Pomnik Lecha Kaczyńskiego ma kosztować ok. 2,5 mln zł. Odsłonięcie 10 listopada

| Aktualizacja:

"Lech Kaczyński to wielka postać najnowszej historii Polski. Jeden z tych, który jest ojcem dzisiejszej naszej niepodległości współczesnej" – mówił w PolsatNews szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Pomnik byłego prezydenta ma kosztować ok. 2,5 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~===
    (2018-10-14 10:57)
    A co by bylo,jakby prezydentem byl SASIN? Po wygladzie "buzi"na pomniku musial by byc TANKOWIEC.Bez ropy sporo by kosztowal.
  • ~cap kościelny
    (2018-10-14 10:36)
    A kiedy KLER ustanowi go swoim świętym?
  • ~Romek
    (2018-10-11 16:47)
    Co za chichot historii, za życia był prezydentem miernym, a po śmierci zrobili go wielkim.
  • ~Staś i Nel
    (2018-10-11 16:42)
    Jest tak wielki jak Pigmej przy Masaju.
  • ~cześć jego pamięci
    (2018-10-11 16:11)
    Czym był wysmarowany Sasin ,rycyną czy może olejkiem różanym . Okropność tak nisko cenić postać prawdziwego twórcy Polski . Tysiąclecie poprzedzające zaistnienie tego genialnego umysłu było niczym po prostu pustynią ,właściwie przed nim nie istniało coś takiego co moglibyśmy nazwać Polską.Dla niego nie było przeszkód nawet płoty przesadzał jednym susem ,budował porty gazowe ,wskazywał nam przyszłość niczym Lenin na cokołach w całym ZSRR.
  • ~mazurek
    (2018-10-11 16:07)
    wielka żółta gumowa kaczka wielkości pałacu kultury ? za tę kwotę tylko to
  • ~Szyba
    (2018-10-11 15:39)
    Dlaczego taki tani ten pomnik !? Jak słucham czego dokonał brat Jarosława z Warszawy , to mam obawy , czy wdzięczność narodu polskiego jest dostateczna ? Ja proponuję zbudować całą serię pomników z których każdy będzie kosztował te 2,4 bańki . Pierwszy pomnik w miejscu gdzie się urodził , drugi gdzie chodził do przedszkola ......pierwsza randka , ostatni powinien stanąć na Wawelu , oczywiście wszystkie połączone drogą umożliwiającą pielgrzymowanie . Tak powinno się uczcić największego Polaka w dziejach narodu !
  • ~Edi
    (2018-10-11 15:20)
    Za te pieniadze lepiej uratowaliby chore dziecko .ktoremu jest potrzebna operacja .ktorej nie wykonuja w Polsce!!!! To dopiero bylby zywy pomnik!!!!A tak to marnotrawienie pieniedzy.
  • ~zin
    (2018-10-11 15:17)
    oglosic go swietym bedzie mial dostep do Boga moze Bog pomoze sprowadzic braciszka do nieba
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-10-11 15:16)
    A pomnik Mateusza (tylko upominam się o prawdę), który Mieszka własnoręcznie do chrztu trzymał ?
  • ~Bingo
    (2018-10-11 14:52)
    Rozumiem że na piedestale jest miejsce dla bliźniaka. Niech od razu zrobia jarkowi czerwone ręce bo to on jest winny śmierci lecha.
  • ~rtg
    (2018-10-11 14:36)
    Jesli już to jest ojcem Marty i na tym się kończy jego ojcostwo.
  • ~Warszawiak
    (2018-10-11 14:31)
    POlszewiki wystawiali głazy KOMUNISTOM na POłowe PARKU co większy MORDERCA to BOLSZEISZY to ten to drobnostka względem z CZERWONEJ ZARAZY
  • ~Xięgowy
    (2018-10-11 14:30)
    Czy złote myśli jak *************** dziadu" też będą?
  • ~xxxx
    (2018-10-11 14:22)
    Wielki pomnik małego ( bynajmniej nie wzrostem) człowieka
  • ~===
    (2018-10-11 13:45)
    Na konusa 2,5mln!!! Az strach pomyslec ile pomnik KOSZYKARZA kosztuje!!! Pomnik bedzie PUSTY w SRODKU? Moze sie zle KOJARZYC.
  • ~edmonton
    (2018-10-11 13:24)
    Wielka postać? Ojciec niepodległości???? Czy pan Sasin został przebadany na obecność substancji psychoaktywnych????????!!!!!!!!!!!!!!!! LITOŚCI!
  • ~inzynier zarządzania relacjami z klientem
    (2018-10-11 13:17)
    Lepszy pomnik Kaczynskiego niż Komorowskiego.
  • ~Zepp
    (2018-10-11 13:16)
    2,5 bańki za gipsowego krasnala?
  • ~marek_f
    (2018-10-11 13:13)
    A co z tym drugim ? - Lechowi będzie smutno bez rozkosznego braciszka ...

Może zainteresować Cię też: