Afera z Magdaleną Ogórek. Węglarczyk oburzony na "Wprost": Sugerowanie seksu?

| Aktualizacja:

Magdalena Ogórek dopiero co została kandydatką SLD ma urząd prezydenta Polski, a już wybuchła pierwsza medialna afera z jej udziałem. Redaktor naczelny „Wprost” Sylwester Latkowski przeprasza za zawarte w artykule opisującym Magdalenę Ogórek sugestie, jakoby mogła się ona „odwdzięczyć seksem”. 

wróć do artykułu
  • ~oral sex
    (2015-12-27 22:15)
    Usta ma dobre! Wiadomo do czego...
  • ~Jurand
    (2015-01-17 18:26)
    Chamy pozostaną chamami ... Wstyd Polsce przynoszą "puste balony" zamiast inteligentnej głowy!
    Czas na młodzież... .
  • ~roman
    (2015-01-17 18:24)
    Ciociolina polskiej polityki.Sprowadzcie jeszcze sobie Terese Orlowska i dajcie jej posade Premiera!!!Chore Lewactwo!!!Spuscizna PRL-u!!!
  • ~balon
    (2015-01-15 11:29)
    Na pewno dopy dała sam bym zakisił ogórka
  • ~S
    (2015-01-14 21:23)
    Dla niektórych piękna kobieta kojarzy się wyłącznie z seksem. Pożałowania godni.
  • ~archiwista
    (2015-01-14 10:27)
    Przypomina mi sie znany kiedyś lapsus wywodzący sie również z kregów jedynie słusznej partii, a brzmiał on tak" "... no i on wciagnął ją na członka". Chodziło o to, że ktoś kogoś wpisał na listę jakiejś partii.
  • ~George
    (2015-01-14 08:01)
    Jeżeli towarzyszka Ogórek nie weszła do TV "zwykłą", czyli głęboką drogą, to trzeba ją natychmiast wypchać i za ciężkie pieniądze obwozić po specjalnie w tym celu zorganizowanych wystawach. Byłaby "inna" w sposób idealno-perfekcyjny. Wybaczcie, ale p. Ogórek nie jest "boska", tak więc "parcie na szkło" zrealizowała w sposób standardowo-klasyczny.
  • ~edek60
    (2015-01-14 07:47)
    Naczelny szmatławca z kryminalną przeszłością to nasze "media",pańcia redakcyjna wymyśliła bzdury i poszło do ludzi -Głupi lud to kupi-.Czego się boją tej kobiety ?? MA MÓJ GŁOS.
  • ~ty
    (2015-01-14 07:26)
    Jak seks to tylko z ogórkiem !
  • ~romank
    (2015-01-14 07:01)
    piekna kandydatka na prezydenta,jak Kwasniewski za mlodu.madra jak komorowski.moze ten czas minol
  • ~Felek
    (2015-01-14 06:47)
    Jest atrakcyjna i ma wzięcie, znając komuchów to prastaki są pazerne na wódę i ******** nawet jak by to była nawet krowa.
  • ~leming
    (2015-01-14 02:38)
    Piękna pani to ją zniszczyć trzeba, Oto Polska właśnie. A kompetencje się nie liczą. Tylko zawiść że ktoś jest ładniejszy i o zgrozo... Mądrzejszy. Ja głosjuę na panią Ogórek.
  • ~Kiedyś to bywały prawdziwe bale!
    (2015-01-13 23:11)
    (i z ludźmi można było szczerze pogadać...)



    Na innym balu - tym razem w Resursie w Wilnie - pan Franek szarmancko prosi do tańca pannę Manię.

    A na to ona cała spłoniona:

    - Przepraszam uprzejmie, ale dzisiaj nie tańczę, albowiem dolega mi wrzód!

    Na to pan Franek pyta ze szczerą troską w głosie:

    - Czyż w samej rzeczy?

    A panna Mania - spuściwszy skromnie oczęta, odparła równie szczerze:

    - Nie, ale tuż obok!

    Na to pan Franek oddalił się dyskretnie z wyrazem współczucia w rozmarzonych oczach...
  • ~Był Bal... Orkiestra grała do samiutkiego końca...
    (2015-01-13 23:07)
    Z OKAZJI KARNAWALU ZYCZE WSZYSTKIM CZYTELNIKOM "DZIENNIKA"/.../.../ UDANEGO BALOWANIA!

    A oto "chwila przerwy dla odprężenia werwy" - czyli scenka rodzajowa z życia intymnego elyty lemingów...

    Na dorocznym Balu Prezydenckim na Ratuszu tańczy sobie panna Mania z panem Franiem! Tańczą w najlepsze już dobrą chwilę, wokoło - jak to na Balu Prezydenckim - kotyliony, balony, ordery Orła Białego, orły z czekolady, gorąca czekolada w płynie, konfetti, spagetti, serpentyny itepe bajery - i nagle panna Mania odsuwa się zdecydowanie od partnera, krzywi się ze wstrętem i mowi z dezaprobatą:

    - "Panie Franiu! Tu coś strasznie śmierdzi - pan się chyba zesrał?!"

    A na to pan Franek cały zawstydzony, ale też i urażony niepomiernie, odrzekł z wyniosłą godnością prawdziwego dżentelmena:

    - "Panno Maniu! Ja miałbym się zesrać na Balu Prezydenckim?
    - W obecności tylu dostojnych gości?
    - Podczas tańca?!
    - Na Ratuszu?!!
    - Gdzieżbym śmiał...?!!!
    ...
    - O co też mnie szanowna Pani posądza?!"
    ...
    - "No to w takim razie - co tutaj tak cuchnie?" - spytała panna Mania.
    ...
    - "To z ust!!!" - wykrztusił z ogromnym bólem brzucha pan Franek.
    ___


    Szczęśliwego Nowego Roku gratisowo życzy emerytowany kominiarz!

    PS.:
    Doradzam jedzenie tylko świeżej żywności przyrządzonej własnoręcznie ze świeżych i sprawdzonych produktów!
    Bo żywność - jak wiadomo - nawet przechowywana w szklanych słoikach - po jakimś czasie jednak niestety się psuje i może powodować zatrucia i nieżyt przewodu pokarmowego!!!
  • ~tirowka
    (2015-01-13 22:20)
    POkric na mizerie i PO ogorku
  • ~remo
    (2015-01-13 21:42)
    Kim są rodzice Węglarczyka?
  • ~StAAbrA
    (2015-01-13 21:38)
    Seks seksem , a jak mówią , to zwykła resortowa pluskwa , którą wyciągnięto z nory , by , już jawnie , podkładać raz tu , raz tam - według potrzeb .
  • ~atopos
    (2015-01-13 21:22)
    Jestem przekonany że w bezpośredniej konfrontacji, tj. debacie, Ogórek rozjechałaby Komorowskiego na płask.
    Dlatego ona nigdy, prznigdy nie zostanie prezydentem. Nie pozwola na to.
    A skzoda. Chociaż by pałac zdobiła a nie...
  • ~atopos
    (2015-01-13 21:20)
    Bartek, Sylwester, Jarosławie, Donaldziku...
  • ~Czytelnik2
    (2015-01-13 21:10)
    Re "Egon" Jesteś świnią!!! Przepraszam wszystkie prawdziwe świnie, za porównanie z tym typem. Wiecej słów szkoda. Ten typ nie zrozmie.