"Haniebne słowa Kaczyńskiego to zachęta do okazywania pogardy osobom nieheteroseksualnym". Jest stanowisko organizacji LGBT

"Póki my rządzimy, żadnych małżeństw homoseksualnych nie będzie" - poinformował Jarosław Kaczyński w Trzciance. Słowa prezesa PiS to cyniczna próba wykorzystania osób LGBT jako straszaka mobilizującego wyborców - uważają organizacje prorównościowe.

wróć do artykułu
  • ~wert
    (2018-04-16 21:25)
    A jakie to te HANIEBNE słowa prezesa?. Dlaczego ich nie przytoczono w artykule?.
  • ~costamcostam
    (2018-04-16 21:25)
    A nie dodał, że roznoszą zarazki ? Co za łaskawość
  • ~sdfg
    (2018-04-16 21:27)
    Na Madagaskar !
  • ~lewacki Serg Darling na youtube
    (2018-04-16 21:28)
    najlepsze małżeństwo to z kozą jest. POmykamy, POmykamy. Na drugim miejscu osiołek - jak go POmykasz to on woła do Mekki i Medyny iii-mam, iii-mam, iii-mam, iii-mam, iii-mam, iii-mam, iii-mam. Pedalski prorok dynamicznie odpowiada yee - but, yee - but, yee - but, yee - but, yee - but
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-04-16 21:29)
    No i właśnie tu LGBT chamsko manipulują i dlatego nie będą mieć dużego poparcia o NIE tolerują innych poglądów jak nie są ich poglądami. Co jak co ale Jarek był wyluzowany i naprawdę nie miał złej woli. Gdzie tolerancja LGBT?...
  • ~Jimmy Bounce
    (2018-04-16 21:31)
    Póki my rządzimy żadnych małżeństw homoseksualnych nie będzie kto za ?
  • ~J.Kaczyński ma RACJĘ
    (2018-04-16 21:31)
    STOP promowaniu homoseksualizmu. NIE dla promocji zboczeń.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuzskaczewskij
    (2018-04-16 21:33)
    ja tam moją starą PO pijaku z Junckerem zdreadza. POstęPOwy chłopak jestem. On mnie butelkł zadowala, bo jego kulsonik niesprawny trochę, PO tym jak mu go $oros kombinerkami uszkodził. POdniecony cały jestem jak o tych sobie kombinerkach marzę.
  • ~SzanujDefinicje
    (2018-04-16 21:33)
    Słownik języka polskiego: małżeństwo 1. «związek kobiety i mężczyzny usankcjonowany prawnie» 2. «para małżeńska: mąż i żona» Oczywistym więc, że małżeństw osób homoseksualnych być nie może, bo są one sprzeczne z definicją małżeństwa.
  • ~że zapytam ???
    (2018-04-16 21:34)
    A skąd pewność że tymi słowy Kaczyński nie kamufluje swych przekonań? "Taki wzięty" facet, jako radca prawny w Warszawie mógłby dużo zarabiać nie ma kobiety? Coś w tym jest, prawda? A może tylko tym zwyczajnym posłowaniem kamufluje się z orientacją?
  • ~Brunek Bull-Sororuski
    (2018-04-16 21:34)
    najlepiej z kaszalotem seks robić. 130 kilo nikt nie przebije.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuzskaczewskiej
    (2018-04-16 21:36)
    Kocham Pana Jarosława , wolno mi , nawet mu dziurki nastawię jeśli On zechce .A to ,że jestem homoseksualistą , to co was PO wcy obchodzi .Mm na imie Tomasz
  • ~Szmalcownica von Pancerfaust
    (2018-04-16 21:36)
    ja tam najlepiej lubię z suszarką do włosów. Będzie nasze wesele w maju, zapraszam was wszystkich.
  • ~lewacki Serg Darling na youtube
    (2018-04-16 21:38)
    hes siostry, walimy co POpadnie, zobaczcie mnie z nachodźcamie na youtube: SO endete MEIN DREIER mit ZWEI ARABERN!!!
  • ~Szmalcownica von Pancerfaust
    (2018-04-16 21:38)
    Nie bardzo wiem czy jestem głupi sam z siebie ,czy to propaganda PIS-owska mi zwoje w mózgu poprostowała
  • ~woyteck
    (2018-04-16 21:38)
    A co konkretnie złego powiedział ???? Haniebne to są wrzaski lcoś tam. Bo oni niby tacy tolerancyjni. Powrót do normalności bo o Europie Zachodniej - poprawnej politycznie powiedział prawdę.
  • ~Tajemniczy Andrzej
    (2018-04-16 21:40)
    Kocham Jarosława i on mnie kocha, to nasz słodka tajemnica
  • ~Apfe lbaumowa od Zdradka
    (2018-04-16 21:43)
    no nie wiem nic na temat małżeństw homoseksualnych, my mamy psa wilczura. Jak Zdradka nie ma w domu, to jest fajnie, a jak jest - no to nie tak fajnie. POwiedzcie. co jam mam zrobić? Dylemat mam przeogromny tak jak kulson tego wilczura
  • ~woyteck
    (2018-04-16 21:44)
    My wyborcy PIS-u chcemy wyjść z UE , My chcemy życ na wyspie ,stworzonej przez Pana Jarosława Kaczyńskiego .Kocham Pana całym sercem i umysłem , oddam za Pana życie , taki moj stan jest po słuchaniu RM
  • ~wert
    (2018-04-16 21:46)
    Nasikałem przypadkiem na PIS-owskiego hejtera ----wyborcy PIS-u , przebaczycie mi?

Może zainteresować Cię też: