Nowa Unia wyzwaniem dla Polski. Nasze stanowisko będzie trudno obronić

| Aktualizacja:

Wizja Jeana-Claude’a Junckera będzie próbą pogodzenia interesów Berlina i Paryża z tym, czego chcą nowe państwa UE i bogate kraje bez euro.

wróć do artykułu
  • ~ Sielankowy kudłacz
    (2017-09-13 06:41)
    Być może obóz władzy opamięta się i zakończy pic-politykę wobec UE.
  • ~Olenka
    (2017-09-13 06:51)
    I bardzo dobrze. Niech będzie grupa liderów którzy testują rozwiązania Następni będą dołączać do sprawdzonych mechanizmów A Polska? Polacy musza do czegoś dążyć. Inaczej Sue nudzą ( ciepła woda) i zaczynaja wpadać na głupie pomysły typu rewolucja pisbolszewicka.
  • ~Eeee tam...zaraz PO rePOlonizacji będę reparację
    (2017-09-13 06:53)
    wojenne za zniszczenie Polski i wymordo.wanie Polaków. Niemcy to parchaty naród mord .erców ,oszustów i złodziei!
  • ~jerzy
    (2017-09-13 06:58)
    Nowa z rządami Niemców nowy deutchland.
  • ~slazak
    (2017-09-13 07:14)
    a wy bedziecie sobie szczesliwie zyli na orwellowskim folwarku, jak mowi Kaczynki na wyspie wolnosci
  • ~janie
    (2017-09-13 07:28)
    Pan Prezydent Duda się myli, zagrożeniem dla Unii nie są dwie prędkości. Zagrożeniem są megalomańskie państwa, takie jak Polska. 2,5 % PKB Unii, potencjał militarny, kulturowy... w okolicach 0,0%, ale aspiracje 99% Uniii.
  • ~WERT
    (2017-09-13 07:36)
    ZACZYNA BYC NIEBEZPIECZNIE
  • ~Wilga
    (2017-09-13 08:02)
    Bezmyślność komisarzy Brukselskich i narzucanie ich woli poszczególnym państwom,własne interesy Niemiec i Francji to jest krok ku rozpadowi UE.
  • ~kisiek
    (2017-09-13 08:04)
    a dlaczego to Polska ma bronić swojego stanowiska?? Niech bronią się Angela z Makaronem..to ich wizje są absurdalne i zgubne dla Europy..zresztą już niebawem sami obywatele wezmą los w swoje ręce i pogonią tych darmozjadów z Brukseli
  • ~KAJTUŚ
    (2017-09-13 08:05)
    DNI UNII SĄ POLICZONE , WYSTARCZY ŻE JEDNO PAŃSTWO WZOREM UK ZGŁOSI AKCES WYJŚCIA - I POZAMIATANE . ANGOLE MIELI RACJĘ OPUSZCZAJĄC TO BAGNO .
  • ~DonKichot
    (2017-09-13 08:13)
    paradoks polega na tym że to niemcy są w gigantycznym kryzysie społecznym np niski przyrost naturalny a siła ich gospodarki ich niszczy np imigranci, niemcy przestaną istnieć za kilkadziesiąt lat
  • ~Hass
    (2017-09-13 08:16)
    D e p o l n i z a c j a Europy Zachodniej, natychmiast!
  • ~Hass
    (2017-09-13 08:23)
    Piekna wizja: Polska, szczesliwy wyspa , jedna grupa etniczna, zadnych przyjaciol, , granice zamkniete, nikt nas nie chce, bez wplywu obcych e l e m e n t o w, wszyscy Polacy sa z soba spokrewnieni i dlatego schorowani, d e b i l n i , biedni, biedniejsi! To beda skutki izolacji od Europy, nacjonalizmu!
  • ~Slazaczka
    (2017-09-13 08:35)
    Dopoki kaczor bedzie aktywny, doputy pispicpolityki nie zmienia, a moze byl gorzej! Kto wie, na jaki absurdalny pomysl jeszcze wpadna?
  • ~ue podąża śladami zsrr
    (2017-09-13 08:45)
    To nie Polska ma się bronić, tylko Niemcy muszą się opamiętać z bezmyślnym zapraszaniem i przyjmowaniem imigrantów. Jeśli tak ma wyglądać ta unia jak obecnie (dominacja niemiecko-francuska + marksizm kulturowo-gospodarczy) to ja nie chcę w niej być, nie za takim kołchozem głosowałem w referendum.
  • ~Polak..
    (2017-09-13 08:52)
    Pier....na unia same kłopoty tylko przez nią,biedy też nie brakuje jak dla mnie może się rozpaść.
  • ~Otwórzcie oczy,zacznijcie myśleć palanty
    (2017-09-13 08:58)
    Prosta sprawa. Unia się rozwiązuje - do czego dąży rządząca partia bolszewicka i jej tutejsze ratlerki - i powstaje nowa Unia której granice wytycza Odra, Sudety i Karpaty. Dalej zaczyna się Azja.
  • ~AM
    (2017-09-13 08:59)
    No, niestety : wpuszczanie do EU panstw Europy Wschodniej bylo wielkim bledem !!!
  • ~ZENUŚ
    (2017-09-13 09:54)
    WTRZEZWIAŁ ? CZY JESZCZE NA HAJU ?
  • ~PiSdobrze
    (2017-09-13 10:13)
    Dziś w 2017 roku, są dwie drogi : "salafizm" albo "słowianofilstwo". Unia Europejska, to już nie jest jak dawniej po 1945 roku (marzenie) ! Marzenie o budowie Unia Europejska pojawił się po 1945 a nie "za" 1945. "Za" to juz dziś : destrukcja o "Unia Europejska Marzenie" przez Merkel i KE.

Może zainteresować Cię też: