Wielki sojusz w obronie "Starucha". Kempa, agent Tomek...

| Aktualizacja:

Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra "Starucha" Staruchowicza - podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.

wróć do artykułu
  • ~Polonia Śródmieście
    (2011-09-06 00:27)
    Śmieszne to jest. Robią z bandyty ofiarę III RP. Ci ludzie co go bronią pewnie nie wiedzą jeszcze jak się kompromitują.
  • ~dnm
    (2011-09-05 10:05)
    Kibole - zbrojne ramię PiSu
  • ~Lesio
    (2011-09-05 23:19)
    Ale sobie kibole znaleźli obrońców.Kibole i pis to ci sami ludzie czyli HOŁOTA.
  • ~mario61
    (2011-09-06 00:13)
    Okazało się, że pis to partia popierająca bandytów i złodxieji. Dno absolutne
  • ~pisdum-dyrdum
    (2011-09-06 00:54)
    Klempa i Maciorewicz zamierzają też poręczyć za Breivika! Fotyga negocjuje warunki z rządem Norwegii. A Sakiewicz zamierza potem zatrudnić Breivika w swoim nowym brukowcu!
  • ~GRAB
    (2011-09-06 03:21)
    Najlepsza opinie o poreczeniu za starucha przez ;;czolowke PiSdzielcow;
    wydali na forum zwolennicy PiSdzielcow !
    WYMIOTLO ich z FORUM,
  • ~|1|
    (2011-09-06 04:15)
    DZICZ KIBOLSKA, CZYLI PATRIOCI NA USŁUGACH GP ( ZNACZY SIĘ SZMATŁAWCA PISOWSKIEGO) ROBIĄ KRECIĄ ROBOTĘ DLA PIS I OBY TAK DALEJ!
  • ~Faszystowski klub gazety ANTYpolskiej
    (2011-09-06 04:14)
    Kochani nasi KIBOLE chodzcie z name, bedziemy razem pluc, wyzywac, gwizdac, buczec, bic, popychac I MORDOWAC jak zalecaja przykazania FUNDAMENTALIZMU CHRZESCIJANSKIEGO

    Jestesmy z wami!
  • ~Tom
    (2011-09-06 04:13)
    Kempa nareszcie jest tam gdzie sie dobrze czuje wsrod kiboli!
  • ~PiS = Przestępcy i
    (2011-09-06 03:41)
    Staruch !!! I tak trzymać czyli Alleluja i do przodu !
  • ~spluwa
    (2011-09-06 04:14)
    .PIS I RYDZYK BEDA TYCH KIBOLI BRONIC.
  • ~Sliczna parka na tej
    (2011-09-06 03:42)
    fotce.
  • ~Tamara
    (2011-09-05 23:10)
    Pani K. zawsze była mierna, ale teraz pokazała szczyty swojej głupoty. W normalnym kraju, jako polityk byłaby skończona na zawsze, ale w Polsce i PiSie takie zachowanie to polityczny standard. Nasze polityczne "elity" to, dno!
  • ~Stara Praga za Polonia
    (2011-09-05 23:40)
    każdy kto kibicuje Legii powinien dostawac pała przez łep za kibicowanie czerwonemu klubowi :)
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-09-05 23:34)
    OGÓLNOPOLSKA AKCJA

    DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE
  • ~wacpan
    (2011-09-06 04:17)
    NIE ROZUMIEM CZEMU PIS BRONI KIBOLI ???TO MA BYĆ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - WYCHODZI KPINA - PRUDERIA I SZYDERSTWO !!!
  • ~ohyda !!!
    (2011-09-06 04:28)
    PIS ma mocne zaplecze... PIS-kibole, czyli szambo na miarę ZOMO !

    a dolozyc do tego gnoju kempe i szpicla tomcia, KLASA !!!
  • ~Gwidon
    (2011-09-05 23:00)
    Ten CWE7uch rządzi resztą bez mózgów na żylecie Brawo kępa i reszta pazernych POlityków głosy podwarszawskich chuliganów na pewno wam pomogą w kampanii !!
  • ~Cep
    (2011-09-05 22:57)
    Co to jest za palant za ktorego ta tanty sie wstawia ?
  • ~bydlaszewski
    (2011-09-05 22:05)
    Tomek Kaczmarek jest git. O malego slonia rozpracowal golenia!

Może zainteresować Cię też: