Ginekolog-położnik: Moi pacjenci ocenili, że w kampanii chodziło o to, żeby znajomi pewnego królika mogli zjeść sałatę

| Aktualizacja:

Muszę przyznać, że uruchomiona właśnie kampania promująca prokreację na długo zostawiła mnie bez słów…  bo jak odnieść się do propozycji, w mojej opinii, wyjątkowo infantylnej i nietaktownej? – uważa dr Janusz Pałaszewski, ginekolog-położnik, ordynator w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~wania dawaj
    (2017-11-09 15:32)
    dodajmy że bezmyślnie mnożące się króliki to nieraz służą do zżarcia w potrawce i na tandetne futra, Czemuż ach czemuż jedynie słuszny Radziwile mninistrze nie zareklamować równie cudnie żeby mnożyć się jak ****** (na marginiesie ****** są inteligentniejsze od królików).
  • ~zyx
    (2017-11-09 15:35)
    Ojojoj. Jacy wrażliwi się porobili ludzie - nawet kolorowe,bajkowe króliczki ( w sumie sympatyczna reklama, promująca zdrowy tryb życia) mogą kogoś urazić .Reklamy piwa też abstynentom nie muszą się podobać - ale "marudzić" z tego powodu to chyba przesada...
  • ~WP
    (2017-11-09 15:35)
    Za coraz powszechniejszą niepłodność odpowiada kapitalizm. Za komuny choć nie było zamożnie ale bezpiecznie. Pod tym względem 500+ czy nawet 1000+ ówczesnym warunkom nie dorównuje.
  • ~Monachijski
    (2017-11-09 15:43)
    Wpis o krewnych "króliczka" i o sałacie jest hitem najwyższej konotacji.
  • ~Róża Tón von Panzerfaust
    (2017-11-09 15:55)
    Żadnego ozucia humoru u naszych rodzimych Europejczyków, jak w Korei Północnej. A reklamy prezerwatyw nie wprowadzają w osłupienie?
  • ~#
    (2017-11-09 16:09)
    Lobby gumowe podniosło lament — $orosowych 18.000.000.000 $rebrników pracuje…
  • ~m-53
    (2017-11-09 16:36)
    Najwyraźniej w Polsce dobrze się dzieje, nie ma do czego się realnie przyczepić. I stąd takie (niepodpisane!!!) artykuły. Dobrze jest, skoro totalna kolejny dzień wałkuje może niezbyt fortunną promocję ale nikomu nieszkodzącą. Chyba dzisiaj do kolacji będzie sałata ze śmietaną. A pojutrze gęś i rogale. Tak trzymać. Podpisał: dzieciorób (czwórka dzieci) patologia (beneficjent 500+) menel (palę i piję)
  • ~qqq
    (2017-11-09 17:03)
    Symbolem prokreacji w Polsce jest nasz narodowy rodzimy szlachetny bocian a nie jakieś króliki, które kojarzą się z bezmyślną i tępą egzystencją.
  • ~zając
    (2017-11-09 18:02)
    k... ta reklama to molestowanie kobiet. teraz każda co ją obejrzy będzie snuć rzewne opowieści o potwornym losie kobiet.
  • ~jarząbek
    (2017-11-09 21:06)
    no nie ma bata w spocie jest mowa o 68 królikach to pislan będzie musiał wprowadzić prawo szariatu dla ojca kruliczarni albo jakąś mieszankę arabsko banderowską bo z jedną kobietą to nie możliwe
  • ~Vest