Szokująca wypowiedź abp. Michalika o pedofilii. Terlikowski: Obraził ofiary

| Aktualizacja:

"Tej wypowiedzi nie da się obronić" - komentuje szokujące słowa abp. Józefa Michalika na temat pedofilii w Kościele Tomasz Terlikowski w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~AK
    (2013-10-08 17:14)
    Ile to zła ciecze z tych pysków !
  • ~observer
    (2013-10-08 17:14)
    kościół katolicki w Polsce chyba ma pomroczność albo ćpa, takie stwierdzenia to tylko dla matołów a nie na normalnych obywateli chodzących do kościoła. Głupota ma różne oblicza.
  • ~miszcz
    (2013-10-08 17:15)
    APolsko powstan! I przegon tych czarnych sukienkowych! Michalek i jemu podobni z Dziwiacym na czele obrazaja Chrystusa. Ten caly episkopat to Antychryst.
  • ~Nadal zdziwiony
    (2013-10-08 17:18)
    Terlikowski mnie zaszokował, bo ten wazeliniarz biskupi i klerykał do entej potęgi nareszcie zaczął coś kumać. Panie Terlikowski cieszę się , że ktoś panu zdjął klapki z oczu, bo nie wierzę aby sam pan do tego doszedł. tzn. wyciągnął odpowiednie wnioski z zachowań kleru.
  • ~Robnad
    (2013-10-08 17:20)
    nic tak nie koi dziecięcych żali,
    jak ciepło wyświęconych genitalii


    Okrutna hipokryzja i bandytyzm kleru - jak to rodzice odpowiadają za niecne igraszki księży za pedofilię księży i zakonników niewinnych dzieciaków.

    Łeb arcybiskupa jest qwypełniony gooooownem i pomyjami.
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2013-10-08 17:20)
    TOZ TO ZJAZD PRYMASOW PEDOFILSKICH Z CALEGO KRAJU
  • ~Ojciec
    (2013-10-08 17:21)
    Michalik ten ksiądz to pedofil.Ojciec
  • ~katol
    (2013-10-08 17:25)
    To co Michalik powiedzial wola o pomste do nieba!
    Jak sobie wyobraze, ze jest wyrocznia dla polskich katolikow to scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera. Winna jest rodzina, rodzice i dziecko.
    Niewinny jest ZAWSZE ksiadz.
    Kiedy sie w koncu ockniecie i oburzycie?
    Pozwalacie mu na takie chamskie wypowiedzi, dajecie na tacke i ... do nastepnego razu???
  • ~katol
    (2013-10-08 17:29)
    Na Zachodzie wywieźliby go taczkami z parafii.
  • ~Krzysztof
    (2013-10-08 17:30)
    Tak objektywnie patrząc na wypowiedż ks. Michalika to nie można mu odmówić trochę racji.Dziecko wobec np. ciągle kłucących się rodziców pozbawione zainteresowania z ich strony i braku miłości stają się łatwym łupem niemoralnych ludzi.Dziwię się wzmożonemu atakowi na tę wypowiedz także ze strony p.Terlikowskiego.
  • ~zdumiona
    (2013-10-08 17:31)
    Czy aby to powiedział pan Terlikowski???
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-10-08 17:34)
    Abp Michalik chce nam udowodnić, że wyczynom pedofilskim księży winne są dzieci rozwiedzionych rodziców, które, w poszukiwaniu miłosci prowokują niewinnych księży do czynów pedofilskich
  • ~Magda
    (2013-10-08 17:36)
    Papież Franciszek już popędził kota abp-owi Hoserowi a abp-owi Michalikowi jeszcze nie???
  • ~Cezar
    (2013-10-08 17:38)
    Michalik,to moralne zero,gorszy nawet od najbardziej zakłamanych politykówza te parszywe słowa i ich *********** powinien ,przepraszać do końca swojego zakłamanego życia.
  • ~ZG
    (2013-10-08 17:41)
    Cytat :"paru rozsądnych ludzi w polskim kościele musiało się dziś naprawdę załamać... "

    OBY!!!
  • ~do ~Krzysztof2013-10-08 17:30
    (2013-10-08 17:42)
    Jego racja (tego księdza) kończy się na tym, że dzieci potrzebują miłości, Problem polega na tym, że potrzebują miłoście a nie wykorzystywania seksualnego. To są dwie całkowicie różne rzeczy. Poza tym, najłatwiej jest całą winą obarczyć ofiarę, przecież ofiara to już i tak ofiara i jaki problem jej jeszcze dołożyć, co? Wypowiedź tego księdza wzbudza po prostu obrzydzenie, nic więcej.
  • ~Karmen
    (2013-10-08 17:42)
    Panie Michalik zamiast głosić takie okrutnie wstrętne prawdy,lepiej siedzieć cicho,modlić się pokornie i myśleć. Co dalej. Jak przywrócić wiarę ludzi w posłannictwo tych kapłanów. Czy można dzieci zostawiać z tymi kapelanami? Czy oni są godni zaufania? Ta nieudolna próba usprawiedliwiania ciągotek tych kapelanów nic dobrego nie wróży. I to jest mega problem takich michalików.
  • ~Papkin
    (2013-10-08 17:43)
    Panowie moderatorzy dlaczego kneblujecie nam usta ?...
    Nie wiedzialem , ze mamy w Polsce cenzure ...
    Boicie sie , ze beda bluzgac na kleche ? ..
    Na nic innego nie zasluzyl ...
  • ~budźcie się
    (2013-10-08 17:47)
    jeżeli w jakikolwiek sposób usprawiedliwia się PEDOFILIĘ potrzebą miłości jaką przejawia niekochane dziecko to trzeba być ZBOCZEŃCEM.nie mam wątpliwości ,że jest nim abp. Michalik.Morze on sam o tym nie wie . Mam 47 lat i wiarę w Boga o którym tacy jak Biskup nie mają pojęcia.Od dziś ostatecznie żegnam się z Kościołem katolickim.
  • ~do.Magda
    (2013-10-08 17:48)
    Papież powinien Hosera , Michalika i Co wywalic na zbity pysk z KK!
    A co najwazniejsze- BEZ EMERYTURY,kucharki i sprzataczki!
    Niech se ida do baru mlecznego!

Może zainteresować Cię też: