Napieralski podbiera Palikotowi zwolenników

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że po latach posuchy, na lewicy rusza ostra rywalizacja. Już teraz szef SLD uśmiecha się do zwolenników Janusza Palikota i szerokim gestem zaprasza ich do siebie.

wróć do artykułu
  • ~Fizyczny
    (2010-09-24 02:32)
    To ma byc program? A gdzie strategia da kraju? priorytety inwestycyjne? poityka fiskana? wymierne i czasowe cele dla obnizenia/eliminacji bezrobocia/? rozwoju regionow o 30% bezrobociu wsrod modych? co zrobic z popegerowcami?
    Latwiej dopieszczac homosiow.
  • ~Gabriel P.
    (2010-09-23 23:57)
    Panie Napieralski ! Tylko Palikota potrzebujesz ?
  • ~Andrzelika
    (2010-09-23 21:16)
    Oj Gdynianin , a kiedy idziesz znów potrenować na strzelnicę .
    Wiesz możesz się przydać PALIKOTOWI .
    W strzelaniu do demonstrantów masz już praktykę (Gdynia 1970) .
  • ~Gdynianin
    (2010-09-23 15:16)
    No to sie narobilo .Kaczynski wzywal Gierka o pomocy,Napieralski Palikota.Moze cos sie ruszy.Prezes ma wszystko gdzies i czeka na obelisk.Brawo opozycja...
  • ~RWB33
    (2010-09-23 15:15)
    Janusz Palikot i Grzegorz Napieralski wyczuli koniunkturę na świeckie państwo i liberalny światopogląd. Zobaczymy, który z tych graczy zdyskontuje nastroje społeczne, które zaczęły im bardziej sprzyjać po ostatnich chocholich tańcach tzw. "obrońców krzyża", hierarchów kościelnych i konserwatywnych polityków z PiS i P.O.
  • ~Mordechaj
    (2010-09-23 15:12)
    Ta, najważniejsze sprawy dla kraju to dla lewaków edukacja seksualna, kościół, in vitro. Żałosne poszukiwanie wyborców wśród frustratów i żadnego planu naprawy gospodarki. Ciekawe, że ludzie daja sie nabierać takim cwaniakom jak Napieralski, który oprócz usmiechów w strone ew. wyborców niw ma nic do zaoferowania. Słabo wygląda świadomość naszych rodaków, skoro 40 lat gnębienia przez komunę i podobnych Napieralskiemu ludzi nic nich nie nauczyło.
  • ~anna 12
    (2010-09-23 15:11)
    Wszystkie hasla SLD-chce przejac odmieniony swiatopogladowo Palikot.No coz,moze ta jego sposob na polityke.Jego wyglupy i chamstwo,sprawily ,ze jest politykiem majacym najnizszy poziom zaufania spolecznego,w przeciwienstwie do Napieralskiego,ktory po Prezydencie Komorowskim ,jest na drugim miescu wsrod politykow,ktoremu ufaja Polacy.Najwyzszy czas,aby Palikot ze swoim chamstwem i podkrecaniem atmosfery-znalazl sie wogole poza polityka.
  • ~smilling
    (2010-09-23 15:02)
    Palikot dał występ w sejmie. W swoim stylu. Antkowi M. zadedykował "Sztukę pierdzenia" swego wydawnictwa. Cel Nowoczesnej Polski - zmiażdżyć SLD.

    Biedny Grzesiek N. Trzeba kończyć tak piękną karierę. Wskazany kurs dla hydraulików.
  • ~Gdynianin
    (2010-09-23 15:00)
    Ale sie porobilo.Napieralski wola do pomocy polikota.Niedawno prezes wolal Gierka.A teraz ma wszystko gdzies i czeka na obelisk dia brata Sliczna opozycje mamy w tym kraju.
  • ~afrikanner
    (2010-09-23 14:45)
    no to długo jeszcze czekać bedę na swój komentarz?
  • ~byk
    (2010-09-23 14:40)
    WIDAĆ Z TEGO PODBIERANIA JAKI JEST MĄDRY Napieralski , TO TAK JAKBY
    W SWOJĄ HODOWLĘ PIĘKNYCH KRÓW WPUŚCIŁ CHOREGO BYKA , TRZEBA MIEĆ TROCHĘ NARĄBANE W GŁOWIE ...STADO TRZEBA BĘDZIE WYCIĄĆ
  • ~afrikanner
    (2010-09-23 14:36)
    Bój się, bój!!
  • ~Napierniczak
    (2010-09-23 14:25)
    Zapros ich, zapros, niech rozwala ci twoja partie od srodka!

Może zainteresować Cię też: