Kłopotek o premierze: Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy

| Aktualizacja:

Eugeniusz Kłopotek (PSL) krytykuje zachowanie premiera . „Próbował złamać swoim posłom kręgosłupy” – powiedział w tvn24.pl.

wróć do artykułu
  • ~albinos442@gmail.com
    (2013-01-26 05:56)
    Jeśli w innych kwestiach posłowie głosowaliby zgodnie z własnym sumieniem zmieniłby się obraz polskiej rzeczywistości.
  • ~kolo
    (2013-01-25 18:47)
    Az prosi sie, by ten ryzy ryj zostal obity. No PO jest chyba na dobrej drodze do tego kroku


    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~sawa
    (2013-01-25 17:03)
    Ja tak się zastanawiam, kiedy w końcu go wywalą na zbity łeb z tego PZLu. To zwykły truteń.
  • ~JAN
    (2013-01-25 17:07)
    DZISIAJ JEST PRAWDZIWE SWIETO:? WNUCZEK DZADKA Z WERMACHTU DOSTAŁ KOPA W JA,A, PÓZNIEJ, W CZASIE PRZEMÓWIENIA JESZCZE W DOOLPĘ!
    DZISIAJ JEST WIEKI DZIEŃ: POCZATEK KONCA BŁAZNA, NASLADUJĄCEGO FUEHRERA, OBY JAK NAJSZYBSZY! BREWO POsłowie z panem POsłem Gowinem na czele!
  • ~Daria
    (2013-01-25 17:13)
    Jak śmie ten, Eugeniusz Kłopotek na ten temat wypowiadać .
    NIE JAK KATOLICKU {PORZUCIŁ ŻONĘ !

    Żyje ten z druga kobietą .Ten "poseł " nie ma prawa się wypowiadać na ten temat.
    Niech wpierw się WIALNIĘ WE WŁASNE PIERWSI,m pożnie4j w ten zakuty łeb. MOŻE ten Kłopotek z tej zakutej łepetyny wybije kłopot ze swojej zakutaj łepetyny.
  • ~ech
    (2013-01-25 17:13)
    Kłopotek zamknij japę bo i tak później głosujesz dla dobra ZSL - oj PSL ofkoz - grunt to koryta się trzymać pozorancie!
  • ~kolega
    (2013-01-25 17:15)
    Co ten Kłopotek robi jeszcze w Sejmie, cały czas sie ślizga. Niech lepiej zajmie się swoją nowozałożona rodziną i tą rodzina, ktorą pozostawił na pastwe losu.
  • ~stefan
    (2013-01-25 17:26)
    A Kłopotek od kiedy chodzi w gorsecie ?
    Czy jego kręgosłup zdążył się zregenerować czy może już na zawsze pozostanie giętki ?
  • ~Pawlak
    (2013-01-25 17:28)
    A kto złamał kręgoslup moralny wicemarszałkowi Grzeszczakowi ???
  • ~zawiadowca
    (2013-01-25 17:31)
    W ZSLu same sprzedawczyki. Jak za komuny.
  • ~KŁOPOT
    (2013-01-25 17:36)
    kŁOPOTEK TOŻ TO STARY ROZWODNIK ,KTÓRY PRÓBUJE BYĆ SPRAWIEDLIWYM ,BO CYMBAŁEM TO OD ZAWSZE JEST.
  • ~Janusz
    (2013-01-25 17:39)
    Tusk swoim posłom złamał kręgosłupy już dawno. Członkowie PO to w większości ludzie z przetrąconymi kręgosłupami ale z kieszeniami pełnymi kasy. Coś za coś. Wstyd!
  • ~Lost
    (2013-01-25 17:46)
    Pan Kłopotek jedyny z PSL,którego można słuchać,bo Sawicki,Bury,czy Zelichowski oni są bardziej platformiani od PO
  • ~cool observer
    (2013-01-25 17:47)
    Gieniuś Głupotek znowu się uaktywnił;). Pewnie myśli, że ludzie już zapomnieli, jak braciszkowi-matołowi załatwił wysokopłatna posadę w ramach "prorodzinnej polityki PSL"!. Wyjątkowy przemądrzały głupek. Powinien dołączyć do Kłuźmiuka, Włojciechłowskiego, Płotkańskiego Żdzicha i innych moherowych oszołomów.
  • ~slazak
    (2013-01-25 18:19)
    Wyjatkowo przemadrzaly glupek. Powinien dolaczyc do PIS albo Ziobrystow.
  • ~wiele bny
    (2013-01-25 18:36)
    kłopotek załóz psl bis bo masz kłopot z rzeczywistością
  • ~paw
    (2013-01-25 16:53)
    Czy tylko geje komentują wypowiedz Kłopotka.
  • ~Świadek
    (2013-01-25 18:41)
    Niestety, Pana uczciwe na pozór wypowiedzi, Panie Kłopotek, jak dotąd nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistej pańskiej działalności i postkomunistycznej przynależności do ZSL i antynarodowej koalicji z PO! Kto Panu może uwierzyć?
  • ~paw
    (2013-01-25 19:22)
    Prawda w oczy kole, szantaż premiera nie poskutkował.
  • ~emerytka lat 68
    (2013-01-25 20:08)
    tylko niech Kłopotek etatowiec odpowie dlaczego iluś nawiedzonych idiotów ma decydować o życiu milionów,a dostali się do sejmu tylko dlatego,że zmajstrowali reguły ordynacji wyborczej pod siebie?