To kolejne zachodnie medium, które spekuluje na temat powodów zniknięcia z życia publicznego Władimira Putina. Rosyjski prezydent ostatni raz pokazał się 5 marca w towarzystwie premiera Włoch Matteo Renziego. Od kilku dni rosyjscy blogerzy i zagraniczna prasa spekulują na ten temat, przedstawiając najbardziej nieprawdopodobne scenariusze.

Komentarza w sprawie konsekwentnie odmawia rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Jak twierdzi telewizja "Deszcz", Dmitrij Pieskow nie zamierza również ujawnić gdzie znajduje się obecnie Władimir Putin.

Według niektórych doniesień, Putin jest chory. Według innych, został obalony przez tajemniczych spiskowców. Jeszcze kilka dni temu rzecznik Kremla twierdził, że prezydent Rosji jest zdrów i spotyka się ze swoimi współpracownikami.

Jednak na pytanie telewizji "Deszcz" czy rosyjski przywódca jest chory na grypę i gdzie obecnie przebywa, Dmitrij Pieskow nie odpowiedział twierdząc, że nie ma takiej praktyki, aby o wszystkim informować media. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Tymczasem na poniedziałek w Sankt Petersburgu zapowiadane jest spotkanie Władimira Putina z prezydentem Kirgistanu Almasbekiem Atambajewem.