Zbigniew Ziobro broni Lecha Kaczyńskiego w sprawie Tomasza Komendy i uderza w "Wyborczą". "Szokująca jest manipulacja GW"

| Aktualizacja:

Lech Kaczyński jako minister sprawiedliwości, prokurator generalny nie wpłynął na sprawę Tomasza Komendy; zarzuty postawiono Komendzie, jeszcze zanim Lech Kaczyński został ministrem sprawiedliwości - powiedział PAP minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~slaw
    (2018-06-01 08:15)
    Z. Ziobro i J.Kaczyński też za nic nie będą odpowiadać, tylko Ci którzy wykonali ich polecenia " nieoficjalne".
  • ~mitex
    (2018-05-31 16:21)
    Manipulacją to uczeń przerósł nauczyciela
  • ~Kamil
    (2018-05-31 12:16)
    A kto był zastępcą Kaczynskiego-nie ZIobro .A kto jest strzelającym z rewolwera z biodra jak mówią o Panu Zbyszku Z.Wsytępowanie w roli adwokata we własnej sprawie nie jest wskazane.
  • ~Julka
    (2018-05-31 08:10)
    Jak kaczor mógł wpłynąć na to postępowanie, ona tak jak zrobił udzielając takiego wywiadu jak udzielił, wystarczy poczytać, kaczki to zło
  • ~analytyk
    (2018-05-30 19:56)
    Ministerstwo Prawdy: Lech Kaczynski nigdy nie rozmawial z Gazeta Wyborcza! Za inne informacje minimum 3 lata bez zawieszenia.
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-30 19:22)
    CENZOR Znów Cyrk???????????????A tak z Ciekawości.Co za Kre---ra podszywa się pod M. P..Zaczyna Mi brakować pomysłów na podpis. A teraz sedno.Gazetę Wyborczą Kupiłem JEDEN ,jedyny Raz w 1989
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-30 19:22)
    CENZOR Znów Cyrk???????????????A tak z Ciekawości.Co za Kre---ra podszywa się pod M. P..Zaczyna Mi brakować pomysłów na podpis. A teraz sedno.Gazetę Wyborczą Kupiłem JEDEN ,jedyny Raz w 1989. I s-----------------------------------------------------------------Dopóki będę żył to Tej Ży-- Tuby pro--gandowej nie Kupie.
  • ~Pajac
    (2018-05-30 19:17)
    zmieścisz się, śmiało... historia pilota samolotu który nie chciał lądować z Kaczyńskim w Gruzji... a na koniec prawie 100 trupów
  • ~hen-live
    (2018-05-30 19:00)
    Ziobro ty jeszcze odpowiesz za śmierc Blidy.To cię nie ominie bądź pewny.
  • ~bertsi
    (2018-05-30 18:59)
    Porażające jest to, że część dyskutantów nie rozumie tekstu artykułu ( np. Ojczulek Matwiej Płatow, Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij, Monachijski). Ci ludzie pewnie mają prawo jazdy, a na pewno nie rozumieją również prawa o ruchu drogowym.
  • ~Amus
    (2018-05-30 18:27)
    Ziobro 2000-2004 ty pierwszy latałeś z poręki Kaczyńskiego jak gończy po wiezieniach z komisjami i nakazami w sadach penitencjarnych by nie wypuszczać na warunkowe ! Po mimo ze głosowałem na PIS to pamiętam co wyprawialiście tak własnie niewinne osoby były skazywane i to nie tylko Komeda ale mniejsze sprawy z wyrokami 4-8 lat gdzie na poszlakach byli ludzie skazywani !
  • ~przedruk
    (2018-05-30 18:19)
    Ziobro 2000-2004 ty pierwszy latałeś z poręki Kaczyńskiego jak pies po wiezieniach z komisjami i nakazami w sadach penitencjarnych by nie wypuszczać na warunkowe ! Po mimo ze głosowałem na PIS to pamiętam co wyprawialiście tak własnie niewinne osoby były skazywane i to nie tylko Komeda ale mniejsze sprawy z wyrokami 4-8 lat gdzie na poszlakach byli ludzie skazywani !
  • ~Mareks
    (2018-05-30 18:11)
    Publikacje GW to takie sama wartościowe i rzetelne informacje, jak zamach na posła Brejzę za pomocą TOY TOI .Większość Polaków oceniła poziom mediów oraz polityków z nią związanych za pomocą fali kpin
  • ~Jeden
    (2018-05-30 18:04)
    GW napisała prawdę, to oczywiste. A Pan omc prokuratur niech nie używa i tradycji ochrony pamięci osób zmarłych. Liczne psszkwile w mediach pisowskich na temat Bartoszewskiego, Geremka czy Mazowieckiego pokazują oblicze tej... Afii.
  • ~jj25
    (2018-05-30 17:19)
    Co jest szokujące? Chyba twoja głupota!
  • ~fdg
    (2018-05-30 17:08)
    A jak inaczej interpretować słowa Kaczyńskiego? Gdyby to powiedział Komorowski to już były wniosek o Trybunał Stanu, a Ziobro widzi na jedno oko
  • ~Julka
    (2018-05-30 17:08)
    Zero nie musi niczego tłumaczyć bo wystarczy przeczytać i ka, dy inteligentny wie co o kaczorze myśleć
  • ~XTZ
    (2018-05-30 16:10)
    Złapią cię za rękę, mów że to nie twoja ręka....Bracia Kaczyńscy są pełni cnót. Przy okrągłym stole nie siedzieli, w aferze fozz udziału nie brali. Wzór!!!
  • ~wiki
    (2018-05-30 16:05)
    on główny prokurator ******* ! a powinien oskarżać jeżeli to kłamstwo czyli.......
  • ~do kamieniołomów
    (2018-05-30 15:47)
    Jakie to tyPOwe dla koryciarskich płatnych propagandzistów.Nieważne są fakty,wystarczy poświęcić kilka minut ,żeby potwierdziły się słowa Ziobry.Nie, POmatolskie trolle myślą,że powtarzając plugawe kłamstwo wpłyna na preferencje wyborcze Polaków.8 lat ałodziejstwa i działania na szkodę panstwa Polskiego przekreśliło was na zawsze sowieciarze i szmalce.

Może zainteresować Cię też: