Zybertowicz: Niemcy rozpoczęli naziwashing. Zachód toleruje antypolonizm i polonofobię

Trzeba wprowadzić terminy "antypolonizm" i "polonofobia" do obiegu publicznego w wielu krajach – oświadczył w niedzielę w stolicy Niemiec Berlinie prof. Andrzej Zybertowicz. Socjolog zaznaczył, że przypadki antypolonizmu "trzeba piętnować i zwalczać".

wróć do artykułu
  • ~Olaboga
    (2019-09-29 20:02)
    Mabena zamiast myślenia, Zybciu po washingu mózgu, profesorek który skomplikowanym językiem opisuje banały, najczęściej wymyślone
  • ~picu
    (2019-09-29 20:05)
    Intelektualistą to On nigdy nie był, ale każda jego wypowiedź mnie wzrusza do łez (które zalewają mi uszy).
  • ~profesor trafił w punkt
    (2019-09-29 20:13)
    Pan profesor ma 100% racji.
  • ~Bingo
    (2019-09-29 20:13)
    weź ty sie walnij w czoło zybertowicz
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-09-29 20:14)
    Warto posłuchać mondrego człowieka...
  • ~^∆^
    (2019-09-29 20:20)
    Podstawowa propagandowa zasada „starego Fryca” (Fryderyka II) — drzeć mor∂ę głośniej niż przeciwnik. Cytat: «Moim życzeniem jest, by jeśli Polacy będą przeciw nam krzyczeć, Pan winien krzyczeć jeszcze głośniej przeciw nim.» (z tajnej korespondencji Fryderyka II z Gédéonem Benoît ‚ rezydentem pruskim w Warszawie). A jak nie można drzeć się po niemiecku oficjalnie to za Bismarcka zakłada się „Reptilienfonds” — tajny fundusz gadzinowy opłacający „opiniotwórczych” dziennikarzy.
  • ~kapral zubryd
    (2019-09-29 20:22)
    Co profesor to profesor.
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-09-29 20:27)
    bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!! Te młoty doprowadzą do kompletnej katastrofy wizerunkowej Polski na świecie!!!!
  • ~Aga
    (2019-09-29 21:08)
    Zybertowicz i cala wataha PiS robi Polakom brainwashing od wielu lat... w duzej mierze niestety skutecznie. Mit "poleglych" pod Smolenskiem i podobne bzdury...
  • ~Onn
    (2019-09-29 21:10)
    Ja obserwuje najwiekszy antypolonizm w Polsce. Jak pisy dyskryminuja innych, nie piskich, dzisiaj piskie zaatakowali Walese. Kaczynski, Morawiecki kosciol atakuje codziennie Polakow, nazywajac drugim sorte, czerwona zaraza . A jak Polacy nienawidza teraz Niemcow, Francuzow, cala Unie. Co pan na ten temat? Juz niektorym to odbija!
  • ~robas
    (2019-09-29 21:13)
    Dosłownie kilka dni temu , w którymś z kanałów telewizyjnych traktujących o historii , padło takie zdanie : "Alianci wyzwolili naród niemiecki, od tyranii nazistów".
  • ~Szczerry
    (2019-09-29 21:13)
    Szkoda na takiego i d i o t e nasz cza c! Szkoda moczu!
  • ~antyPiterek
    (2019-09-29 21:16)
    nasajmprzod antypolonizm nalezy wykrzewic z SLD i PO, a pozniej wypominac V Kolumnie ze nie lubi Polski
  • ~dfd6599999999999
    (2019-09-29 21:17)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Ro-2
    (2019-09-29 22:21)
    Panie profesorze, pańscy kompanii jak Waszczykowski, Gliński, Przyłebski czy wreszcie pana szef Duda niszczą haniebnie wizerunek Polski i Polaków. Każdy kto kto ma kontakty na Zachodzie widzi to i czuje na własnej skórze. Kłamstwo i odwracanie się od rzeczywistości to przecież wasz motyw przewodni. Jesteście spadkobiercami endecji, która doprowadziła nasze Państwo do katastrofy.
  • ~Michu
    (2019-09-29 23:50)
    Koleś plecie bzdety, mieszkam 25lat na Zachodzie i to nie jest prawda. Każdy pamięta WWII. Strachy na Lacy panie "psorze"
  • ~Baczny obserwator
    (2019-09-30 02:21)
    Prof. Zybertowicz ma abosolutnie rację. Z tym, że antypolonizm i polofobizm jest bardzo często promowany na łamach Dziennika.
  • ~dfg5334534
    (2019-09-30 03:46)
    8Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Adamos
    (2019-09-30 04:38)
    Rozumiem ze zybertowicz poprze walkę z antyrosyjskoscia, antygermanizmem, antyukrainizmem i innymi tego typu zjawiskami
  • ~Woj
    (2019-09-30 05:36)
    No i mamy jak w Rosji. Tam też wszystko tłumaczą swojemu ludowi rusofobią każdego co sprzeciwi się polityce Rosji. Ponadto pan profesor potępia nazywanie agresorów niemieckich nazistami zamiast nazywania ich Niemcami tylko, że sam agresora rosyjskiego zamiast Rosjanami nazywa sowietami. To sprawia, że dla mnie jego inspiracje pochodzą wyraźnie ze wschodu.You know what I mean :-)

Może zainteresować Cię też:

  • Marian Banaś NIK

    PiS wiedział o majątku szefa NIK, ale ostrzeżenia lekceważył. Kto ochrania Banasia? [OPINIA]

  • Róża Thun

    Zaskakujący wynik badania genealogicznego. Róża Thun to ciotka Jarosława Kaczyńskiego

  • Brytyjska policja

    Makabra w Wielkiej Brytanii, zwłoki 39 osób znaleziono w ciężarówce. "Miała bułgarską rejestrację"

Zobacz więcej