Reklama
Reklama
Reklama

Olejnik o Kani: Nie zlustruje przecież posłów PiS, którzy byli w PZPR...

Monika Olejnik i Wojciech Czuchnowski
Monika Olejnik i Wojciech Czuchnowski / Agencja Gazeta / Fot. Filip Klimaszewski Agencja Gazeta
Monika Olejnik na łamach "Gazety Wyborczej" odniosła się do wyroku, jaki sąd orzekł wobec Doroty Kani. Skazał on dziennikarkę "Gazety Polskiej" i autorkę "Resortowych dzieci" na dwa lata więzienia w zawieszeniu za powoływanie się na wpływy w rządzie PiS i wyłudzenie 270 tys. zł od rodziny lobbysty Marka Dochnala.
Reklama
Reklama
Tematy:
Dorota Kania Monika Olejnik :PiS Marek Dochnal lustracja wyłudzenie sąd Resortowe dzieci dziennikarka wyrok WSI

Powiązane

Reklama

Komentarze (51)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • PRAWDA
    2016-02-07 16:57
    PONI DZIENIKARKO A KTO W POLSCE NIE BYL W PZPR ..ZDS. ZDW WPISYWALI NA KARZDEJ OKAZJI.. JA BYLEM IBYLI INNI SA NORMALYMI OBYWATELAMI.. ALE MY MOWIMY OTYCH CO BYLI TAM U GORY CO WYPAWIALI NA CZYJE KOMADO ZADZILI NIE WSZYSCY W TEJ PARTI BYLI ZLI,, A PANI SAMA JEST PRZYKALEM OPLOWANIE NIEKTORYCH LUDZI ,DLA DOBRA KUMUNIZMU ITAK DAJEJ
    31
    zgłoś
  • goj
    2016-02-07 15:48
    najlepiej to ilustrowac stokrotke 3- POkplenia wstecz czy byłe bierzmowane chszczone
    1
    zgłoś
  • romank
    2016-02-06 06:36
    olejnik lustruje od wielu lat opozycje w swoich dendencyjnych wywiadach.teraz ma problem,opozycja sa jej pracodawcy
    0
    zgłoś
  • silva
    2016-02-05 21:50
    Oni się sami zlustrowali idiotko !!!
    1
    zgłoś
  • Roman Heil - personalia prawdziwe
    2016-02-05 21:25
    Ten obok Olejnik na zdjeciu to Cuchnowski ! Nie moge pojąc czemu jeszcze nie siedzi za publiczne nawoływanie zołnierzy - do odmowy wykonywania rozkazów ?
    1
    zgłoś
  • olo
    2016-02-05 20:14
    wiec jezeli chodzi o resortowe dzieci/nepotyzm, to ten synek prezesa IPN śp. co we mgle z Lechem K. zginal, to gdzie dostal prace ? w MON u Antosia, bo tatke jego znal, tak ? to tez resortowy jest, z nowego resortu,swojego,
    6
    zgłoś
  • ona2
    2016-02-05 19:51
    mam nadzieję, że nie zapomni o dzieciach tych resortowych dzieci bo już niektóre dorosły.
    3
    zgłoś
  • Chato
    2016-02-05 17:11
    TW.MILCZ ,nie mąć.WSTYD ( czy znasz to uczucie?)
    3
    zgłoś
  • JAGA
    2016-02-05 15:20
    Szkoda ze nikt nie stara sie przeswietlic bylego prokuratora w rzadzi PRL tego ktory skazywal niewinnych ludzi a terz jezdzi na Jasa Gore i modli sie ciekaw czy on umie sie chociaz przezegnac ZENADA
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Bolszewizmowi PIS - STANOWCZE NIE!
    2016-02-05 14:54
    HY HY HY PiS to takie PRL Bis - nic więcej
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • kag
    2016-02-05 14:16
    Ubeckie pokolenia desperacko walczą z Polakami o zachowanie ciągłości tych pokoleń i olbrzymich przywilejów. Śmierdzą strachem przed narodem i sączą jadem ze swych otworów oralnych od rana do nocy. Podburzają do zamachu stanu na demokratycznie wybrane władze i kablują na Polskę i Polaków. Genów się nie wybiera ale się z nimi rodzi. Widzimy jak zachowują się dzieci resortowe i dzieci komunistycznych degeneratów.
    12
    zgłoś
  • pani kania wyłudziła
    2016-02-05 13:06
    pieniądze od rodziny Dochmalów i powinna się wstydzić i przykładnie pójść do więzienia gdzie bez wątpienia jest jej miejsce.
    5
    zgłoś
  • olo
    2016-02-05 12:47
    Olejnik jest przereklamowana i to od dawna, orla tu nie widac, tylko szlam, pis.dzilece z takim zapalem tropia komuchow jak kiedys Żydow po piwnicach, gdzie sie ukrywali, dawac wroga !! dawac ! he,he
    7
    zgłoś
  • olo
    2016-02-05 12:38
    temat debilny, jak i Olejnik, kazdy ma jakis zyciorys, za bledy rodzicow i siostry nie odpowiadam, solidaruchy grzebia w rodzinach/nepotyzmach, jakby sami nie lansowali ludzi z "przeszloscia", patriotyczna, he,he albo "szlachecka" buahaha, patriota bo kradl Niemcom to i teraz kradnie, taka tradycja, i po co to robic z tego "mit" szlachetnego patrioty i katolika, kiedy kradl i w kosciele sie oczyszczal, ze porzadny ? u mnie wszyscy znajomi tak robili "za porzadnych", wiec dajcie spokoj z tymi bredniami, wszystkim to zwisa
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • xxx
    2016-02-05 10:51
    Tu nie chodzi o tych, którzy byli w PZPR, ale o tych, których ręce są splamione krwią polskich patriotów!!! Ich ofiary PObierają 800 zł emerytury, a ich oprawcy 20 000 zł !!!!!!!! Te liczby NAJDOBITNIEJ wskazują kto dotąd rządził POlską!!!!!!!!!!!!!!
    11
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • nowy
    2016-02-05 10:27
    Niszczymy się sami ku radości wrogów Polski. Pracuje sposób zaszczepiony w naszym kraju przez Carycę Katarzynę, a my jak prostacy dajemy się wciągać w te nic nie warte utarczki. ......Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • pisowski pisowiec
    2016-02-05 10:03
    Kania ma rację - w Polsce trwa walka dzieci i wnuków akowców z dziećmi i wnukami ubeków. Podział wciąż ten sam - potwierdza to Olejnik. Walka między Polakami i importowanym z ZSRR azjatyckim, antypolskim badziewiem polskiego pochodzenia. W skrócie i schematycznie - ale celnie.
    70
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • j10
    2016-02-05 09:58
    Zwykła złodziejka
    39
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • bono
    2016-02-05 09:32
    Odezwala sie olejnikowa poprawnosc SB, PO, PSL i chyba jeszcz NKWD
    84
    zgłoś
  • beret
    2016-02-05 09:14
    Stosunek do katastrofy smoleńskiej nie oznacza opowiedzenia się "za zamachem" czy przeciwko "zamachowi". Manipulatorka. Wyszła ze WSI, ale WSI z niej się wyjść nie da...
    42
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś