Rachoń wraca do prowadzenia programów w TVP Info

| Aktualizacja:

Michał Rachoń w niedzielę poprowadzi "Woronicza 17", a w tygodniu powróci również do prowadzenia programu "Minęła 20" - informuje "Press".

wróć do artykułu
  • ~polacy emigranci
    (2019-06-13 10:50)
    co to za bandziory otsuneli pana rachonia od telewizji tensknilismy za panem panie kochany rachon te bandziory banda pomalowanych polakow na niemieckie swinie komunisci ezbeki i inna cholota pan jest najlepszy i juz bysmy prawie wysli sie upomiec o pana na ulice pan jestescudowny kochany czy pan wie ze platforma i nowoczesna groza polakom tym co glosowali na pis i prezydenta dude mowia ze ci porzaluja i ze wprowadza poddatek od nieruchomosci po 4 tysiace najmiej rocznie ze polacy zato zaplaca i ze wezma bardzo durzo emigrantow i ze musza wygrac wybory bo niemcy ich finasuja i wtedy nie beda i ze zrobiom tak jak bylo bo to jest warunek z uni elropejskiej i z niemiec polak ma byc glodny a polskie dzieci przez to przyjada do niemiec robic za grosze niemcy kaza pozbyc sie pisu bo rozdajie polakom kase i ci nie wyjada do pracy i maja wygrac bo w tedy panstwo bedzie teoretyczne i niemcy moga wzonsc polskie znow pod zaborem
  • ~Wacław
    (2019-02-14 20:07)
    Nareszcie! Nie mogłem się doczekać się Pana powrotu - bez Pana program dużo tracił. Doceniam pański profesjonalizm i życzę dalszych sukcesów. Uważam, że nie musi Pan nikogo za nic przepraszać - cenię sobie Pana obiektywizm, dociekliwość i trzymanie się faktów. Pozdrawiam. ;D :D
  • ~Anna
    (2019-02-11 18:40)
    Super facet POlszewików wygonił i Struzikow bo straszne zbuki u nich kłamstewka usadowiły się w POtelice i takich nie ma co POkazywać na FONII
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-11 18:36)
    Panie Rachoń wygon tych Biedronowów z telewizji bo to straszna ciemnota nie sPOtykana od okrągłego stołka tak jak i te Czerwone hopki Brejndy
  • ~jesli sie chce to mozna
    (2019-02-11 15:21)
    Ogladalem 10 lutego "Woronicza 17" z Rachoniem i oniemialem. Pan Rachon byl normalny a program mozna bylo ogladac. Skad ta zmiana?
  • ~ciagle ci sami ?
    (2019-02-11 12:17)
    Znowu ten Ziemiec i Rachon, jeszcze ich nie wywalili ?!
  • ~Rtu
    (2019-02-11 09:08)
    Pinokio wraca ! Długi kłamliwy nos
  • ~Barbara
    (2019-02-11 09:07)
    Bardzo się cieszę!
  • ~prawda
    (2019-02-11 07:34)
    brawo brawo brawo ,.,.
  • ~MIS
    (2019-02-11 06:54)
    i od razu dal przyklad jak ma rozmawiac izadawac pytania swoim a jak gosciom z opozycji TO WYGLADALO ZALOSNIE
  • ~moss***
    (2019-02-10 22:15)
    Brawo ze wraca red.Rachon ! jest B.Dobry - bedzie TOP, gdy wyeliminuje nerwowy" taniec piora" w dloni (zonglerka? w tv NIE to rozprasza widza !) .wtedy zwieczy poziom czystego obrazu z trescia ktora proponuje w powazny przekaz i osiagnie pozycje: TOP !
  • ~Wladek Czeszek
    (2019-02-10 21:29)
    Podwieczorek z Wladeczkiem nowy cykl porad codziennych ,od seksu po finanse.Dla babki i dla wnuczki,kupic tanio eksploatowac zgodnie z instrukcją ,a potem jeszcze zarobic....
  • ~gucio rypak
    (2019-02-10 19:11)
    Uzbecka telewizja panstwowa potrzebuje zdolnych i wiernych jak pies dziennikarzy. Panowie Ziemiec i Rachon nadają sie wysmienicie...
  • ~Robo
    (2019-02-10 16:31)
    Powrót legendy.
  • ~Rachon wraca do "pracy"
    (2019-02-10 15:57)
    W PRL-u mielismy konflikt interesow ale nie bylo tego szam ba wylewanego codziennie na spoleczenstwo przez propagande wladzy. Obecna polityka pogardy do wszystkiego co nie chce sie podporzadkowac moralnosci wladzy budzi wsrod ludzi sprzeciw i walke.
  • ~Zuzanna od aniołów
    (2019-02-10 14:10)
    klasyka manipulatorów społeczeństwem rządzących tym krajem za pomocą marionetkowych partii. W zależności od potrzeb, raz ten bandyta, innym razem jakieś cudowne dziecko, i abarot. W mediach można zaobserwować, że pisowscy siepacze od propagandy tonują nieco, jakby wąchając niepewność wyniku wyborczego.
  • ~xyz
    (2019-02-10 12:25)
    A MNIE TO DOKŁADNIE WISI!!!! I tak nie oglądam PIStelewizji!!
  • ~yankee
    (2019-02-10 12:16)
    Pisowskie szambo w TVP bije znowu z pełną siłą... Miłej konsumpcji PiSierotki!
  • ~Przes
    (2019-02-10 10:59)
    Było ok. Widzowie wybrali tematy szkoda ze o Iranie tylko krociutko (co Polacy sądzą o syjonizmie obaleniu demokracji w Egipcie itd) i szkoda braku tematu Wiosny odnośnie programu socjalnego
  • ~miś
    (2019-02-10 10:53)
    Swój ciągnie do swego. Rachoń do Kurskiego. A popatrzcie ilu trolli opłacili. Szykują się na poniedziałek, wychwalać developera, uczciwego i kryształowego. Onże po 2 tygodniach dał głos, jak Szrek, oznajmiając: nic nie zaszło.

Może zainteresować Cię też: