Sąd tłumaczy, dlaczego Gawłowski trafił do aresztu. I to nie koniec jego kłopotów. Śledczy rozszerzą zarzuty?

| Aktualizacja:

W ocenie sądu zebrane dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo popełnienia przez Stanisława G. zarzucanych mu przestępstw - mówi rzecznik prasowy SO w Szczecinie Michał Tomala. Tymczasowe aresztowanie posła PO to próba uniknięcia wpływania przez niego na toczące się śledztwo - dodał.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2018-04-16 11:49)
    Co to znaczy prawdopodobieństwo? Albo są twarde dowody, albo ich niema. Polowanie na polityków z przeciwka rozpoczęte. Wraca stara dobra maksyma. "Da.............
  • ~eva
    (2018-04-16 11:53)
    Ruszył program Cela+. Sekretarz generalny PO Stanisław Gawłowski trafi za kratki!
  • ~~Ja(bis)
    (2018-04-16 11:54)
    Wielki Kuń też powinien trafić tam gdzie jego klient
  • ~Cela + zaczyna działać
    (2018-04-16 11:54)
    BRAWO PIS!!!
  • ~basia
    (2018-04-16 11:55)
    PIS jak widać spełnia obietnice wyborcze,może nie ekspresowo (opór systemu i kast),ale konsekwentnie. Czekamy na następnych pensjonariuszy programu "cela+" - trochę ich będzie !!!!!!!
  • ~ha ha haha dla POlactwa CELA+
    (2018-04-16 11:55)
    Dla Polaków 500+ .
  • ~kiła
    (2018-04-16 11:57)
    Czekam momentu na podobne oświadczenie ale o treści Tusk trafi za kratki !! Brwo !!!!!
  • ~robert biedroń
    (2018-04-16 11:58)
    Godzina 5 minut 30 kiedy pobudka zagrała..... no i CBA. peowcy śpijcie w dresikach,wazelina i szczoteczka CELA + ruszyła garderobiany z Brukseli na ciebie poczekamy
  • ~DM 1
    (2018-04-16 11:58)
    Nareszcie ruszył program cela + i będą dalsze zatrzymania szajki aferalnej PO
  • ~homo scerba
    (2018-04-16 12:01)
    Superrr! Cela + to jeden z najważniejszych programów. Brawo
  • ~SPRAWDZAM
    (2018-04-16 12:02)
    KUN do galopu POkarz swoja skutecznos bez POmocy DYSPOZYCYJNYCH SEDZIOW
  • ~PISOWSKIE BEZPRAWIE +
    (2018-04-16 12:02)
    W tym samym czasie pisowska kasta Nietykalnych uwala wszelkie wnioski pozwalające ścigać przedstawicieli PiS - na tym polega sławetna RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA - po pisowsku rzecz jasna
  • ~Anioł
    (2018-04-16 12:03)
    Te kilka komentarzy pisała jedna osoba pod różnymi nickami. Ciekawe, ile jej PiS płaci?
  • ~baz
    (2018-04-16 12:42)
    Zmienił się Prezes Sądu Okręgowego w Szczecinie na człowieka ZIOBRY!!! Maciej Strączyński jest pierwszym sędzią, który obejmuje prezesurę sądu według nowych przepisów Prawa o sądach powszechnych. Jest on od 14 WRZEŚNIA 2017 nowym prezesem Sądu Okręgowego w Szczecinie. I tyle w temacie.
  • ~toj
    (2018-04-16 13:07)
    Jak to jest PANISKA z PO . Majątki wybrańców rosna w zastraszającym tempie chociaż zarabiacie jako politycy marnie ,nikt nie kradnie ,nie ma korupcji a jednocześnie wszyscy z tym walczą . Kto stworzył przez te 30 lat tyle agencji ,biur i nie wiadomo co jeszcze jak m.in nie wy . Gdy przychodzi rozliczyć waszych ludzików wszyscy są niewinni a maja po 30 kont bankowych i ileś tam mieszkań działek i oszczedności
  • ~moss***
    (2018-04-16 13:14)
    Uwaga info do sprawdzenia ! podobno mecenas wchodzac do sali przesluchan mial ukryty rejestrator dzwieku i nagral przesluchanie / czy jest to mozliwe ze w Polsce taki numer jest mozliwy ?_w Paryzu w podobnej sytuacji, ogladalem sprawdzanie przed wejsciem na salle-kontrola jest na maxa oddaje sie telefony ,konrola reczna i bramka z detektorem slychac glosny sygnal - nawet majac ze soba wieczne pioro - - pytam a jak wyglada kontrola w Szczecinskiej Prokuraturze ?
  • ~jojobrudzi
    (2018-04-16 13:19)
    No i co jeszcze, no i co jeszcze ? Potrafią to zebrać do końca, czy nie ? Więc najpierw wsadzają, a potem się zobaczy, co nie ? PISowski Sejm+Kukiz też wszystkiego nie wiedzieli, ale o immunitecie zagłosowali bez mrugnięcia okiem. Kompletny brak kultury. To tylko przy PISowskich rządach możliwe. Brudzinski jest ze Szczecina, to już tam poinstruował SO, bo potrzebuje takich pokazówek do przykrycia gigantycznych premii i do wyborów.
  • ~fajfik
    (2018-04-16 13:48)
    Wraca PRL. Areszty wydobywcze dla opozycji, "skruszeni" przestępcy zeznający przeciwko niewygodnym ludziom, trzymanie ludzi pod kluczem bez procesu. Stało się jasne o co chodziło w tzw."reformie wymiaru sprawiedliwości". Dobrze że aresztowanie nastąpiło zanim Bruksela zdecydowała co robić w sprawie praworządności w Polsce - teraz decyzja będzie łatwiejsza. Z jednej stronie więźniowie polityczni, z drugiej - nietykalna pisowska kasta, która broni swoich nie pozwalając na ich ściganie.
  • ~JamCiOn
    (2018-04-16 13:57)
    Dla czytających ze zrozumieniem: wszyscy poniżej piszący "cela+" to opłacane trolle partii rządzącej. Omijać, nie karmić. Pozdrawiam resztę zdrowych na umyśle.
  • ~salem
    (2018-04-16 14:16)
    Dziś PiS wsadza PO a za dwa lata PO będzie wsadzać PiS...czyli już jest Afryka dzika dawno odkryta.

Może zainteresować Cię też: