"Władze PiS chciały, bym kablował"

Europoseł PiS Michał Kamiński ujawnił w TVN24, że dostał telefon od jednego z członków władz partii z propozycją, aby zdradził o czym rozmawiał na tajnym spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. "Nie jestem donosicielem i kablem!" - stwierdził Kamiński.

wróć do artykułu
  • ~CYTRYNA
    (2010-11-17 23:02)
    PANIE KAMIŃSKI PAN NADAJE SIĘ TYLKO DO TVN , TAM WŁAŚNIE TAKICH LUDZI JAK PAN POTRZEBA . JEST PAN CZŁOWIEKIEM BEZ HONORU .
  • ~paco
    (2010-11-11 14:28)
    Kaminski jestes nikim zwyklym kablem donosic do prasy na wlasna partie to chanba ty spocony prosiaku dzieki PiS jestes tam gdzie jestes i tak dziekuje sie p Kaczynskiemu dzieki niemu dorobiliscie sie kasy ale miarka sie przebrala powini cie juz dawno wyrzucic kablu.
  • ~~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2010-11-11 13:14)
    jestem debilem jak głupol kamiński
  • ~Matejko
    (2010-11-11 12:42)
    Ludzie, nie widzicie co to za "partia" ta PiS?
    To juz jej czlonkom nie wolno porozmawiac z kim chca?
    Chca cenzury w Polsce?
    Taka "partia" powinna byc zakazana!
  • ~kaktus
    (2010-11-11 12:37)
    Czy czlowiek , ktory zdradza swoje ugrupowanie partyjne , przyjaciol i idealy z TVN-24 nie jest gorszy od "kabla" czy "donosiciela"?
  • ~ups
    (2010-11-11 11:28)
    Kamiński poszedl do najbardziej wrogiej stacji wobec PIS programowo organizujacej kampanie rozbijania tej partii po to żeby zakablować i zakablował.
  • ~patriot
    (2010-11-11 10:37)
    Wiadomo kto dzwonił
    To przewodniczący Błaszczak
  • ~pis miał pała ce
    (2010-11-11 09:30)
    wszyscy ludzie prezydenta będa wyrzuceni jaro robi porzadki po bracie oni się spaśli n a lechu w pałacu mieli pała cowe
  • ~zasłużony dla pisu
    (2010-11-11 09:09)
    kamiński to nastepny klient do wyrzucenia juz mu pis nic nie daje a więc zegnaj pa melo
  • ~wowa
    (2010-11-11 09:02)
    tłuścioszek obleśny zawsze był kombinatorem i kłamcą
  • ~Marcio
    (2010-11-11 09:01)
    Pan Kamiński - wstyd. Naprawdę żal było słuchać. I to jest europoseł. Fatalny dobór ludzi w PIS. Stawiać na ludzi z zasadami a nie sondażami.
  • ~Ala
    (2010-11-11 08:59)
    Panie Kaminski - wstyd mi za Pana
  • ~Delakrus
    (2010-11-11 08:55)
    Jarek juz nie dlugo a bedziesz wykopany z parti ktorej narobiles tyle szkody.
    Smierc brata nie dala ci rozumu dlatego musisz wyladowac na smietniku Ty
    zlosliwy kartofelku.
    Ten Wasz Przewodniczacy to tez taki lizus ,do dupy z takimi politykami co nie maja wlasnego zdania tylko robia i mowia co im sie kaze.
    Co JAREK szukal wczorej przed palacem Prezydenskim ???
  • ~januszjanusz
    (2010-11-11 08:43)
    Jak w sredniowieczu tajne spotkania a moze PiS to masoneria ?
  • ~januszjanusz
    (2010-11-11 08:41)
    Boze ile w was jest podstepu i nienawisci. Az trudno uwiezyc. A Co Ten pan zrobil dla Polski w PE ? nic.
  • ~fort-una
    (2010-11-11 08:33)
    Do POdebilnego wiesia13 - kolejny dzien, kolejna okazja by POpisac sie wzywiskami, argumentami z kibla i tzw. 'kultura' z pelo! ZENADA - NAD TOBA ZBOCZKU PLAKAC NIE WARTO!!

    P.S. hej ty 'remido' - NIE FALSZUJ CHAMIE Z CIEMNOGRODU!
  • ~TFUUUU
    (2010-11-11 08:29)
    Kolejny 'szpicel' - ZENADA!
  • ~Drzymała
    (2010-11-11 08:26)
    Kamiński , czyżbyś od PiS 'wyssał' już dla ciebie wystarczająco , że kąsasz rękę , która cię wydźwignęła . Czy też może coś ci obiecano ?
    A jeśli masz coś do powiedzenia to mów ale konkretnie i z nazwiskami .TYLKO BEZ POMÓWIEŃ , BO TO DOMENA INNEJ PARTII !!!.
  • ~PO - ldek
    (2010-11-11 08:22)
    i wszystko w temacie
  • ~123
    (2010-11-11 08:21)
    Szykowano zamach na PiS! Znów się nie udało!!

Może zainteresować Cię też: