy w ich durnoty????
  • ~Ryszard
    (2018-04-16 12:12)
    Co za niespodzianka , wśród przyjaciół PiSu na spotkanie przyszedł Wojtunik i zadał pytanie. Kamiński sie tego nie spodziewaL i zrobiło się niemiło. A miało być tak serdecznie na spotkaniu z suwerenem.
  • ~jowisz
    (2018-04-16 11:53)
    już niedługo przyjdzie czas że w końcu kamiński będzie siedział!!!

Może zainteresować Cię też: