Tankując, zrzucisz się na dentystę dla Rachonia czy garsonkę dla Holeckiej. Nie podoba się? Trudno [KOMENTARZ]

Skoro wkrótce cały naród będzie musiał utrzymywać telewizję, to najwyższa pora, żeby dostał ją w swoje ręce. Wniosek ten na pewno byłby oczywisty dla naszych przodków, którzy w czasach I Rzeczpospolitej słusznie wychodzili z założenia, że gdy płacą podatki, to ich najświętszym prawem jest współdecydowanie, jak są wydawane.

wróć do artykułu
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-04-21 08:21)
    Wreście TVP można oglondać! Terlewizja obiektywna i wraz z TV Trwam, TV republika głosi prawdę o polsce! Brawo PiS!
  • ~brawo
    (2018-04-21 08:31)
    Wole na Rachonia niż kundkatych lisków, olejników czy inne barachło obcojęzyczne barachło.
  • ~niemozliwe ze to to uczy dzieci
    (2018-04-21 08:31)
    nauczycielko z lo jestes szambem
  • ~Ty...kra jewski to uPOśledzony jesteś
    (2018-04-21 08:34)
    w dodatku na niemieckim żołdzie-sprzedajna G N I D A! Ty się lepiej martw co będzie w BUN..DESKALIFAT i kiedy kolejny zama ch terr orystyczny:-)
  • ~koza
    (2018-04-21 08:36)
    Nawalony redaktor.
  • ~jj25
    (2018-04-21 08:45)
    Banda PiS-owskich ZŁODZIEI!
  • ~m-53
    (2018-04-21 09:01)
    Paszkwil w gatunku Lisa
  • ~Zofia
    (2018-04-21 09:12)
    a Trump doprowadza do polaczenia obu koreji - Kim zawiesza program atomowy, Trump wychodzi z Syrii - amerykanskie wojska maja zastapic wojska Izraela I Arabii Saudyyjskiej, Trump zaprosil Putina do Bialego Domu -Putin Trumpa do Rosji - a co tu w tej syjonistyczynej gadzinowce ? te media to to szambo.
  • ~Fedor
    (2018-04-21 09:17)
    Wolę płacić na TVP niż czekać, aż padnie z braku pieniędzy i zostanie sprzedana za grosze TVN lub Polsatowi razem z archiwami. Bo wtedy będę skazany na "całą GWprawdę całą dobę" wylewającą się cuchnącą rzekę z ekranu.
  • ~klkk
    (2018-04-21 09:30)
    a jak to jest u was w niemczech najemni pismacy?
  • ~Dobra Zmiana :)
    (2018-04-21 09:32)
    >>>którzy w czasach I Rzeczpospolitej ... I jak to się skończyło? Rozbiorami POlski :(
  • ~xxl
    (2018-04-21 09:33)
    Za telewizję REŻYMOWĄ powinien płacić SUWEREN PiSu .
  • ~popo
    (2018-04-21 09:34)
    Rundfunkbeitrag, to niemiecka opłata radiowo-telewizyjna (znana wcześniej pod nazwą GEZ). Każdy pełnoletni najemca (lub właściciel mieszkania w przypadku mieszkania własnościowego) jest w Niemczech prawnie zobowiązany do zarejestrowania się i uiszczania opłaty. Przy czym wystarczy, że zarejestruje się jedna z osób żyjących w danym mieszkaniu. Opłata radiowo-telewizyjna jest w Niemczech płacona od gospodarstwa domowego.
  • ~płacący abonament w styczniu
    (2018-04-21 09:40)
    na cały rok. A jak nie muszę zamykać drzwi jak przychodzi listonosz.... Ten artykuł pisał pewnie jakiś złodziej okradający Państwo.
  • ~kok
    (2018-04-21 09:52)
    A.finasujac stacje komersyjne z reklam to kto płaci jak nie narod obłuda redaktorow jak zadałem takie pytanie w szkle redaktorowi to mnie wyłaczyli tacy madrale.
  • ~Stary Czlowiek-blogger
    (2018-04-21 09:53)
    Prawda Obiektywna Laleczka zwana Rafałem Lub Rafał zwany laleczką Podobno mięśniak napakowany W stringach pończochach i ze wstążeczką Może poruszać się swobodnie Po damskich w fitness przebieralniach Albo w bikini podglądać z boku Śliczne niewiasty na pływalniach Cóż jeśli prawo nie zabrania To chyba jednak nie moja troska Lecz gdyby przyszło do flirtowania Wpadnie mi w oko taka gąska To byłbym bardzo oburzony To byłaby po prostu klęska Gdy już tak blisko nosek do noska Że jednak Korwin nie Piotrowska
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2018-04-21 10:13)
    Dla "naszych przodków", tych od I Rzepy, "oczywistym" było to, że chłop to zwierz i nie należą mu się żadne prawda... Nie uważam, ażeby warto ich było wspominać w jakiejkolwiek kwestii.
  • ~beret
    (2018-04-21 10:30)
    Ależ Was boli że jest wreszcie jakieś opozycyjne medium w stosunku do Peowskiej degrengolady... To fakt, że w obecnej TV jest przechył rządowy, ale to mały pikuś w porównaniu do tego co w tej TV działo się do 2015 roku... A to zakrawa na cud, że PiS wygrał wtedy wybory, mając wsparcie w rzetelnie opisywanych działaniach ówczesnego rządu przez Sieci, Do Rzeczy i TV Republika. Cała mainstreamowa machina medialna propagowała w żywe oczy i bez żadnej żenady z "obiektywizmu dziennikarskiego" partię jedynie słusznej PO...
  • ~y
    (2018-04-21 10:36)
    Ten "redaktorzyna" (tfuu) widzi tylko te osoby? Czyba ma kłopoty z głową!!!. I Takie to to może pisać tylko w DZIENNIKU bo inne (dobre) redakcje z pewnością spuściły by z niego trochę powietrza!
  • ~Zorro
    (2018-04-21 10:43)
    Czy to prawda że niedługo będziemy się zrzucać na mundury dla Holeckiej, Rachonia i Ziemca? Bedzie to pewien postęp, bo w stanie wojennym w mundurach występowali tylko panowie - pani Holecka w mundurze byłaby symbolem postępu i równouprawnienia...

Może zainteresować Cię też: