Wielki sojusz w obronie "Starucha". Kempa, agent Tomek...

| Aktualizacja:

Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra "Starucha" Staruchowicza - podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.

wróć do artykułu
  • ~klechy to abstrajkcja czy obstrukcja
    (2011-09-05 09:52)
    "Wiem, że ten człowiek ma w sercu wiele patriotyzmu i szacunku dla powstańców warszawskich i dla Polski" - tłumaczyła pani słowa wytrychy kazdy klecha ma na wszystko odpowiedz bóg buk puk to abstrakcja filozoficzna kepa to sra czka
  • ~kaszanka-polska
    (2011-09-05 09:57)
    PiS w celu zdobycia głosów kiboli jest gotów bronić grupy chuliganów i stadionowych bandziorów ... zgraja politycznych oportunistów ...
  • ~dnm
    (2011-09-05 10:05)
    Kibole - zbrojne ramię PiSu
  • ~Wes
    (2011-09-05 10:07)
    Pierwszy wpis dokonał wypuszczony z wariatkowa egzemplarz człekopodobny,czy też może partner Paliogona.
  • ~jureczek
    (2011-09-05 10:08)
    platforma jest piękna i wspanisła wara staruchowi i kibolom od inteligentnej
    i powabnej platformy i basta i zwycięży.wszystko na ten temat.
  • ~jarek k.
    (2011-09-05 10:13)
    Na taką obłudę i wyrachowanie stać jedynie Kaczora i jego pachołków. Znów myślą że głupi naród oraz niedorozwinieńci kibice kupią tę zagrywkę przed wyborami.Nawet ograniczony idiota rozszyfruje te prymitywne gesty.
  • ~moim zdaniem
    (2011-09-05 10:17)
    To przecież wiadomo od zawsze, że kacza sekta PIS i jej propagandowe barany popierają bandyctwo, a szczególnie stadionowe...bandyci stadionów w Polsce to PRETORIAŃSKI-faszystowski, KARNY - WIERNY ELEKTORAT pis...
    ...ich najwierniejsze hufce to m. in. bandyci z Krakowa którzy dźgnęli nożami
    2 chłopaków. BRAWO KC PIS!

    Agent "TOMCIO"-peduś to jedna z szumowin PIC.
  • ~ORO
    (2011-09-05 10:17)
    PIS STAWIA NA KIBOLI. NIE WRÓŻY TO NIC DOBREGO GDY PRZEGRAJĄ WYBORY.
  • ~Jacek
    (2011-09-05 10:19)
    Szczyt hipokryzji ażeby dla zdobycia wątpliwego poparcia paru kilboli tak się zeszmacać stając w obronie bandyty.To jest prawdziwe oblicze prawa i sprawiedliwości.
  • ~polka
    (2011-09-05 10:19)
    dnm--kszanka polska ---Kibole to fani pilki noznej ALE TEZ FANI POLSKI _--kochaja pokazuja CZA PAMIEC O BOCHATERACH POLSKi --A TUSK SIE ZAWIOD --Myslal ze to ludzie jego pokroju PILKA PILKA I NIC W GLOWIE JAK ON ---POLSKOSC TO NIENORMALNOSC ---Brawo KIBICE JESTESCIE NIEWYGODNI TUSKOWI ---NIE OGLUPIL WAS SWOJA GLUPOTA
  • ~ola
    (2011-09-05 10:21)
    takich komentrzy nie warto czytac bo pisza ludzie biedni ktorych nie wychowala patryjotyczna rodzina a sami nie potrafia myslec .
  • ~kola
    (2011-09-05 10:24)
    To jest elektorat PISu:
    Kibole, Mohery.
  • ~Tomek z W-wy
    (2011-09-05 10:24)
    Nie od dzis wiadomo, że swój ciągnie do swego!
  • ~Hipek
    (2011-09-05 10:28)
    PIS i Klempa w jednym stoją "szambie" , czy ta kretynka była kiedykolwiek na meczu z udziałem debili zwanych kibolami?
  • ~takise
    (2011-09-05 10:31)
    Jestem za PiS-em i uważam ,że to jest już przegięcie.Człowiek który po śmierci jednego ze współwłaścicieli Legii intonuje doping krzycząc "jeszcze jeden",który jest łobuzem i wandalem ma poparcie moich posłów.Nie!!!
  • ~klempa
    (2011-09-05 10:32)
    Oszczercze pomówienie "Neewsweeka" [2]
    O rozmowie byłej zastępczyni Zbigniewa Ziobry z Markiem Durlikiem, szefem szpitala MSWiA i przełożonym podejrzanego o korupcję doktora Mirosława G., napisał 15.12.2007 "Newsweek". "Ustawimy prokuratorów i sprawę się umorzy" - mówiła Kempa w nagraniu zarejestrowanym blisko rok wcześniej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. W rozmowie z "Newsweekiem" Kempa stanowczo zaprzeczyła, by padło tam przytoczone przez nas sformułowanie. Z analizy stenogramu rozmowy jednoznaczne wnioski wyciągnął prokurator Jarosław Duś, członek specjalnej grupy badającej sprawę kardiochirurga ze szpitala MSWIA - wynika z ustaleń "Newsweeka". Prokurator doszedł do wniosku, że w tej sprawie należy wszcząć osobne śledztwo. Miałoby ono wyjaśnić czy ówczesna wiceminister sprawiedliwości chciała utrudnić śledztwo oraz czy doszło do zdrady tajemnicy państwowej o działaniach CBA oraz prokuratury i kto jest za to odpowiedzialny. Swoje wnioski zapisał w notatce służbowej, która obecnie znajduje się w tajnej części akt śledztwa. Duś o swoim pomyśle opowiedział przełożonemu - Jackowi Nieszpaurowi. Ten zgodził się, że należy poprowadzić osobne śledztwo. W czerwcu Nieszpaur przedstawił ten pomysł przełożonym, nadzorującym jego pracę z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, w tym byłej już szefowej apelacji Marzenie Kowalskiej. Przełożeni wyrazili zgodę na prowadzenie postępowania w sprawie rozmowy Kempy z Durlikiem.

    Śledztwo nie zostało jednak wszczęte. W lipcu 2007 r. Nieszpaur, na znak protestu przeciwko naciskom politycznym, podał się do dymisji. Jednym z powodów była właśnie sprawa nagrania Kempy, a także nacisków w sprawie kardiochirurga Mirosława G. ze strony byłej już szefowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Elżbiety Janickiej. Sprawa nacisków i powody, dla których jednak nie wszczęto śledztwa w sprawie rozmowy Kempy z Durlikiem są teraz jednym z wątków audytu, jaki w największych prokuraturach prowadzą podwładni nowego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Z informacji "Newsweeka" wynika, że audytorzy doszli do wniosku, iż śledztwo w sprawie rozmowy Beaty Kempy powinno zostać wszczęte - piszą Maciej Duda i Bertold Kittel.

    "Czuję się pomówiona, a moje ewentualne wypowiedzi były zmanipulowane. Moje rozmowy z dyrektorem szpitala MSWiA dotyczyły tylko zdrowia mojej mamy" – zapewniała w dniu 17.12.2007 w programie "Kropka nad i" Beata Kempa. "Nie czuję się winna"'.
    "Zostały naruszone moje dobra osobiste, zostałam wmanipulowana, a nie czuję się winna. Dlaczego dzieje się tak, że teraz są jakieś wycieki? Czy ktoś nad tym panuje?" - pytała. Zdaniem Kempy po zmianie władzy na cenzurowanym są wszyscy współpracownicy Zbigniewa Ziobry.
    "To jeden wielki skandal obliczony na to, żeby uderzyć we mnie. Moje rozmowy z dr Durlikiem były związane ze śmiertelną chorobą mojej mamy" – stwierdziła. – "On sam pytany przez "Newsweek" potwierdził tę wersję" – powiedziała posłanka PiS. Kempa dodała, że nie rozumie dlaczego taśmy z jej nagraniami nie mogą być pokazane, skoro prokuratura pokazała na przykład, jak dr G. bierze łapówkę. – "Ja się zgadzam, żeby je ujawnić" – stwierdziła.
  • ~JARKOWA KASZANKA
    (2011-09-05 10:35)
    "Staruch" na premiera!!!
  • ~axn
    (2011-09-05 10:36)
    Tomcio babiarz jak chce do sejmu niech odda emeryture na którą niezapracował,a Kempa nie dostała po gębie jak piłkarz Rzezniczak i dlatego broni kiboli.
  • ~józek
    (2011-09-05 10:36)
    kocham tuska z małej litery też,kocham całą platformę tacy mądrzy a ten pis
    taki glupi ,prostacki i wogole.głosuję z całą platformą tylko na PO.
  • ~woj.
    (2011-09-05 10:39)
    To może on to kolejny agent?

Może zainteresować Cię też: