Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~@WAW
    (2013-05-24 12:36)
    CHAMIE NA ZLEWOZMYWAKU - pani profesor w NICZYM NIE DOROWNUJESZ!¬

    Pucuj pisuary 'kondziu wallenrodzie' - won z forum, bo goooownem zajezdzasz!
  • ~maj
    (2013-05-24 12:36)
    A kogo obchodzi co gada ten miks mo z sb?
  • ~Karol
    (2013-05-24 12:37)
    Powinna zmienić nazwisko na Polejnik.
  • ~tele-wic
    (2013-05-24 12:40)
    Nie porównujcie jej z Lepperem. Przy tym wsiowym garkotłuku, Lepper to był facet można powiedzieć z klasą!
  • ~alka
    (2013-05-24 12:40)
    STOKROTKA

    AUTORYTET PO-MATOLSTWA
  • ~MY
    (2013-05-24 12:42)
    Szmata Krystyna stara wyschnięta PIS-d-a zachowała się jak SZMATA.
  • ~fPiSdu !
    (2013-05-24 12:43)
    pawłowicz-bezkresne dno.
  • ~wyzwolony
    (2013-05-24 12:43)
    Olejnik nie da sie ścierpieć! Jej styl prowadzenia rozmów mnie odrzuca i już nie słucham, ani nie oglądam tego babska!
  • ~lkjh
    (2013-05-24 12:44)
    POpłynie razem chyrzym rójem!
  • ~tfu kacza świrownia
    (2013-05-24 12:46)
    do~Max2013-05-24 11:48

    "Olejnik to "córa" Urbana i tyle"

    Ty wypierdku kaczy jesteś bekartem oborowego menela i buraczanej durnowatej zdziry powsinogi.
  • ~lis
    (2013-05-24 12:47)
    a kim jest monisia olejni ,nie z chlewiku chlewiku doktoera pawlak ktory chcial osikac pedzacy samochod i mu sie k u r w a nie udalo wylondowal gdziestam w seks aferze donalda tyfuska ,a co do grodzkiej to proPonuje zlot nudystow na plarzy i wtedt dopiero zobaczymy czy mozna zgwalcic plaze bnyudystow
  • ~doom 2
    (2013-05-24 12:49)
    olejnik to powinna sracze polerować
  • ~lis
    (2013-05-24 12:50)
    monisia ty naprawde si zrobilas sex k u r w y na prawdziwom patriotke z czerwonego obozu a kim byl k u r w ten sex pudel
  • ~Nasz Nocnik
    (2013-05-24 12:52)
    "TAKTRZYMAJMONIKO2013-05-24 12:16

    Pani Moniko, Pawłowicz to dziewica-to pewnie stąd tyle u niej jadu.. I taka będzie na wieki wieków. Kto by taką pudernicę ruszył? BRAWO OLEJNIK."

    To prawda takiego dziwoląga staropanieńskiego z maską orangutana i ryjem toczacym bluzgi i wściekła pianę nawet pies by nie chciał je..ć.
    pies by nie chciał je..ć.
  • ~der
    (2013-05-24 12:52)
    Nerwowy tik na ustach "Stokrotki"
    Z tej zapalczywości dostała nerwowego tika na ustach.
  • ~SE
    (2013-05-24 12:53)
    ech Stokrotka nie napinaj się tak bo Ci się botoks rozleje na wizji i będzie potop studia ;)
  • ~emeryt
    (2013-05-24 12:54)
    "Stokrotka" przypomina mi Różę Luksemburg ;-)
  • ~sam
    (2013-05-24 12:55)
    Czy "Stokrotka" brała udział w "Marszu szmat"?
  • ~dżingis-cham
    (2013-05-24 12:55)
    do ~tfu kacza świrownia
    Ot taki typowy, merytoryczny wpis typowego POmyleńca z IQ poniżej zera. -Taka mała bucząca bojówka grasia,halickiego,niesioła vel myszkiewicz...czyli takie małe, cuchnce POmyjami goowno, któremu kasa, fanatyzm, nienawiść, beton z Modlina i niedokończonych autostrad zlasował mały, nakryty przyciasnym hełmem wermachtowskim POmyleńczy mózdżek...
    P.S. Prosimy o wiecej, wiecej inwektyw, wulgaryzmów, obelg, gnoju, łajna i betonu z Modlina oraz śmieci zamiatanych cieciową miotłą, - aby każdy wiedził że jesteś "PATRIOTĄ"
  • ~zdzich
    (2013-05-24 12:56)
    Mnie dziwic dlaczego m.in; Monika Olejnik, Hania Lis, Pochanke, nie pojawily sie na manifie przeciwko gwaltom. Swoja obecnoscia wsparły by manife.

Może zainteresować Cię też: