Starcie Adama Michnika z dziennikarzem TVP Info. "Kiedy ty sk........ zmądrzejesz?"

| Aktualizacja:

Krótkie spięcie pod Sejmem. Dziennikarz portalu TVP Info pytał Adama Michnika o jego przyrodniego brata, który był stalinowskim sędzią. W odpowiedzi usłyszał wulgarne słowa.

wróć do artykułu
  • ~vbn
    (2017-07-17 06:47)
    Kultura Michnika "wysoka" , słoma z butów !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Julka
    (2017-07-17 06:55)
    Brawo Michnik
  • ~szeol czeka..
    (2017-07-17 06:57)
    mnichnik to semicki koń trojański...Syjonistów..
  • ~randomNick
    (2017-07-17 06:58)
    Tonący brzytwy się chwyta.....
  • ~Ella
    (2017-07-17 06:59)
    Cały czas mu wypominają działania beata więc już mu nerwy puszczają. Każdy odpowiada za siebie więc przepraszać też powinien za siebie a nie za....rodzine, współpracowników czy sąsiadów.
  • ~warta
    (2017-07-17 07:06)
    .....mierzwa to gazetka wychodkowa....fuj
  • ~Igor
    (2017-07-17 07:11)
    A kiedyś ktoś nazywał ich "autorytetami". Michnik, Strzębosz, Frasyniuk, Geremek, Stępień. Czy byli by "autorytetami" gdyby nie Magdalenka? Pewnie tak, ale nie zdradził by Polski. A Komorowski nie musiałby latać do Moskwy rozdawać orderów. Zrobił by to na miejscu, w Brezniewgorodzie (dawniej Warszawa). A Wałęsa, nigdy nawet, autorytetem nie był we własnym domu. Takiego pomagają potrzebowała SBcja. I światu sprzedała za bohatera. Tfu.
  • ~ZAKO
    (2017-07-17 07:11)
    ten mlokos ziemowit jest drugim prowokatorem po rachoniu wobec opozycji i jak tu ogladac tvppis ZENADA MICHNIK AZ ZA GRZECZNIE MU ODPOWIEDZIAL
  • ~Jk53
    (2017-07-17 07:15)
    A może ten zubożały reporter zaczął by od swojego środowiska pisowskiego.
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-07-17 07:16)
    Michnik , lewacki pierwszy wróg Polski i Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jego wpływy i urabianie polskiego społeczeństwa się kończą ,skąd taka furia !
  • ~Surmacz
    (2017-07-17 07:16)
    Taka wiedza historyczną zarówno dziennikarza jak i komentujących tu ... A czemu pan "dziennikarz" nie spytał się Jarosława: czemu przespał pan początek Stanu Wojennego??? Lub...czemu nigdy pan w Stanie Wojennym nie podjął się aktywnej współpracy z Podziemiem i nie wziął pan na siebie odpowiedzialności za jakiś odcinek działań??? Lub ...czemu pan jest od zawsze sam, bez nikogo,bez rodziny i obowiązków a chce uczyć Polaków jak mają żyć???
  • ~Nihoo
    (2017-07-17 07:17)
    Z jednej strony niepotrzebne chamstwo (Michnik) a z drugiej strony niepotrzebne pytanie. Dlaczego Adam Michnik ma przepraszać za czyny brata? Co to jakaś zbiorowa odpowiedzialność rodzinna? Każdy SAM odpowiada za swoje czyny.
  • ~saga
    (2017-07-17 07:25)
    Patrzcie nie zająkał się wypowiadając te słowo
  • ~~ED~
    (2017-07-17 07:25)
    Dziwnie jak temu jąkale Aaadamowi, gładko wychodzi wyPOwiadanie słów wulgarnych i nieprzyzwoitych, Inteligencja szpagatowa IIIRP dała wczoraj POkaz swojej klasy i możliwości.KOMPROMITACJA I WSTYD DLA ELYTY WARSZAWSKIEJ. Uliczny teatr KIEPSKIEGO AUTORA!!!.
  • ~ququ
    (2017-07-17 07:26)
    gdyby nie robotnicy jąkała byłby zerem , tylko że drugi raz się nie nabiorą
  • ~PIOTRUŚ PAN
    (2017-07-17 07:31)
    MICHNIK PRZEPROSI WTEDY KOLEGO,GDY KURSKI PRZEPROSI ZA KURSKIEGO...
  • ~Rocky
    (2017-07-17 07:36)
    Kurka wodna. Adam, znowu dałeś plamę na pościel!! Popieram od dziś eutanazję.
  • ~janusz
    (2017-07-17 07:40)
    Michnik tak się w naprężył mało co by pęk .Kawał chama .
  • ~Komentarz
    (2017-07-17 07:42)
    a może kaczynskiego powinni zapytać o jego ojca tow. rajmunda? ciekawe co miałby do powiedzenia? a może piotrowicz powinien w końcu przeprosić za swoje prokuratorskie wyczyny wobec opozycji w stanie wojennym, a może sędzia kryże powinien powiedzieć prawdę o tym co robił i w końcu przeprosić.
  • ~J1949
    (2017-07-17 07:42)
    Co obchodzi działalność brata. ? Brata. Brawo Michnik!!!!

Może zainteresować Cię też: