Rekordzista w rządzie Tuska. Ma ośmiu zastępców

| Aktualizacja:

Minister finansów Jacek Rostowski ma największą w rządzie Donalda Tuska liczbę zastępców. Pomimo kryzysu zatrudnił właśnie ósmego wiceministra. Każdy z nich, według ustawy, zarabia grubo ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie.

wróć do artykułu
  • ~eee
    (2013-02-09 15:47)
    jeśli ma zastępców oznacza, że gościu nie nadaje się na to stanowisko skoro inni muszą robić za niego. wywalić na pysk takiego nieroba
  • ~pomidorek
    (2013-01-20 09:09)
    Państwo Tuska to państwo bizantyjskie z rozrośniętą biurokracją ponad miare i możliwości finansowe narodu. Duza w tym zasługa samego PIS. PO ma sie tak dobrze bo każdy już wie do czego zdolne jest PIS. Władza Kaczyńskieg to gwarantowany faszyzm. Już przerabialiśmy Zbysia, Antosia i kilku innych oszołomów i bardza wielu nie chce tego więcej. Dlatego ludze godzą się na złodziejstwo byle nie na fazyzm. Choć, może wreszcie ktoś dojdzie do rozumu i poszuka innej alternatywy. I myślę, że pogarszająca się sytuacja gospodarcza zmusi ludzi do myślenia. A dalsze rządy PO to coraz większy spadek produkcji i coraz wyższe bezrobocie i luktowane programy w telewizji tego juz nie zmienia.
  • ~222
    (2013-01-20 00:45)
    TYN GOROL NA -SKI TO V KOLUMNA JAK BYK JEST !!! NA KARA Z NIM !!!
  • ~goj
    (2013-01-19 11:18)
    Icku Rostowski ten ósmy też nosi pejsy
  • ~kasienka
    (2013-01-19 10:48)
    Temu patologicznemu rzadowi Tuscke Donka nalezy zasadzic POrzadnego kopa i wypieprzyc na smietnisko historii gdzie jego zasluzone miejsce.
  • ~power
    (2013-01-19 10:14)
    Ale wzrosną podatki MUSZĄ ZAPEWNIĆ TYM PRZY korycie ODPRAWY! PO i TANIE PAŃSTWO ! PO wielka banda Kolesi !
  • ~sliski
    (2013-01-19 10:12)
    Na koniec 2012 roku zatrudnienie spadało już o 0,5 proc. w ujęciu rocznym - liczba etatów spadła o ponad 76 tys. Tylko w grudniu zredukowano 23 tys. etatów.

    Średnia pensja wyniosła 4111,7 zł, o ponad 330 zł więcej niż w listopadzie
    Jak myślicie kogo zwalniali a kto wypacował taką średnią?
  • ~z1
    (2013-01-19 10:10)
    Ludzie o co wam chodzi Jak zapuszkują Kapicę znów będzie siedmiu
  • ~pikol
    (2013-01-19 09:19)
    Następna q..wa dorwała sie do złoba.
    Przecież to kolega tego największego zlodzieja i szkodnika .
    Nie dajmy się omamić tym bzdurom o specjalistach ,golym okiem widac że to już chodzi tylko o dymanie Polaków i do reszty pozbawienie ich majątku polskiego.
    Jak najwięcej ukraść i wyjechać z Polski do angoli.
  • ~alex
    (2013-01-19 09:01)
    To jest sposób na bezrobocie-brać ile się da i po kłopocie.A biedota? nie ma co włożyć do garnuszka.Tak wygląda TuskoPOlska.
  • ~Emma
    (2013-01-19 07:36)
    Obstawia się aby uciec od odpowiedzialności ?

    Najprościej zrzucić ją na vice?

    Po rządach Tuska ucieknie z Polski i tyle będziemy go widzieć ?

    Największy szkodnik, ponieważ działa na szkodę Polski i Polaków !
  • ~Hecht
    (2013-01-19 06:53)
    A gdzie ma rodzinę i znajomów umieścić? A jak wy na jego miejscu byście postąpili? A więc morda w kubeł siedzieć cicho i nie wypisywać bzdur.
  • ~ex-pedyt
    (2013-01-19 06:50)
    To wyrazne traktowanie budzetu, jak tzw. dojna krowe. Czas na redukcje o 80% nieprzydatnych do niczego obibokow pasozytujacych w administracji panstwowej, zasiadajacych na sztucznie utworzonych stanowiskach!
  • ~OBSRYWATOR
    (2013-01-19 05:40)
    TUSKISTOSKA POSTKOMUNA ZACZYNA SIĘ DUSIĆ.
  • ~KANGUR
    (2013-01-19 04:53)
    "10 tysięcy złotych miesięcznie" CO TO JEST? TYLE TO ROBOL W AUSTRALIA ZARABIA
  • ~gosc
    (2013-01-19 04:04)
    to jest poprostu zenujace ilu tych urzedasow ponad pol tysiaca do tego ponad poll tysiaca zastepcow sekretareek doradcow biur poselskich pensji a my polacy na nich charujemy .polowa powinna zniknac bezwzglednie z rzadu.
  • ~zasoby i za osoby
    (2013-01-19 03:44)
    Ale w biurze ich nie ma,tylko na akcji -skarb nieprywatny,polityczne zagrozenie finansowe nieistnienie? Stad kontrole w departamencie ! Tylko czy az osmiu ten zespol..? W Lwowie czterech chybaz. Kiedys.
  • ~skarb dolarowy
    (2013-01-19 03:32)
    I nie ma ich w gabinetach ? Stad kontrole ? Bo to agenci dolarowi,od sciagania z toreb i sierot za granica skarbow nieprywatnych ? Tylko czy to o osmiu chodzilo..? W Lwowie o czterech.
  • ~jan.k
    (2013-01-19 03:16)
    przeciez siedmiu to za malo zeby wszystkie przekrety Rostowskiego POuzgodnieniu z szefem mafii platformerskiej ryzym nie moga nadazyc z falszowaniem i skrywaniem pod dywan bo dywan za krotki i zaczyna wylazic to co przez lata wybitny ekonomista Jan Vincent tworzac zielona wyspe wysmazyl Polsce i Polakom nalezy odebrac nagrode Nobla Bolkowi a wreczyc Rostowskiemu
  • ~bazarek