Żona i córka Elvisa Presleya mają w programie opowiedzieć o tym jak żył, oraz jakim mężem i ojcem był "Król Rock'n'Rolla". "Jesteśmy na finiszu rozmów, ale jeszcze nie mamy oficjalnie potwierdzonego terminu ich przyjazdu" - mówi nam osoba związana z programem.

Wiadomo jednak, że kobiety Presley'a nie będą jednymi zagranicznymi gośćmi Ewy Drzyzgi. W jednym z najbliższych odcinków pojawi się też Isabelle Caro. O modelce było głośno, gdy zdjęcia jej nagiego i przeraźliwie wychudzonego ciała zawisły na billboardach w całych Włoszech przed mediolańskim Tygodniem Mody. To rozpętało gorącą dyskusję na temat anoreksji wśród gwiazd świata mody.

Nieoficjalnie wiadomo, że twórcy show chcieliby zaprosić do "Rozmów.." 45-letnią dziś Samanthę Geimer, z którą trzydzieści lat temu Polański odbył nielegalny, traktowany w USA jako gwałt, stosunek seksualny. Polański musiał wyjechać nielegalnie ze Stanów Zjednoczonych tuż przed ogłoszeniem wyroku za seks z nieletnią. Od tamtej pory reżyser uznawany jest w USA za zbiega. Gdyby tylko przekroczył amerykańską granicę, mógłby trafić do więzienia.

Nowe odcinki programu TVN będzie można oglądać już od 16 lutego. Talk-show Ewy Drzyzgi jest obecny na antenie niemal od dziesięciu lat. Czyżby producenci stwierdzili, że na naszym podwórku trudno już znaleźć tematy, które przyciągną widzów i ciekawych bohaterów? - Zainteresowanie gośćmi z zagranicy wynika z chęci rozszerzenia formuły naszego programu. Po prostu chcemy zaproponować widzom nowe egzotyczne danie albo nawet wyśmienity deser. Ale to nie znaczy, że nagle znikną goście i problemy z naszego polskiego podwórka. To ciągle jest program o nas, Polakach - mówi DZIENNIKOWI producent programu Ireneusz Oprzędek.