Amerykańskie podejście do dyplomacji. Czy Waszyngton przestał traktować nas poważnie?

Doniesienia, że nową ambasador USA w Polsce ma zostać bizneswoman i autorka poradników motywacyjnych Georgette Mosbacher, jedna z osób zarządzających komitetem finansowym Partii Republikańskiej, wywołały komentarze, że oto nadszedł ostateczny dowód, iż Waszyngton przestał traktować nas poważnie. Tyle że to nieprawda.

wróć do artykułu
  • ~J.Ponimirski
    (2018-02-15 07:04)
    Ludzie przestańcie pisać o pie R dach! Der Dziennik co to za czytadełko, trzymajcie się z dala od POlytyki, a zajmijcie sie Rozenkowo i Majdanem to są wasze temaciki!!!
  • ~sig9
    (2018-02-15 07:36)
    Nic sie nie zmieni, gdyz Waszyngton nigdy nie traktowal Polski powaznie (wbrew poboznym zyczeniom ciemnego ludu z "Kraju Priwislanskiego".
  • ~adrian
    (2018-02-15 07:49)
    to i tak lepiej, niż osoba typu wolfganga....
  • ~jkl
    (2018-02-15 09:00)
    A nazwisko pani ambasador?
  • ~lll
    (2018-02-15 09:13)
    Dla poziomu polskiej służby zagranicznej Żorżeta jak znalazł.
  • ~kaktus
    (2018-02-15 09:19)
    Po spotkaniu ambasadora USA ze Schetyna,Trump uznal,ze ten pan nie rozumie,iz nie pelni on(Schetyna) zadnej roli w polskiej polityce i jest jedynie polityczna "wydmuszka" a Stany nie prowadza zadnych rokowan i rozmow z takimi osobami. No i dlatego zmiana ambasadora.....
  • ~dsf
    (2018-02-15 09:34)
    Konia nam powinni wysłać - bo tu nikt nic nie rozumie, nie słucha - jest tylko pisofska buta
  • ~toj
    (2018-02-15 09:44)
    Chyba tylko IDIOTA wierzył kiedykolwiek w to ,że USA traktowały nas Polskę poważnie . Już samo stwierdzenie po odkryciu zbrodni katyńskiej ,że nie będą dla paru tys Polaczków psuć sobie stosunki ze Stalinem powiedziało wszystko . Kupujemy złom u nich płacimy ,dużo nie wymagamy to nas co najwyżej tolerują . Dzisiaj liczy się tylko brutalna siła czyli wszystko co może unicestwić ludność i ziemię
  • ~Stary Wiarus
    (2018-02-15 10:16)
    Ona jest milionerkę , self made woman , przysłali ja po to jak teraz zagospodarować roszczenia wedle uchwały senatu, nic nie jest przypadkowe.
  • ~yhkhk
    (2018-02-15 10:34)
    a czy ten kraj jest poważny ? okazuje sie że wyborcy pisu nie wiedzą czyje są obozy . trzeba im przypominać. bo oni nie wiedzieli .
  • ~bertsi
    (2018-02-15 11:33)
    Gratulacje dla autora za świetny artykuł. Smutne, większość komentujących nie była w stanie przeczytać ze zrozumieniem tego artykułu. Komentuje na podstawie tytułu.
  • ~Konstans
    (2018-02-15 11:34)
    Przystosowują się do standardów rządzących obecnie w Polsce ,a w Polsce kogo się mianuje na ważne stanowiska polityczne i gospodarcze?! też różnych lewusów i ciemniaków.
  • ~Polinus
    (2018-02-15 11:46)
    Jak tak piszą to pewnie Pani Ambasador nie Ż y d ó w k a , bo byłby a n t y s e m i t y z m
  • ~lajla
    (2018-02-15 11:48)
    To jest pokazanie co w praktyce oznacza zmiana strategicznych sojuszy amerykańskich z powodu haniebnej ustawy o IPN. Za chwilę się dowiemy, że szpica NATO zostaje przeniesiona, a żadnych Patriotów nie będzie. Zostanie nam Putin, albo rozliczenie pisowskich zdrajców, którzy do tego doprowadzili.
  • ~wasyl
    (2018-02-15 12:24)
    Traktować Was czyli Niemców?
  • ~xyz
    (2018-02-15 12:49)
    A czego się spodziewaliście???
  • ~żart
    (2018-02-15 13:11)
    Chłop (prezydent) ma "jaja", lubi odwiedzając dany "kraj-państwo" popatrzeć na znajome twarze. "Znamy się tylko z widzenia..." śpiewały Trubadurzy.
  • ~w
    (2018-02-15 13:34)
    Czy 70 l juz kobieta nie powinna po prostu bawic sie z wnukami, relaksowac i odpoczywac.
  • ~welcome to
    (2018-02-15 13:50)
    Nice business women :)
  • ~tiaa
    (2018-02-15 13:51)
    "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle"