Prezesa PiS dotknął syndrom Wołodyjowskiego

| Aktualizacja:

Łatwo bowiem dostrzec, że syndrom Wołodyjowskiego dotknął nie Lecha Kaczyńskiego, lecz Jarosława, czego widocznym ostatnio efektem jest pobojowisko, na którym legły kolejne, wybebeszone instytucje państwa.

wróć do artykułu
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-10-19 18:38)
    Dla zrozumienia motywów wypowiedzi i działania Jarosława Kaczyńskigo trzeba koniecznie zapoznać się z charakterystyką pana prezesa, którą naszkicował .... Jarosław Gowin !! w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" w lipcu 2012 roku ,: "To stuprocentowy cynik(...). Fanatyczna wiara w słuszność celów usprawiedliwia w jego oczach sięganie po dowolne środki.Nie ma w polskiej polityce człowieka równie bezwzględnego jak on". Tak, to ten sam Jarosław Gowin, który dzisiaj łasi się do Kaczyńskiego i patrzy mu z psią pokorą w oczy.
  • ~coco
    (2017-09-07 12:20)
    Tfu... a niechaj się wysadzi!
  • ~robert
    (2017-09-02 15:06)
    Strzembosza dotknął za to Wirus PRL i przekonanie o tym, że " Środowisko samo się rozsądzi ". 1 zwolniony Sędzia. Życie w chmurach normalnie ( i to za jaką forsę )
  • ~bbc
    (2017-07-31 22:39)
    Wolodyjowskiego chyba karakana na drabince
  • ~lanca_ster
    (2017-07-31 01:51)
    Różnie mówią o Jarosławie Kaczyńskim. Jest MAŁY ale RYCERZ - przychodzi na myśl sformułowanie na widok tego tytułu o syndromie małego rycerza
  • ~Zeus
    (2017-07-30 12:35)
    Rzeczpospolita i dobro Obywateli dla polityków PiS nie jest ważne. Res privata (państwo prywatne) to wizja państwa PiS , gdzie władza służy  interesom tych, którzy ją sprawują.Człowiek i obywatel jest rzeczywistym adresatem i podmiotem obowiązujących i egzekwowanych norm konstytucyjnych i jest trwałym i niezbywalnym dorobkiem Konstytucji RP z 1997 r. Obywatel to przede wszystkim ktoś, kto jest poddany rządom prawa. W takim państwie człowiek znajduje się pod opieką instytucji państwowych i doznaje ich wspierającej obecności. Wsparcie to ochrona szeroko rozumianej sfery prywatnej (życie, nienaruszalność cielesna, majątek, rodzina) oraz wolności działania, ograniczonej takim samym prawem każdego  obywatela. Kto żyje w państwie, które zapewnia mu takie warunki,może czuć się w nim „u siebie”, może uważać siebie za obywatela, za kogoś, kogo wolność została przez państwo uszanowana,  który może swobodnie realizować swoje indywidualne cele i konkurować z innymi, mając zapewnione osobiste bezpieczeństwo oraz zagwarantowane przestrzeganie sprawiedliwych reguł gry.
  • ~Abrakadabra
    (2017-07-30 09:33)
    "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz" - tu się okazuje, że są i Polacy (jak autor tego artykułu), któzy wspomagają to plucie
  • ~Victor
    (2017-07-30 02:35)
    PiS i małego księcia czeka Totalna Klęska! Już niedługo
  • ~J. Rybak
    (2017-07-29 20:57)
    Mały rycerz z Żoliborza dostanie kawałek Węgorza
  • ~Babciz Madzj
    (2017-07-29 18:48)
    Świetny tekst, szkoda, że młodzież nie rozumie.
  • ~współczujący
    (2017-07-29 18:28)
    czytając te komentarze Pisiaków faktycznie mozna myslec że to nasłane trole które muszą czytać wraże artykuły ,kto by mi kazał czytać Gazetę Polską czy Twój Dziennik chyba za czytanie i komentarz muszą brać kasę dlatego dopiero teraz Polska jest dojona z kasy na propagandę jak za komuny dlatego oni jaj niby tak nie lubią oj lubią lubią
  • ~Julia
    (2017-07-29 18:27)
    PAN Wołodyjowski ,to dla POLAKÓW przykład patriotyzmu!!!! Co der dziennik NIGDY NIE pojmie.
  • ~olgakuras86091305
    (2017-07-29 17:34)
    442stanislawslowackiego13/2,32400. Antyrządowe protesty finansowane były min. przez Niemców. Akcja Demokracja nadzorowana jest przez byłego niemieckiego wiceministra finansów Caio Koch-Weser, do 2016 r. zastępca szefa Deutsche Banku. Akcja Demokracja stała za zorganizowaniem łańcuchem światła pod SN i Sejmem.
  • ~pisowiec.
    (2017-07-29 17:07)
    He hee.prawdziwy Wołodyjowski umiał się bić.nie raz cykał sie z kobietą.miał dzieci.jeździł konno.. A to to ani baby ani chłopa .pewnie nie umie ani pływać ani nawet rowerkiem jeździć.nieudacznik.intrygant.i szkodnik.
  • ~Vetpol
    (2017-07-29 16:43)
    Najlepszy rycerz Rzeczpospolitej! Brawo!
  • ~nina
    (2017-07-29 15:26)
    Wszyscy wiemy jak skonczyl Wolodyjowski.
  • ~B. Fegor
    (2017-07-29 15:12)
    PiS - Ponurzy i Smutni. Czeka ich klęska!
  • ~Wm
    (2017-07-29 11:53)
    Uśmiałem się :) Fajnie się czyta. Kaczyński już się wysadził. Dobrze że jest już stary bo strach pomyśleć co by się działo gdyby miał pożyć w dobrym zdrowiu jeszcze 15 lat. Myślę że to niemożliwe.
  • ~polonos
    (2017-07-29 11:26)
    Świetne. Życie pisze kabarety...
  • ~prof
    (2017-07-29 11:16)
    Nic z tych rzeczy. Pokazał po prostu swój zakuty, stalinowski łeb i chamstwo. To jest ten "idol" kretynów, którzy go popierają! ;)

Może zainteresować Cię też: