Minął miesiąc, ale Łukasz Warzecha nie wrócił do programu "W tyle wizji" w TVP Info

| Aktualizacja:

Łukasz Warzecha, publicysta tygodnika "Do Rzeczy", który w październiku został na miesiąc odsunięty od prowadzenia programów satyrycznych "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" w TVP Info, nadal nie wraca na antenę.

wróć do artykułu
  • ~lolok
    (2017-11-13 23:26)
    Pan Warzecha zawsze wypowiadał się rzeczowo i obiektywnie,brakuje go w TvP.
  • ~MAG
    (2017-11-08 22:28)
    Bardzo dobrze,że nie ma tego Pana... Albo idziesz z linią rządu albo cię nie ma...
  • ~Borsa
    (2017-11-07 18:22)
    Mądry zawsze głupcom przeszkadza.
  • ~okropne
    (2017-11-06 20:56)
    Jesteśmy nieutuleni w żalu!
  • ~maciek99
    (2017-11-06 17:21)
    za słabo ob ciągał
  • ~Aleon
    (2017-11-06 17:13)
    Widzom TVP. Nie potrzeba różnych poglądów, oni chcą słuchać to co znają, i w ten sposób 50% jest zadowolonych
  • ~Warzecha nie nadaje sie do programu
    (2017-11-06 16:35)
    TVP powinna pozegnac Warzeche juz wczesniej ,,,,wtedy kiedy pogoniono Skibe ,Ten facet to jakies beztalencie , Kompletne dno ,Warzecha slizgal sie przy blyskotliwym JANECKIM ,Niech juz nie wraca ,,,bedzie dobrze ,
  • ~AK
    (2017-11-06 15:43)
    kogo to obchodzi?
  • ~ To co myślę
    (2017-10-29 19:22)
    Po tym jak chciał (jako gosć) wysadzić w powietrze audycję prowadzoną przez Dominikę Wielowiejską w TOK-FM to tego gbura wcale mi nie żal, a to dlatego że nie będzie już więcej moim kosztem (abonament) uzyskiwał dochodów. Jego miejsce jest na śmietniku!
  • ~smakosz
    (2017-10-21 14:30)
    "W tyle..." nie ma jak Mizeria ......znaczy sie Ogórkowa
  • ~wojtek
    (2017-10-14 17:11)
    Z tego co czytam to ludzie pisali ZEBY GO USUNAC I PISZA NA PANA ZIEKIEWICZ, TYLKO ON SIE TRZYMA PRAWICY BO KTO BEDZIE CZYTAL JEGO KSIAZKI KASA ,KASA
  • ~lolo
    (2017-10-14 08:08)
    Wole milion razy pana Warzeche od Ziemkiewicza.Pan Ziemkiewicz niech lepiej pisze,a mniej wypowiada sie...
  • ~y
    (2017-10-13 16:34)
    Pan Warzecha myśli że pozjadał wszystkie rozumy? Czasowe odsunięcie od prowadzenia programu powinno Mu dać do myślenia i zastanowienia się nad wypowiadanymi dotychczas opiniami. Nie chodzi aby bił się w piersi i nakładał włosiennicę pokutną! Faktem jest że ma dość dobry warszatat ale zawsze na zdrowie wychodzi ciągła nauka zawodu. Panie Warzecha - niech Pan trochę "popracuje główką".
  • ~Luis
    (2017-10-13 14:57)
    Widzisz nie szczekales tak jak wszyscy i nie ma cie, to jest polska demokracja 😆😆😆
  • ~Niunia
    (2017-10-13 03:23)
    A niech się wszyscy pozawieszają, powywieszają i pogryzą.
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2017-10-12 16:38)
    Michnika do wtyle wizji ! Dopero byłyby jaja !
  • ~skoblar
    (2017-10-12 11:34)
    Warzecha to mąciciel i wygląd menela. Popatrzcie na jego buty. Sepleniący, dukający i pusty Swietlik to tragedia tego programu. Janecki popisujący się starymi danymi i wspominkami - dno. I gwiazda gwiazd RAZ - lansiarz i megaloman który ma już swój program. Wszyscy czterej to banda lansiarzy, których bym wywalił. Zostawilbym tylko Ogórek i Feusseta bo inteligentni, wnoszący w każdym zdaniu coś tworczego. I szanują widzów, bo odbieraja telefony.
  • ~PP
    (2017-10-12 08:33)
    Kto by pomyślał,żeby taki wazeliniarz podłej zmiany,miał takie a kuku .
  • ~jerzy
    (2017-10-12 07:39)
    *********** SIE OD WARZECHY KAZDY MA PRAWO DO ROZSĄDNEJ KRYTYKI gębę zamykano za czasów PO i komuny dosyc tego
  • ~kkkk