90 złotych za trzy godziny parkowania pod szpitalem. Kobieta obok płakała nad rachunkiem

| Aktualizacja:

O sprawie na swoim Facebooku napisał znany DJ Remigiusz Remo Łupicki.

wróć do artykułu
  • ~Kierowca
    (2018-04-15 17:44)
    Zdenerwowany kierowca przywozi osobę bliską na SOR. Nie rozgląda się za ogłoszeniami - na SOR nie jedzie się dla przyjemności, tylko w nagłych przypadkach. Tak więc - moim zdaniem - takie stawki za parkowanie to normal;ny bandytyzm z świetle prawa.
  • ~Mark Twain
    (2018-04-15 17:41)
    Bandytyzm!
  • ~max power
    (2018-04-15 17:46)
    Pan Paweł K., były zastępca prezydenta Poznania, jest prezesem green parking. Ciekawe kto zdecydował o wyborze tej firmy do zarządzała parkingiem.
  • ~Aww
    (2018-04-15 18:13)
    Nie wiem czy nie miałoby to tu zastosowania: KC Art. 388. § 1. Jeżeli jedna ze stron, wyzyskując przymusowe położenie, niedołęstwo lub niedoświadczenie drugiej strony, w zamian za swoje świadczenie przyjmuje albo zastrzega dla siebie lub dla osoby trzeciej świadczenie, którego wartość w chwili zawarcia umowy przewyższa w rażącym stopniu wartość jej własnego świadczenia, druga strona może żądać zmniejszenia swego świadczenia lub zwiększenia należnego jej świadczenia, a w wypadku gdy jedno i drugie byłoby nadmiernie utrudnione, może ona żądać unieważnienia umowy. § 2. Uprawnienia powyższe wygasają z upływem lat dwóch od dnia zawarcia umowy.
  • ~Aww
    (2018-04-15 18:10)
    Na dodatek wnioskując ze zdjęcia opłata jest błędnie naliczona, bo za 1 godzinę powinno być wg cennika tylko 15 zł, czyli łącznie za 3 godziny 75 zł a nie 90 zł
  • ~bielszy niż biały
    (2018-04-15 18:57)
    ten szpitalny parking prowadza jak nic lekarze-rezydenci
  • ~czoper
    (2018-04-15 18:18)
    Eee, no to przecież mogli se wpisać 3 000 000 za godz. Mieliby kasy jak lodu.
  • ~Rin
    (2018-04-15 17:48)
    Gdzie są te słynne pisowskie służby ?
  • ~wit
    (2018-04-15 18:18)
    20 min na parkingu SOR za darmo jest wystarczające . Jest drugi parking za 3 zł. Przecież z parkingu SOR wszyscy chcą skorzystać a czytać każdy umie. Tylko komu che się przejść parę kroków dalej?? Jest informacja na wjeździe, na bilecie i w pomieszczeniach oddziału. Uczciwe i sprawiedliwe podejście.
  • ~Pan Eustachy Gula.
    (2018-04-15 17:55)
    Można?Można kulturalnie i ze zrozumieniem wyłuszczyć swoje za i przeciw w kontrowersyjnej kwestii.Pozdrawiam Pana.
  • ~Bader
    (2018-04-15 20:55)
    opłaty parkingowe to jest coś co w samej istocie jest dla mnie niezrozumiałe. Rozumiem jeżeli ktoś kupuje działkę od miasta i buduje na niej parking. Normalna sprawa zainwestował, prowadzi firmę, płaci podatki. Ale nie rozumiem dlaczego mam płacić za pozostawienie samochodu na ulicy. Wszystko co na tej ulicy sie znajduje jest w jakiejś części moją własnością. Wszystkie płyty chodnikowe krawężniki, asfalt, kostka czy co tam jeszcze włącznie z kosztami ich ułożenia jest za moje pieniądze. Z podatków społeczeństwa które na to pracuje. Opłaty za parkowanie może pobierać ktoś kto jest właścicielem. Ulice są własnością wszystkich.
  • ~toj
    (2018-04-15 20:43)
    Gdy nasze kochane kolejne rządy którym zresztą nie kto inny jak my doprowadziliśmy do KORYTA zrobiły z państwowych szpitali zakłady do zarabiania kasy to jak może być inaczej . Koleś kolesiowi załatwi to i owo i kaska leci aż miło patrzeć na dodatek podatek odprowadzany jest co tym bardziej zadawala tych co tak pluli na wszystko co robiła komuna i którym tak łatwo przychodziło mówić o wyzysku . Teraz jak widać i słychać wszystko jest OK BTKM / bo teraz k my /
  • ~korwinista
    (2018-04-15 19:03)
    Wozić chorego na SOR to tak jakby go zabić. Oczekiwanie co najmniej kilka do kilkunastu godzin! Tylko dzwonić po karetkę! Miałem nieszczęście być na SORze w Narutowiczu i szczęście że sobie poszedłem stamtąd. Kilka miesięcy później kilka osób z obsługi zmarło na sepsę.
  • ~qa
    (2018-04-15 18:58)
    Ja zapłaciłem 5 dych mandatu w Krakowie.Trochę zabawna historia ,ale może też nauczy czegoś i innych, dlatego pisze.Kupiłem bilet w automacie i położyłem na desce rozdzielczej pod szybą ,oczywiście aby wszystko było widoczne , kłapnąłem drzwiami i poszliśmy na jedzonko.Przychodze później, patrzę i pierwsza myśl ,co jest do jasnej ch.mandat za wycieraczką.Patrzę przez szybę i oczom nie wierzę ,bilet obrócony niezadrukowaną stroną do góry leży sobie nic nie widać.Widocznie pęd powietrza jaki się wytworzył przy zamykaniu drzwi obrócił bilet na drugą strone.No i masz
  • ~jj25
    (2018-04-15 18:43)
    Takie BANDYCKIE praktyki stosowane są przed prawie każdym szpitalem. W Warszawie chory, czy odwiedzający chorego płaci WIELKIE kwoty za parkowanie w strefie szpitali!
  • ~zart nie szamac
    (2018-04-16 09:41)
    Szpital POdlega POd mafie.
  • ~xar
    (2018-04-16 08:40)
    Nienormalność w Polsce jest normalna. Szczególnie w łupieniu kierowców i lokatorów.
  • ~Pau.
    (2018-04-16 10:52)
    Podjeżdżamy na SOR, szybko, śzybko zrzucamy 80-letnią mamę na korytarz pod schodami (w końcu już i tak jest połamana) i pędzimy przestawić auto. Można? można.
  • ~Gr
    (2018-04-16 08:06)
    Jasno i Uczciwie
  • ~Ość
    (2018-04-16 08:40)
    "nieświadomych niczego kierowców" To może "średniorozgarnięty kierowca" powinien jeździć taksówką?

Może zainteresować Cię też: