Zobacz, jak wygląda córka Putina

| Aktualizacja:
X

Co jest największą rosyjską tajemnicą? Nie stan arsenału armii czy cele dla rakiet nuklearnych, a... wygląd córek premiera, Władimira Putina. Nikt nigdy nie widział zdjęć dziewczyn. Aż do dzisiaj. Bo pewnemu Rosjaninowi udało się Marię Putin sfotografować.

Putin zazdrośnie trzymał wygląd swych córek w tajemnicy. Nikomu nie pozwalał ich fotografować, a media dostały zakaz pisania o jego rodzinie. Gdy zdawały egzaminy na studiach, wykładowcy mieli zakaz opowiadania o dziewczynach. Jednak pewnemu Rosjaninowi udało się zmylić czujność ochroniarzy i zrobić zdjęcie jednej z nich - Marii - pisze rosyjska "Prawda".

Zdjęcie ładnej blondynki od razu obiegło cały internet i stało się hitem w sieci. Wszyscy chcą sprawdzić, jak wygląda starsza córka rosyjskiego przywódcy.

Jednak wszystkim, którym córka Putina wpadła w oko, przypominamy, że niestety, nie jest już stanu wolnego. Bo, według "Prawdy", w 2005 roku wzięła ślub na greckiej wyspie Santorini.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes.
Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
    Powered by ContentStream