Zielonooki potwór siedzi u Polaków w genach

Podobno o społeczeństwie najwięcej mówi to, jak grzeszy. Oto naszych siedem grzechów głównych. Dziś zazdrość . Za tydzień – nieczystość.

wróć do artykułu
  • ~dasz
    (2013-06-08 11:06)
    "Raczej sięgniemy po ostre narzędzie, żeby przekłuć mu opony, żeby się tak bardzo nie pysznił." Masz towarzyszu Czaplinski na myśli twego guru Tuskowatego i jego bandę wyjętych spod prawa?
  • ~JĄDERNY
    (2013-06-08 11:20)
    RYŻOWŁOSY POTWÓR Z WYŁUPIASTYMI, ŁGARSKIMI OCZKAMI SIEDZI W GENACH POLAKÓW. DLATEGO SĄ TACY CZAPIŃSCY, KRZEMIŃSCY I IM PODOBNI.
  • ~jorry123
    (2013-06-08 11:23)
    ale głupoty...
  • ~alternatywa
    (2013-06-08 11:29)
    Jak Capiński tak bardzo nienawidzi Polaków, to niech przejdzie do narodu wybranego.
  • ~mak
    (2013-06-08 11:38)
    Za 400.000 zł rządowego grantu prof. wypisuje takie bzdety.
  • ~cytat
    (2013-06-08 11:40)
    Gdy wieczorne zgasną zorze,
    zanim głowę do snu złożę,
    modlitwę moją zanoszę,
    Bogu Ojcu i Synowi.
    Dopi…..lcie sąsiadowi!
    Dla siebie o nic nie wnoszę,
    tylko mu dosrajcie, proszę!
    Kto ja jestem?
    Polak mały! Mały, zawistny i podły!
    Jaki znak mój? Krwawe gały!
    Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
    Zniszczcie tego skur….a!
    Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
    Żeby mu okradli garaż,
    żeby go zdradzała stara,
    żeby mu spalili sklep,
    żeby dostał cegłą w łeb,
    żeby mu się córka z czarnym
    i w ogóle, żeby miał marnie!
    Żeby miał AIDS-a i raka,
    oto modlitwa POLAKA
  • ~janmil
    (2013-06-08 11:46)
    skończcie towarzyszu czapiński, wstydu sobie oszczędźcie...
  • ~heilks
    (2013-06-08 11:49)
    Ten czapiński to przecież lizus tuska i tak jak on jest wszechmocny i wszechwiedzący. żałosne indywidua.
  • ~Roch
    (2013-06-08 11:54)
    kolejny czosnek rozwodzi się nad grzechami Polaków, może zróbcie megapanel czosnkowy, zankietujcie z 10 000 czosnków a potem będziecie mogli przez 2 miesiące komentować to w tefauenie i gazecie koszernej jacy to polscy żydzi są znakomici i mają same zalety
  • ~i tyle
    (2013-06-08 12:00)
    A kogo obchodzi, co ten służalczyk PO-matolski bredzi. Z tow. Krzemińskim tworzą związek partnerski i razem pieprzą.
  • ~geniusz
    (2013-06-08 12:05)
    GRATULUJEMY SAMO-ANALIZY TEGO PRZYGLUPA!!
  • ~wftkj
    (2013-06-08 12:14)
    SLDowski niezalezny POubecki Pogłup
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-08 12:21)
    Włączysz TVN = Czapiński
    Otworzysz GW = Czapiński
    Puścisz TokFM = Czapiński
    Dziennik.PL = Czapiński

    To mamy tylko JEDNEGO psychologa sPOłecznego w tym kraju???
    Niemniej TUSK ze swoją świtą baaaaardzo go chwalą :-)
  • ~Andrzej
    (2013-06-08 12:33)
    Dyskusja ciekawa. Tak naprawdę to mało ważne jest czy motywacją zdobywania dóbr jest ambicja, zazdrośc, zawiść czy jeszcze coś innego. W Polsce najważniejszy jest stosunek człowieka do człowieka, który jest najpodlejszy z podłych. Widać to na każdym kroku a szczególnie w czasie jazdy samochodem. Nikt na ten temat nie podejmuje dyskusji. Kościół ogranicza moralność do sexu i doopy Maryny. Politycy dzielą Polaków i nastawiają wrogo do oponentów politycznych co też pogłębia nienawiśc i wrogie nastawienie. Ludzie dają się na to nabierać mimo, że jest to tylko gra polityczna. A najdziwniejsze jest, że dzieje się to podobno w katolickim kraju, w którym obowiązuje wynikająca z podstaw chrześcijaństwa zasada "kochaj bliźniego jak siebie samego".
  • ~lekarz
    (2013-06-08 12:52)
    W polskich genach to przede wszystkim siedzi antysemityzm.
  • ~Tofik
    (2013-06-08 14:35)
    re~lekarz2013-06-08 12:52
    W polskich genach to przede wszystkim siedzi antysemityzm

    Zwłaszcza w genach Michnika, Urbana, Palikota i wielu im podobnych.
  • ~Zgredek
    (2013-06-08 16:30)
    ~cytat2013-06-08 11:40

    Gdy wieczorne zgasną zorze,
    zanim głowę do snu złożę,
    modlitwę moją zanoszę,
    Bogu Ojcu i Synowi.
    Dopi…..lcie sąsiadowi!
    Dla siebie o nic nie wnoszę,
    tylko mu dosrajcie, proszę!
    Kto ja jestem?
    Polak mały! Mały, zawistny i podły!
    Jaki znak mój? Krwawe gały!
    Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
    Zniszczcie tego skur….a!
    Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
    Żeby mu okradli garaż,
    żeby go zdradzała stara,
    żeby mu spalili sklep,
    żeby dostał cegłą w łeb,
    żeby mu się córka z czarnym
    i w ogóle, żeby miał marnie!
    Żeby miał AIDS-a i raka,
    oto modlitwa POLAKA
  • ~Prof Mniodek
    (2013-06-08 16:49)
    Acha Czapiewski,to od Czapajew-a!
    Czyli agenta NKWD przysłanego na teren Polski

    Po Polsku Czapiew-ski
  • ~z sieci
    (2013-06-08 17:15)
    Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak pracujacy dla amerykanskich kapitalistow. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę œza chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez œodwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to pod jakimś artykułem .
  • ~FAKT
    (2013-06-08 17:48)
    zielono-oki POtwor siedzi NAPRAWDE W ...POtworach - TO JUZ NIE LUDZIE!

Może zainteresować Cię też: