Prof. Kik: Tworząc swoją partię, o. Rydzyk chce przejąć PiS od środka

| Aktualizacja:

  - "Ruch Prawdziwej Europy" jest dla Zjednoczonej Prawicy dużym problemem. Jedność z 2015 r. była fenomenem i najwyraźniej nie wszyscy to doceniają. A biorąc pod uwagę opozycję, która jest na fali jednoczenia, redemptorysta funduje PiS kłopoty - tak inicjatywę powstania nowej partii związanej z o. Tadeuszem Rydzykiem komentuje w rozmowie z dziennik.pl politolog, prof. Kazimierz Kik. 

wróć do artykułu
  • ~xondz
    (2018-12-07 10:17)
    brawo panie rydzyk....jestem przekonany że dobrze pan robisz. cały naród powinien robić wszystko by pis wyrwać
  • ~W.Borsa
    (2018-12-06 22:27)
    Czy nie najwyższy już czas, zerwać ZBÓJECKI układ (konkordat)?!? Jeżeli nie, to PIS – zmienić nazwę na BIO – Bezprawie i OSZUSTWO!
  • ~pieter
    (2018-12-06 18:27)
    "Ruch Prawdziwej Europy" czyli wszystko co prawicowe to prawdziwe, nawet Europa. A inna nie prawicowa Europa to jest nieprawdziwa? A jaka? To brzmi podobnie jak prawdziwi Polacy i nieprawdziwi. Czyli dalszy podzial tylko teraz na szczeblu Europy. Widac, ze ambicje rosna. A przeciez to oni krzycza, ze to tylko opozycja dzieli Polakow. Prawda tlumaczy sie jednak sama za siebie, nie da sie ukryc.
  • ~klecha
    (2018-12-06 15:55)
    co ten Toruński klecha wymyśla. Odciąć go od państwowych pieniędzy to zmądtzeje.
  • ~Aneta
    (2018-12-06 15:25)
    Bardzo dobrze, że Radio Maryja jest, że działa, że broni rodziny, zasad, prawdy od Panu Bogu i człowieku w planach Bożych
  • ~jws
    (2018-12-06 11:45)
    Kościół katolicki głosił i głosi,że nie miesza się do polityki państw i nie popiera żadnej partii politycznej. Taka jest ambonowa prawda, nie mająca nic wspólnego z prawdą i z historią.
  • ~Bjkl
    (2018-12-06 09:39)
    Żyję jak Bóg przykazał nie zabiłam nikogo nie okradłam pycha jest mi obca obmowy też. Raczej mnie robiono krzywdy i wiem że ci co mi robili krzywdę okradli i wyśniewali oczerniali mają więcej łask Bożych niż ja .i moje dzieci .więc przestałam prosić Boga o łaski tylko proszę Jezusa i Maryję Oni zawsze mnie wspomagali i wysłuchiwali. może muszę cierpieć za innych z rodziny co grzeszyli. tylko czemu ja. Jest ich dużo z obydwóch strony od matki ojca a im i ich dzieciom niczego nie brakuje .
  • ~olaboga
    (2018-12-06 09:16)
    "Profesor"
  • ~Ugg
    (2018-12-06 08:51)
    Kwik = swinski KWIK!
  • ~antyfaszysta
    (2018-12-06 07:34)
    A w Wielkiej Brytanii Polak Oskar Kaczorowski bierze udzial w ruchu nazistowskim, ktory grozi smiercia ksieciu Harry za malzenstwo z niebiala Megan.
  • ~Zgredek
    (2018-12-05 22:08)
    Znajdź na stronie Avaaz apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka. Podpisz go i zachęć do tego znajomych.
  • ~MagdaTatarczyk
    (2018-12-05 21:21)
    Bardzo popieram tą inicjatywę, na pewno to będzie wielki przełom w polityce.
  • ~RyBell
    (2018-12-05 21:10)
    Ale dlaczego wiadomości są nieprawdziwe? Przecież o. Rydzyk nie założył żadnej partii. No szanujmy się i przekazujmy prawdziwe informacje.
  • ~czasem cos sie msci
    (2018-12-05 20:57)
    To jednak prawdziwe "wpusc kleche do domu to sie go juz nie pozbedziesz". Dokladnie tak sie PIS-owi przytrafilo. I dobrze. Rzad ma rzadzic dla wszystkich a nie tylko dla swoich i Kosciola.
  • ~sake
    (2018-12-05 19:58)
    Wystarczy spojrzec kto będzie twarzą nowej partii-Posłanka Sobecka,Urszula Krupa jako prominentne członkinie.Czym oprócz aborcji beda się zajmować,co one umieją innego?A pociagał za sznurki będzie etatowy rozbijacz PiS-u Marek Jurek.
  • ~przewidujący
    (2018-12-05 19:37)
    Panowie! to jest ustawka na wypadek gdyby pis się posunął, to będą mieli już swoją partie.
  • ~Zenon
    (2018-12-05 19:25)
    Głupio mówicie. Każda gazeta pisze, że ktoś (bez konkretnych nazwisk) powiedział, że to pomysł Rydzyka i tak dalej. Żadnych potwierdzonych informacji... także ja w to nie wierze.
  • ~pppp
    (2018-12-05 19:15)
    Chory pomysł chorego megalomana...
  • ~ adam
    (2018-12-05 19:02)
    panie Kik od kiedy zes pan taki madry Raz pan lizesz jednym raz drugim d.... czylis jestes pan zerem dla mnie
  • ~jaga
    (2018-12-05 18:45)
    I od tylu lat PiS pompuje w Rydzyka nasze pieniądze! Ludzie, kiedy się obudzicie?!

Może zainteresować Cię też: