Posłanka PO pokonała "Rzeczpospolitą"

| Aktualizacja:

"Rzeczpospolita" ma przeprosić posłankę Lidię Staroń za nieprawdziwy zarzut, że "uwłaszczyła się" dzięki noweli Prawa spółdzielczego i wpłacić łącznie 90 tys. zł na cel charytatywny - orzekł we wtorek prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~kochamjaktusk
    (2010-12-21 16:15)
    Rozgrzani sedziowie i sedziny dzialaja zgodnie z planem. Dziwi mnie, ze wszystkie dzienniki, ktore rzekomo podchwycily temat, nie sprawdzily dokladnie tresci tej nowelizacji. Jestem pewien, wiedzac jak sie totalitaryzuje to rzekomo demokratyczne panstwo, ze znaleziono jakas luke, ktora uzasadniono ten przekret.
  • ~~kochamjaktusk
    (2010-12-21 16:29)
    Ja goowniarz rozgrzany pokurcz kaczy ze względu ma spleśnialy mózg wypisuję idiotyczne kretyństwa w ślad za obłąkańcem Jarosławem
    ~kochamjaktusk
  • ~karuzela
    (2010-12-21 16:38)
    W więzieniu to sami niewinni. Partia Obłudy składa się właśnie z samych "niewinnych". Jest tylko jedna kwestia; czy ci którzy ferują te wyroki są wolni od "dociekliwości"?
  • ~Karmen
    (2010-12-21 17:15)
    PIs-owska w tym czasie Rzepa z lizusami tzw. dziennikarzami robiła partyjną robotę dla ich umiłowanego stratega prezesa sekty partyjnej.Robiła to pod dyrekcją szefa Rzepy niejakiego Lisieckiego.Ale tam robili tacy "obiektywni" jak Semka,Krasnodębski,Zaremba i paru innych.Czasy się zmieniły.Umiłowany ich prezes przegrał kolejne,chyba 6-te wybory.Teraz Rzepa nieśmiało idzie na obiektywizm.Ale,za pomówienia trzeba płacić.Na szczęście.
  • ~Ewelina
    (2010-12-21 17:21)
    I bardzo dobrze. Szkoda, że tylko w Rzeczpospolitej, bo o tym trąbiły również inne media, powołując się na ową gazetę. Wtedy trąbiły, teraz zapewne już nie będą tak jak wtedy.
  • ~olo
    (2010-12-21 17:58)
    Kto ma włade i koryto ten ma prawo?Nie ważne kto głosuje ,ważne kto liczy głosy, a kto liczy ,zawsze ludzie wójta i plebana?
  • ~vp
    (2010-12-21 18:18)
    Wreszcie bezstronny sędzia dokopał tym kmiotom.Tej PiSiej tubie należą się nie tyko takie wyroki,najtrafniejszy byłby upadłość!!
  • ~Tofik
    (2010-12-21 18:52)
    re volksdeutsch polen (vp). Jesteś tylko małym zakomleksionym niedoukiem jak reszta twojej ferajny. Twoja upadłość konsumencka już niedługo, POczekamy do przyszłego roku, będziesz jednym z pierwszych do taczek dla Ryżego Donka, bo zawód miłosny boli najwięcej.
  • ~vp
    (2010-12-22 08:56)
    Zakłamany obłudny sędzia z POlszewi,dlatego taki wyrok.

Może zainteresować Cię też: