Związki PiS z kremlowską Rosją? Fotyga do Lewandowskiego i Verhofstadta: Powinniście milczeć i wstydzić się

W wypowiedziach w PE Janusza Lewandowskiego i Guya Verhofstadta padały oskarżenia o związki PiS z kremlowską Rosją; nie życzę sobie obrażania ze strony osób, które powinny milczeć i wstydzić się swego stosunku do Rosji z przeszłości - oświadczyła europosłanka PiS Anna Fotyga.

wróć do artykułu
  • ~pollakko
    (2018-06-17 08:52)
    prawda ich koli a te dwie miernoty ze zdjecia to powinni szczeznac na zawsze jestescie rusami i tak zostanie bo tak jest
  • ~j10
    (2018-06-16 22:08)
    Wywalić to polskie dziadostwo z UE, oni nigdy nie pasowali do zachodu. To katolickie oszołomy, które za 500,- zł będą kretynów całowali po rękach.
  • ~Bingo
    (2018-06-16 18:21)
    Fotyga ty grasz z pierwszym kumplem Putina: Orbanem. Ty rozwalasz Polskę i ciągniesz moje euro. Idź do diabła nieuku.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-06-15 17:40)
    JANUSZ LEWANDOWSKI TO CZLOWIEK KTORY BEDOC W RZODZIE ZAMYKAL ZAKLADY LUDZI WYRZUCANO WTEDY NA BRUK.POZNIEJ ODDAWAL ZAKLADY KOLESIOM TEN CZLOWIEKTO JEST SZCZUR I JUDASZ CO TERAZ NIBY UDAJE UCZCIWEGO.LUDZIE WSZYSTKO WIEDZO TACZKA SIE SZYKUJE DLA TAKICH SPRZEDAWCZYKOW ZAPOMNIAL KIM BYL.NIE BEDZIE NIKT GLOSOWAL DO UE ANI DO SAMORZODOW WTYM ROKU.PANIE MINISTRZE SPRAW WEWNETRZNYCH I ADMINISTRACIJY POKARZCIE PAPIERY KIM BYL KARTOFEL LEWANDOWSKI JUDASZ POLSKI I POLAKOW.KIEDYS ZATO ZAPLACISZ BO ZLA KARMA CI ZJE ZYWCEM.
  • ~oki48
    (2018-06-15 15:02)
    Pani Fotyga, od kiedy to podejrzenie o zwiazki z Rosja sa obrazliwe? Obrazliwe dla kogo? Sa rzeczy za ktore mozna by sie czesciej obrazac np. ukrywanie prawdy czy klamstwa polityczne.
  • ~BOND
    (2018-06-15 10:01)
    TEN NADCZOWIEK o zachowaniu i wygladzie SSmana jest faktycznie wnukiem belgijskiegoSSmana i reprezetuje poglady swojego dziadka przy wtorze polskich przestepcow z ramienia PO ktorymi CYRK BRUKSELSKI jest zapelniony w 90 procentach a calym tym ukladem niby rzadzi czerwony przyjaciel PUTINA MARKSISTAI glowny KLAUN wraz NAGIM RYZYM KROLEM EUROPY i tez przyjacielem PUTINA z ktorym go lacza przyjacielskie stosunki przeciw polskiej racji stanu wiec pytam w ktory kierunku zmierza POLSKA a w ktorym zmierza BRUKSELSKI CYRK KLAUNOW
  • ~Wera
    (2018-06-15 05:11)
    Niech jeszcze raz powtórzy ten taniec .no tylko to zapamiętałam
  • ~Obserw
    (2018-06-15 05:09)
    Pani Fatygo życzyć powodzenia swoim wnukom jak pani je ma .A nie życzyc Panu Lewandowskiemu .Prawda w oczy kole .
  • ~PIS to zakała Polski
    (2018-06-14 21:55)
    Fotyga ucieka od sedna sprawy do jakiejś tam przeszłości, a jaki jest koń /pis/ każdy widzi. Chore kokanko nie usprawiedliwia zapaści skuteczności działań wolskiego rządu i tej makabrycznej partii - pełnej jadu
  • ~Krzysztof
    (2018-06-14 18:02)
    To brzmi jak kiepski żart że odzywa sie pani FOTYGA Milczeć to powinna ona a nie Lewandowski bo takiego tepego tłuka jakim była on na stanowisku min. spraw zagranicznych to świat nie widział .Ani wiedzy ,ani inteligencji do tego kiepski angielski tylko przynosiła Polsce wstyd i to permanentnie !!!!!!
  • ~Polak emeryt
    (2018-06-14 17:03)
    Biedna Polsko jak ktos z takimi bzdurnymi czy bezsensownymi problemami moze toba rzadzic.
  • ~Pamiętnik
    (2018-06-14 12:26)
    A to nie jest tak, że to Pan Legutko zagrał pod Putina grając w jednej lidze z Anglikiem opłacanym przez Moskwę? I co? Nie wstydzi się?
  • ~HH~
    (2018-06-14 12:25)
    Dla neomarksistow Lewandowskiego i Verhofstadta wstyd to pojecie abstrakcyjne.
  • ~Ubu
    (2018-06-14 12:20)
    Verhofstadt i POlski sprzedawczyk Lewandowski powinni nauczyc sie choc troche europejskiej historii. Miedzy innymi o tysiacach Belgow , ktorzy z wielkim entuzjazmem sluzyli w SS Waffen.
  • ~Jaro
    (2018-06-14 11:37)
    Ładne zdjęcie. W sumie ten łączny intelekt powala.
  • ~jj25
    (2018-06-14 10:22)
    To ta mietła trafiła do PE?! Koniec świata! ;)
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-14 10:02)
    CENZOR ODPIER-==- od Moich Wpisów. Pani Anno trzeba było dojść do śmiecia L. ,i przywalić tak ,żeby Wszystkie gwiazdy śmieć zobaczył.To ZAPRZANIEC.
  • ~Edi
    (2018-06-14 09:43)
    Pani Fotyga powinna isc juz na emeryture.byla najgorszym ministrem spraw zagranicznych.Jedynie umiala spac!!! Pis plus Orban plus Lukaszenka to tylko wychodzi Putin!!!
  • ~Obywatel
    (2018-06-14 09:08)
    Pani Fatyga miała już swoje 5 minut, przetańczyła. Suweren tej Pani już dziękuje.
  • ~zyga
    (2018-06-14 08:45)
    Ten pisowski tłumok jeszcze gdzieś funkcjonuje i korzysta z koryta?

Może zainteresować Cię też: