Grzegorz Schetyna: PO jest jak Grecja

| Aktualizacja:

Sytuację PO można porównywać do tej, w której znajduje się Grecja - mówi minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna. 

wróć do artykułu
  • ~jak34
    (2015-06-23 09:47)
    bufon Schetyna jest złą twarzą PO dawno powinien go Tusk wywalić to dzisiaj by nie miała PO tych kłopotów jakie ma .
  • ~ruter
    (2015-06-23 10:05)
    "By nie dopuscic PiS do wladzy" to rzeczywiscie zadanie i cel PO.I dlatego reszte ma w glebokim powazaniu. Za to tez wyborcypowinni wystawic jej rachunek w najblizszych wyborach.
  • ~jas fasola Polajk
    (2015-06-23 10:08)
    Panie Schetyna
    Z całym szacunkiem ale ...mamy dość was ! ! !
    Nie spełnione obietnice , ośmiorniczki , podniesione podatki ,OFE i jeszcze ten ...zamach na kierowców , jedno wykroczenie i żegnamy się z prawem jazdy !
    To oznacza dla niektórych kierowców utratę pracy ( przedstawiciele handlowi )
    Tacy kierowcy często pokonują setki kilometrów dienie
    Na dodatek te nakładające się na nich kary , mandat , punkty i utrata
    uprawnień
    Chcieliście wystraszyć kierowców ?
    No to chyba się udało , nie wiem tylko czy przewieliście efekt uboczny ?
    Dajemy wam czerwoną kartkę jako wyborcy
    Baj baj żegnamy się z Wiejską i z immunitetami
  • ~olo
    (2015-06-23 10:09)
    No , nie obrażaj pan Greków, aż tylu złodziei jak w peło to tam,
    jednak nie ma.
  • ~jsd
    (2015-06-23 10:17)
    też POsuwają kozy ???
  • ~WC
    (2015-06-23 10:21)
    ,,,KONIEC Z WAMI DEBILE...!!!
  • ~pies uni
    (2015-06-23 10:24)
    grecja płynie w dobrym kierunku a wiec dostana 7 liardów jak pies zupę tusk dawaj szybko te 7 liardów grekom łahy nie robisz
  • ~polak
    (2015-06-23 10:27)
    jaki kraj "ch.j, d..a i kamieni kupa" taka i partia rzadząca
  • ~szopa szopka szysdło
    (2015-06-23 10:27)
    Grzegorz Schetyna: PO jest jak etnograf szydło szopki boże narudzeniowe to ich specjalność
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2015-06-23 10:28)
    Panie Schetyna! Trochę się zagalopowałeś w ocenie PO. POpaprańcy, których jest Pan udziałowcem już dawno stracili wiarygodność, jesli nie powiedzieć GODNOŚĆ. Najlepszym tego przykładem jest Pan. POniewierany przez Tuska, poniewierany przez pozostałych popleczników, a Pan ciagle trzyma się tego dna w korycie i nie może się oderwać, zaklinając rzeczywistość. Daleko Wam do Grecji, bo ona ma jeszcze jakieś poczucie honoru.
  • ~banderowiec
    (2015-06-23 10:31)
    dlaczego nie ma burdelu z kozami kozy sa tansze od kobiet
  • ~basta
    (2015-06-23 10:32)
    No nie mogę, program PO to...nie dopuścić PiS do władzy. Panie Schetyna tym razem to Polacy sie wypowiedzą. I Polacy mówią wam BASTA !!!
  • ~PO i już po
    (2015-06-23 10:36)
    Buty ciąg dalszy! Nic dla Polakow, wszystko dla PO. A takiego ... panie Schetyna.
  • ~grzeh
    (2015-06-23 10:39)
    unia dostała szajby wydała 300 liardów na po skromienie greka a on sie nie da grek to nie sprzedajna ******
  • ~TU sk 123
    (2015-06-23 10:42)
    w polsce jest bardzo duzo sprzedajnych prostytutek a koza to zwierze które nie liczy kassy awiec kozy zamiast proste tutki
  • ~nielubiezlodziei
    (2015-06-23 10:43)
    Wszystkim tym pasozytom pokazac Kozakiewicza gest!
  • ~cossa nostra
    (2015-06-23 10:44)
    kozy vaginia taka sama jak u ewki kopacz a wiec do przodu po lsko
  • ~Polska POmatolska
    (2015-06-23 10:45)
    Nas musi bronić 8 lat rządów i to, co zrobiliśmy - mówił Schetyna.

    No właśnie was broni, a totalna klęska tylko to potwierdza.
  • ~Przypomnijcie sobie.
    (2015-06-23 10:51)
    P.Schetyna pamiętam Nocną Zmianę jak Wałęsa,Tusk,Pawlak,Niesiołowski liczyli głosy aby obalić szlachetnego adwokata,który był premierem i obaliliście,to samo robicie od tamtej pory.Wstyd mi za was,co wy wyprawiacie.Kaczyńscy wtedy odeszli od Wałęsy gdy się z orientowali jaką drogą idziecie.Nic nie jest wam w głowie tylko nie dopuscić PIS do władzy ,czego się tak panicznie boicie?
  • ~seta
    (2015-06-23 10:59)
    A kto do tego doprowadził?Takie POlskie Mośki jak Schetyna !!!