Minister przyznała dotację swojej uczelni?

| Aktualizacja:

Minister Kudrycka przyznała dotację uczelni na której jest zatrudniona - informuje niezalezna.pl powołując się na "Gazetę Polską Codziennie". Oskarża minister o "podwójną moralność".

wróć do artykułu
  • ~ALA
    (2013-02-02 20:40)
    JAK WIDZICIE NIE IDZIE SIE ODERWAC OD SWOJEGO SRODWISKA, A OD ANTENATOW TU JUZ NI JAK SIE NIE DA
  • ~anty sekciarz
    (2013-02-03 00:27)
    ciekawe czy szmatlawiec jakim jest ta cala polska gazeta czy jak jej tam pisalaby artykul jesli chodziloby o uczelnie pana Rydzyka ojcem zwanego wzglenie jakis KUL czy warszawski UKSW
  • ~sem
    (2013-02-03 09:00)
    A Toruńskiej uczelni gdzie są uczciwi wykładowcy i uczelnia jest na czele rankingu dotacje odebrała,bo to katolicy.
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-02-03 08:08)
    o
  • ~kelner
    (2013-02-03 06:26)
    Panie Kwiatek nie mówi pan ,ani jednego słowa o jakielkolwiek nieprawidłowości.To jest jednak "zbrodnia".przyznanie natomiast 27000000 zł.przez PIS panu Rydzykowi to tylko mały napiwek.
  • ~@pytanie o info
    (2013-02-03 04:28)
    ~proszę o info2013-02-02 22:11
    Pytanie: czy o.Rydzyk też dostaje dotację od Kudryckiej?

    - nie NIE DOSTAJE , to pytanie szanowny panie jest typowe dla lajdakow ktorzy staraja sie za wszelka cene zdyskredytowac Rydzyka. To sa ci sami zlodzieje z PO ci sami lajdacy ktorzy na co dzien okradaja Polske. Ty szanowny panie ukrywajacy sie pod nickiem "pytanie o info" jestes jednym z nich, jestes jednym z tych zlodziei i lajdakow.
  • ~hahahaha
    (2013-02-03 04:23)
    PO to chamy, zlodzieje i Targowica
  • ~tw bolek
    (2013-02-03 02:20)
    o takie Polskie i takie przejrzystość władzy walczyliśmy
  • ~Gazeta Polska - gazeta manipulantów
    (2013-02-03 00:36)
    Z komunikatu na stronie MNiSW wynika, że Gazeta Polska otrzymała na swoje zapytanie następukący jednoznaczny komunikat:

    Osobiście nie przyznaję żadnych dotacji dla WSAP. W czasie mego urzędowania WSAP nie uzyskał żadnych środków w ramach konkursów organizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Dotacja na pomoc materialną dla studentów jest przyznawana zgodnie z algorytmem uwzględniającym liczbę studentów i Minister Nauki nie ma żadnych możliwości uznaniowego traktowania tej dotacji.

    Wszelkie decyzje administracyjne dotyczące WSAP rozstrzyga organ administracji publicznej wyznaczony przez Premiera RP i wówczas wszyscy pracownicy MNiSW są wyłączeni ze sprawy.
  • ~jan.k
    (2013-02-02 23:32)
    tak Platforma Oszustow demontuje kraj doprowadza do nedzy byle swojaki mieli zabezpieczenie gdzie ta Piterowa szukala 4 lata i znalazla sledzia za 8 zl a teraz miliony przelatuja do slug i przekretow klakierow i psow kasajacych Niesiolowski Halicki ciec niemca Gras w tym bagnie utopia Polske i Polakow za sprawa ryzego i gajowego gdzie ty masz glowe dumny narodzie ? czy zostales juz przestawiony zwrotnica gazety czosnkowej na brak myslenia?
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-02-03 09:22)
    To jest po prostu moralnosc TUSKA i jego bandy
  • ~Obserwator
    (2013-02-02 23:01)
    Ta pani nie powinna w ogole byc ministrem!. To co ona wyprawia to skandal.
  • ~kolo
    (2013-02-02 21:59)
    ...no i niech mi ktos powie, ze w bandzie tuska nie ma kolesiostawa?


    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~a to pazerna na kasę platformica
    (2013-02-02 20:26)
    czy to jest ETYCZNE, żeby pracowała jako minister i jednocześnie na uczelni? i pobierała 2 PENSJE?
    Czy praca ministra jest tak NIEABSORBUJĄCA? Nie rozumiem.
  • ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    (2013-02-02 20:20)
    der2013-02-02 19:39
    Nie ma obawy i tam opanują.
    Nawet Narodowcami się staną (Gajowy już maszerował ze swoją bandą 11 listopada0 aby od wewnątrz zniszczyć tak jak Solidarność z Geremkiem i Bolkiem na czele została zaprzedana Kiszczakowi i Jaruzelskiemu.
    To nie do zlikwidowania.
  • ~sama sobie przyznała dotację?
    (2013-02-02 20:18)
    To ten babsztyl nasyłał INKWIZYTORÓW na Uniwersytet Jagielloński, bo mgr Zyzak bronił tam swojej pracy o Wałęsie - pracy, dodajmy naukowej, o nieciekawej przeszłości gwiazdy michnikowców.
  • ~tw
    (2013-02-03 16:24)
    Pani minister nauki i szkolnictwa wyższego i przewodniczący KRRiT a jaka zgodność POglądów.
  • ~anielica
    (2013-02-02 20:19)
    Dno dna i od spodu tona mułu! Platforma oszustów i lodziarzy!
  • ~marcelek
    (2013-02-02 19:51)
    i za to dostanie wysokąnagrodęod rektora tej g..nianej uczelni!
  • ~bezrobotny
    (2013-02-03 09:21)
    Pazerność niezna granic.Dwa etaty,o których wiemy.Może jeszcze pani ministra dorabia na czarno.

Może zainteresować Cię też: