Martin Schulz: Popatrzcie na Polskę, nasze wspólne wartości są tam systematyczne podkopywane

Przewodniczący SPD Martin Schulz ostrzegł w czwartek na zjeździe swej partii w Berlinie przed wzrostem znaczenia w Europie sił prawicowych i ultranacjonalistycznych, które chcą - jego zdaniem - zniszczyć Europę. Krytycznie ocenił sytuację w Polsce i na Węgrzech.

wróć do artykułu
  • ~keson
    (2017-12-07 14:17)
    GłuPOl jak Łyso budka
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 14:20)
    Wygląda jak CZERWONO SKURY
  • ~adamm
    (2017-12-07 14:21)
    Gościu reprezentuje kraj, który produkował mydło z ludzi, do tej pory nie zapłacili za zbrodnie wojenne, nie oddali skradzionych dzieł sztuki, H.Kolh okłamał prezydenta USA , że zapłacili 100 miliardów dolarów Polsce za zbrodnie, on śmie mówić o wartościach????? To kpina!!
  • ~student
    (2017-12-07 14:26)
    A co nie będzie teraz już welkoPOmnej Rzeszy!!! Sorry wiem, że to trudne ale trzeba nauczyć się z tym żyć herr Szultz
  • ~Slawomir
    (2017-12-07 14:29)
    Nacjonalizm polski... przeciez jest.. . Taka jest Prawda
  • ~Szklana Kula
    (2017-12-07 14:29)
    Rabinie - nie ****** o tych twoich wartościach. Już się na nich poznaliśmy. Istny kanał.
  • ~Obywatel
    (2017-12-07 14:33)
    Szultz? Nazistowska ****** nie będzie nam mówić, co nam wolno, a czego nie.
  • ~Kazkot
    (2017-12-07 14:36)
    O jakich wartosciach to to mowi,czy o tych ze agresywna ,niemiecka wolnosc pelzajaca ekspansja chce kontrolowac cudze kraje? To nowy rodzaj podboju,skuteczniejszy niz napasc zbrojna.Siedz na d..pie Shultz i pilnuj swoj land ,my nie potrzebujemy akurat niemieckich rad ani porzadkow.
  • ~AS...
    (2017-12-07 14:38)
    Czy tam wszyscy w tej Brukseli są opętani? Tyle Państw należy do uni i gorsze rzeczy robią,ale przez lata i niemal co dziennie mówią o Polsce to już jest opętanie.
  • ~donek
    (2017-12-07 14:38)
    a jakiez to wartosci maja niemcy?...............czy chodzi o niemieckie obozy smierci?
  • ~Bożena
    (2017-12-07 14:40)
    Czy wspólnie wartości to ateizm , ideologia gender otwarcie granic Europy dla calej Afryki i Azji ? Mówią ogólnikami i brzmi to nijak.
  • ~ajax
    (2017-12-07 14:40)
    O jakie wartości chodzi???O umowę niemiecko-rosyjską Nord Stream i Nord Stream2.Z Chinami nie wolno zawierać umów, ale Niemcy z ruskimi to już mogą?!A Niemcy z Chinami to oczywiście żadnych umów nie zawierają, nieee w ogóle???!!!
  • ~witek
    (2017-12-07 14:44)
    niemcy ucza nas jak mamy podporzadkowac sie ich polecenia nie udalo sie nas zniemczyc przedtem to mysla ze teraz sie poddamy nie doczekanie panie szultz my mamy swoja godnosc wiec nas nie straszcie my sie nie boimy was a nie sprzedamy sie za srebrniaki
  • ~Bartosz
    (2017-12-07 14:44)
    Niemieckie wartości? Wierz mi towarzyszu Szulz gdyby Polacy przyjęli niemieckie wartości w miejscu waszego kraju byłby jakiś rodzaj ogrodu zoologicznego.
  • ~vitogoras
    (2017-12-07 14:44)
    Pan Schulz jest sublimacją upadku SPD...niewykształcony sołtys,który jako partyjny aparatczyk,wypchnięty do Brukseli-zrobił tam karierę...taką troche z braku laku. Jest obrazem miałkości i braku perspektywy programowej,na aktualne wezwania w świecie dzisiejszej niemieckiej socialdemokracji...równia pochyła!!! Co to znaczy wspólne wartości?-jego Schulza,Timmermansa,Junckersa-czy nasze.
  • ~DAMIAN L.
    (2017-12-07 14:47)
    To bylo smieszne pare miesiecy temu teraz to typowo zalosne.Chcieli muzumanow to niech ich biora.Popieram dzialania Polski,Czech i Wegrzech.Nikt nas nie pytal czy my ich chcemy a jesli chodzi o dobro europy to zagrozeniem sa niemcy i francja bo robia wszystko pod siebie nie myslac o innych
  • ~oburzony
    (2017-12-07 14:50)
    hwala za to ze prawicowscy maja cos do powiedzenia a nie lewactwo ktore wprowadza dzender aby niszczyc dzieci i mlodzierz deprawacja narodow to sa wasze wartosci p szulc martw sie o imigrantow ktorych naprosiliscie a nie o polske i wegry my mamy swoje zasady i swoj honor nie ulegamy waszym rozkazom i tak bdzie czy wam sie podoba czy nie panie szulc
  • ~Ira
    (2017-12-07 14:58)
    Schulz mówi, że prawica i ultranacjonaliści, nie mają nic wspólnego z naszymi wyobrażeniami o wolnym i otwartym społeczeństwie. I słusznie. Wyobrażenie zdecydowanej większości Polaków o społeczeństwie dalekie jest od narzucanych lewackich ideologii oraz perspektywy życia na klęczkach. Polaków należy szanować i liczyć się z nimi.
  • ~gress
    (2017-12-07 14:59)
    A co mnie interesuje komunista schulz z totalnie zdeprawowanej UE
  • ~talismann