Jak poznać Żyda? Sprawdzić PESEL

2012-01-12 16:52 | Aktualizacja: 16:52
Jak poznać Żyda? Po numerze PESEL

Jak poznać Żyda? Po numerze PESEL / Shutterstock)

Choć wygląda to jak żart, to wcale nie jest śmieszne. Osobliwy sposób na zdemaskowanie Żyda opracowała pewna pani doktor z Rzeszowa. Wystarczy sprawdzić numer PESEL...




Halina W. jest ginekologiem. Prowadzi w Rzeszowie gabinet. Ale ma również drugą, o wiele bogatszą stronę osobowości. Na swojej stronie internetowej radzi, jak rozpoznać Żyda udającego Polaka. Problem w tym, że jako przykłady podaje własne pacjentki. Korzystając z ich danych osobowych – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Pani doktor opracowała dziwny sposób na rozpoznanie Żyda. Instrukcje zamieszcza na swojej stronie Uzdrawiamy.com.pl. Zdaniem Haliny W., wystarczy sprawdzić PESEL podejrzewanej osoby albo numer rejestracyjny jej auta, by z pewnością stwierdzić, że mamy do czynienia z ukrytym Żydem.

Jak? Dla lekarki kluczowe są cyfry 7, 2 i 9. Ich pojawienie się to dowód na korzenie żydowskie.

Nie byłoby pewnie problemu, gdyby nie fakt, że na swojej stronie demaskuje „pochodzenie żydowskie” swoich pacjentek, ujawniając ich numery PESEL. Część pacjentek z tej listy wezwała już na przesłuchanie policja. Prokuratura prowadzi bowiem postępowanie wobec Haliny W. Śledztwo dotyczy ujawnienia danych osobowych.

Co ciekawe, podejrzliwa ginekolog na swojej stronie ujawnia też żydowskie pochodzenie Jana Pawła II. Byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nazywa „okupantem żydowskim” i przekonuje, że w czasie wojny Żydzi nie zostali wymordowani, a wyginęli wskutek epidemii tyfusu – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Sprawą Haliny W. – oprócz prokuratury – zajmie się także Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie. Ginekolog prawdopodobnie poniesie konsekwencje za ujawnienie danych pacjentek, a także za publikacje o antysemickiej treści.






Źródło: Gazeta Wyborcza
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 145
1 2 3 4 ... 15 starsze
  • ~cZaRiFu2014-04-01 08:58

    pejsata zaraza toczy nas jak ropiień od wewnątrz

  • ~zyd2013-04-04 10:25

    Jakiś nonsens wszyscy maja w dowodzie cyfrę 9 (1965)...wszyscy jestesmy Żydami?

  • ~ueNIE2012-11-16 13:38

    Witryna Pani Doktor jest oznaką budzenia się świadomości tubylców w Polsce. Temat witryny jest ciekawy.

  • ~juraj2012-03-21 10:12

    żydzi jak kameleony lub ośmiornice wtapiają się w tło bo i dużo jest mieszańców boją się występować pod własnym nazwiskiem

  • ~ciekawy2012-03-14 23:06

    ~lol2012-01-29 18:25
    Po co piszecie Halina W. jak w internecie w google wystarczy wpisać ginekolog rzeszów Halina i widzimy Halina Wróbel :) lol
    ps poczytaj trochę litere prawa bo bedziesz wiedział/a

  • ~ciekawy2012-03-14 22:55

    Zostawcie kobietę w spokoju każdy ma prawo do swojego zdania kiedyś nie uczyli o Katyniu, bo zakazane teraz wychodzi prawdy nikt nie zna a jeśli zna to go zniszczą i tu mamy mały dowód

  • ~statystyk2012-03-12 09:39

    Skoro była ginekologiem to widziała które pacjentki mają w poprzek a które wzdłuż, porównywała z peselem i stąd te wnioski wyciągałą

  • ~Lach2012-02-02 10:39

    Dlaczego Żydzi jesteście tak bardzo zaskoczeni że nie jesteście akceptowani w
    tym kraju?Odpowiedżcie sobie sami.Niemiec czy Rosjanin choć wróg od pokoleń nie jest tak znienawidzony jak wy.Co jest tego przyczyną?Religia pewnie nie,skoro tolerowany jest islam ,prawosławie,protestantyzm.Zwyczaje?
    Pewnie też nie Polska to kraj różnorodny ,inaczej żyje Ślązak,inaczej Kaszub,
    a jeszcze inaczej Lwowiak,a jednak potrafią żyć i różnić się.Co z wami?

  • ~Andrzej2012-02-01 04:50

    Aja jestem rzemieślnikiem i nigdy nie świadcze usług u tych ludzi bo zawsze sie na nich przejechałem.Zadzieraja nosa , wtdziwiaja,tylko poto żeby nie zapłacić