Nowy urząd do walki z... biurokracją

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk poinformował we wtorek o powołaniu Adama Jassera na pełnomocnika szefa rządu do walki ze zbędną biurokracją. Do jego zadań będzie należało monitorowanie projektów ustaw trafiających pod obrady rządu pod kątem spełniania wymogów deregulacji.

wróć do artykułu
  • ~oszołom
    (2010-09-02 18:59)
    Skąd my to znamy?
    Już kiedyś walka z biurokracją była intensywnie prowadzona i spowodowała jej rozrost!

    Skończyło się na powołaniu urzędu, ustaleniu budżetu, zatrudnieniu specjalistów do walki i na tym się skończyło. Po jakie licho powoływać następny urząd? Czy brak już etatów dla kolesiów cudotwórcy Tuska?
  • ~Majmonides
    (2010-09-02 17:08)
    Kim On jest ,może jakiś życiorys ,kto jest jego ojcem itd.Coś Mi tak koszernie brzmi jego nazwisko ,czyżby jeszcze jeden zwalniał gojów z urzędów?
  • ~paranoja
    (2010-09-01 16:54)
    Niech mnie ktoś oświeci jak biurokracja może walczyć sama z sobą?
  • ~sa
    (2010-09-01 10:08)
    Man nadzieje, że prędko nadejdzie i czas na zmianę samego tuska! Choćby w ramach oszczędności etatów!
  • ~cycorz
    (2010-08-31 22:10)
    Wpadła bomba do chałupy, rozwaliła kawał dupy.
  • ~vonJungingen
    (2010-08-31 22:01)
    Jasser Araffat, i to tyle w temacie.
  • ~misiek
    (2010-08-31 21:49)
    Czy jeszcze niewystarczająco Polska jest zderegulowana?! Przecież wszystko sie sypie...
  • ~kasienka----asienka
    (2010-08-31 21:47)
    Donald Tusck jest tak absurdalny i beznadziejny, ze trudno sie powstrzymac od smiechu.
    Donald Tusck zapewne znowu JEST WSCIEKLY... Smieszny maly, wylenialy, ABSURDALNY kurdupel.. Na widok tego fircyka jak z podrzednego wodewiu dostaje mdlosci.. ...
  • ~Balbina
    (2010-08-31 21:42)
    Walczący rząd! Żeby cos zwalczyć najpierw to POwołują. Kretynizm i brak zdrowego rozsądku. Tak to już jest, kiedy do władzy dojdą "chlopcy z POdwórka"", kradnący zabawki...
  • ~zelek_akuku
    (2010-08-31 21:16)
    poziom tego kabaretu jhest coraz bardziej wnerwiajacy
  • ~..
    (2010-08-31 21:12)
    Osiagniecia komisji palikota sa tak wielkie ze dlugo by pisac. Szczegolnie w dziedzinie autopromocji.
  • ~edward 1,5 roku art.46 Dekr.o St.Woj
    (2010-08-31 20:33)
    Jak odbiurokratyzować Państwo?
    Odp:Zatrudnić nowych urzędników
  • ~Mrożek
    (2010-08-31 20:25)
    Oto patent Tuska na ogranicze rosnącej armii urzędników
    Przyjąć nowych biurokratów do walki z ... biurokracją.
  • ~oldi
    (2010-08-31 20:11)
    tylko ukończenie kierunku historia gwarantuje sukces zawodowy i możliwość dzierżenia najwyższych stanowisk w państwie
  • ~ser
    (2010-08-31 20:06)
    Nie poiwedzą co zrobił Palikot w tej kwestii w Przyjazne Państwo dla kogo? i jakie?
  • ~Wściekła
    (2010-08-31 17:58)
    To dostanie furę, komórę i sekretarkę?Swietna walka z przerostem administracji!Mają ludzi w pogardzie!Myslą ,że wszyscy są odiotami
  • ~Obywatelski Ruch Oporu
    (2010-08-31 17:38)
    Mamy juz pani Pitery Urzad do walki z korupcja z wymiernym efektem: afera hazardowa i kilka pomniejszych.
    Teraz bedzie Urzad do walki z biurokracja z efektem natychmiastowym: trzeba placic dodatkowe pieniadze na biurokracje pana Adama Jassera i jego orszaku.
    Gonic zlodziei z PO!
  • ~CYGA
    (2010-08-31 17:10)
    Cholera , to już tak 'aktoreczka" ze spalonego teatru - Pitera nie wystarcza do brania naszych pieniędzy ? - trzeba następnego i następny stołek nicnierobienia i dobrego zarobienia. ŁOBUZERIA NIERZĄDOOWA.
  • ~dojrzaly
    (2010-08-31 16:56)
    Zamiast poprawy finansów publicznych Tusk wydał walkę biurokracji tworząc nowe urzedy. Już głupszych decycji ten POpapraniec wymyślić nie mógł.
    To jest rząd POlimatołków i POpaprańców. Jak długo jeszcze???
  • ~Karol
    (2010-08-31 16:48)
    To syn Arafata. Sam nie będzie czytał, nie wiadomo też czy mówi po polsku. Trzeba mu dużo urzędników, którzy będą walczyli z biurokracją poprzez tworzenie przepisów.