Wielki sojusz w obronie "Starucha". Kempa, agent Tomek...

| Aktualizacja:

Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra "Starucha" Staruchowicza - podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.

wróć do artykułu
 • ~klechy to abstrajkcja czy obstrukcja
  (2011-09-05 09:52)
  "Wiem, że ten człowiek ma w sercu wiele patriotyzmu i szacunku dla powstańców warszawskich i dla Polski" - tłumaczyła pani słowa wytrychy kazdy klecha ma na wszystko odpowiedz bóg buk puk to abstrakcja filozoficzna kepa to sra czka
 • ~kaszanka-polska
  (2011-09-05 09:57)
  PiS w celu zdobycia głosów kiboli jest gotów bronić grupy chuliganów i stadionowych bandziorów ... zgraja politycznych oportunistów ...
 • ~dnm
  (2011-09-05 10:05)
  Kibole - zbrojne ramię PiSu
 • ~Wes
  (2011-09-05 10:07)
  Pierwszy wpis dokonał wypuszczony z wariatkowa egzemplarz człekopodobny,czy też może partner Paliogona.
 • ~jureczek
  (2011-09-05 10:08)
  platforma jest piękna i wspanisła wara staruchowi i kibolom od inteligentnej
  i powabnej platformy i basta i zwycięży.wszystko na ten temat.
 • ~jarek k.
  (2011-09-05 10:13)
  Na taką obłudę i wyrachowanie stać jedynie Kaczora i jego pachołków. Znów myślą że głupi naród oraz niedorozwinieńci kibice kupią tę zagrywkę przed wyborami.Nawet ograniczony idiota rozszyfruje te prymitywne gesty.
 • ~moim zdaniem
  (2011-09-05 10:17)
  To przecież wiadomo od zawsze, że kacza sekta PIS i jej propagandowe barany popierają bandyctwo, a szczególnie stadionowe...bandyci stadionów w Polsce to PRETORIAŃSKI-faszystowski, KARNY - WIERNY ELEKTORAT pis...
  ...ich najwierniejsze hufce to m. in. bandyci z Krakowa którzy dźgnęli nożami
  2 chłopaków. BRAWO KC PIS!

  Agent "TOMCIO"-peduś to jedna z szumowin PIC.
 • ~ORO
  (2011-09-05 10:17)
  PIS STAWIA NA KIBOLI. NIE WRÓŻY TO NIC DOBREGO GDY PRZEGRAJĄ WYBORY.
 • ~Jacek
  (2011-09-05 10:19)
  Szczyt hipokryzji ażeby dla zdobycia wątpliwego poparcia paru kilboli tak się zeszmacać stając w obronie bandyty.To jest prawdziwe oblicze prawa i sprawiedliwości.
 • ~polka
  (2011-09-05 10:19)
  dnm--kszanka polska ---Kibole to fani pilki noznej ALE TEZ FANI POLSKI _--kochaja pokazuja CZA PAMIEC O BOCHATERACH POLSKi --A TUSK SIE ZAWIOD --Myslal ze to ludzie jego pokroju PILKA PILKA I NIC W GLOWIE JAK ON ---POLSKOSC TO NIENORMALNOSC ---Brawo KIBICE JESTESCIE NIEWYGODNI TUSKOWI ---NIE OGLUPIL WAS SWOJA GLUPOTA
 • ~ola
  (2011-09-05 10:21)
  takich komentrzy nie warto czytac bo pisza ludzie biedni ktorych nie wychowala patryjotyczna rodzina a sami nie potrafia myslec .
 • ~kola
  (2011-09-05 10:24)
  To jest elektorat PISu:
  Kibole, Mohery.
 • ~Tomek z W-wy
  (2011-09-05 10:24)
  Nie od dzis wiadomo, że swój ciągnie do swego!
 • ~Hipek
  (2011-09-05 10:28)
  PIS i Klempa w jednym stoją "szambie" , czy ta kretynka była kiedykolwiek na meczu z udziałem debili zwanych kibolami?
 • ~takise
  (2011-09-05 10:31)
  Jestem za PiS-em i uważam ,że to jest już przegięcie.Człowiek który po śmierci jednego ze współwłaścicieli Legii intonuje doping krzycząc "jeszcze jeden",który jest łobuzem i wandalem ma poparcie moich posłów.Nie!!!
 • ~klempa
  (2011-09-05 10:32)
  Oszczercze pomówienie "Neewsweeka" [2]
  O rozmowie byłej zastępczyni Zbigniewa Ziobry z Markiem Durlikiem, szefem szpitala MSWiA i przełożonym podejrzanego o korupcję doktora Mirosława G., napisał 15.12.2007 "Newsweek". "Ustawimy prokuratorów i sprawę się umorzy" - mówiła Kempa w nagraniu zarejestrowanym blisko rok wcześniej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. W rozmowie z "Newsweekiem" Kempa stanowczo zaprzeczyła, by padło tam przytoczone przez nas sformułowanie. Z analizy stenogramu rozmowy jednoznaczne wnioski wyciągnął prokurator Jarosław Duś, członek specjalnej grupy badającej sprawę kardiochirurga ze szpitala MSWIA - wynika z ustaleń "Newsweeka". Prokurator doszedł do wniosku, że w tej sprawie należy wszcząć osobne śledztwo. Miałoby ono wyjaśnić czy ówczesna wiceminister sprawiedliwości chciała utrudnić śledztwo oraz czy doszło do zdrady tajemnicy państwowej o działaniach CBA oraz prokuratury i kto jest za to odpowiedzialny. Swoje wnioski zapisał w notatce służbowej, która obecnie znajduje się w tajnej części akt śledztwa. Duś o swoim pomyśle opowiedział przełożonemu - Jackowi Nieszpaurowi. Ten zgodził się, że należy poprowadzić osobne śledztwo. W czerwcu Nieszpaur przedstawił ten pomysł przełożonym, nadzorującym jego pracę z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, w tym byłej już szefowej apelacji Marzenie Kowalskiej. Przełożeni wyrazili zgodę na prowadzenie postępowania w sprawie rozmowy Kempy z Durlikiem.

  Śledztwo nie zostało jednak wszczęte. W lipcu 2007 r. Nieszpaur, na znak protestu przeciwko naciskom politycznym, podał się do dymisji. Jednym z powodów była właśnie sprawa nagrania Kempy, a także nacisków w sprawie kardiochirurga Mirosława G. ze strony byłej już szefowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Elżbiety Janickiej. Sprawa nacisków i powody, dla których jednak nie wszczęto śledztwa w sprawie rozmowy Kempy z Durlikiem są teraz jednym z wątków audytu, jaki w największych prokuraturach prowadzą podwładni nowego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Z informacji "Newsweeka" wynika, że audytorzy doszli do wniosku, iż śledztwo w sprawie rozmowy Beaty Kempy powinno zostać wszczęte - piszą Maciej Duda i Bertold Kittel.

  "Czuję się pomówiona, a moje ewentualne wypowiedzi były zmanipulowane. Moje rozmowy z dyrektorem szpitala MSWiA dotyczyły tylko zdrowia mojej mamy" – zapewniała w dniu 17.12.2007 w programie "Kropka nad i" Beata Kempa. "Nie czuję się winna"'.
  "Zostały naruszone moje dobra osobiste, zostałam wmanipulowana, a nie czuję się winna. Dlaczego dzieje się tak, że teraz są jakieś wycieki? Czy ktoś nad tym panuje?" - pytała. Zdaniem Kempy po zmianie władzy na cenzurowanym są wszyscy współpracownicy Zbigniewa Ziobry.
  "To jeden wielki skandal obliczony na to, żeby uderzyć we mnie. Moje rozmowy z dr Durlikiem były związane ze śmiertelną chorobą mojej mamy" – stwierdziła. – "On sam pytany przez "Newsweek" potwierdził tę wersję" – powiedziała posłanka PiS. Kempa dodała, że nie rozumie dlaczego taśmy z jej nagraniami nie mogą być pokazane, skoro prokuratura pokazała na przykład, jak dr G. bierze łapówkę. – "Ja się zgadzam, żeby je ujawnić" – stwierdziła.
 • ~JARKOWA KASZANKA
  (2011-09-05 10:35)
  "Staruch" na premiera!!!
 • ~axn
  (2011-09-05 10:36)
  Tomcio babiarz jak chce do sejmu niech odda emeryture na którą niezapracował,a Kempa nie dostała po gębie jak piłkarz Rzezniczak i dlatego broni kiboli.
 • ~józek
  (2011-09-05 10:36)
  kocham tuska z małej litery też,kocham całą platformę tacy mądrzy a ten pis
  taki glupi ,prostacki i wogole.głosuję z całą platformą tylko na PO.
 • ~woj.
  (2011-09-05 10:39)
  To może on to kolejny agent?

Może zainteresować Cię też: