Hakerzy z Anonymous idą na wojnę z rządem Tuska

| Aktualizacja:

Rząd chce wprowadzić ustawę, zezwalającą obcym służbom na udział w akcjach ratowniczych i operacjach na terenie Polski. Chcą z tym projektem walczyć hakerzy z Anonymous, jednak zdaniem ekspertów, nie mają szans.

wróć do artykułu
  • ~zesłaniec
    (2013-02-18 09:21)
    POlitycy chcą, aby legalnie mógł działać w Polsce... OMON i GRU !
  • ~czytelnik Dziennika
    (2013-02-18 09:37)
    Pogratulować rządowi. Jak mozna coś takiego wymyslić? Czemu lub komu ma to służyć? Czy to juz nie ociera sie o utratę suwerenności??? Mało mamy własnych służb specjalnych , których utrzymanie i wyposażenie słono nas kosztuje? To moze uchwalić ustawę że rząd Niemiec czy Rosji może nami rzadzić
  • ~JAPA
    (2013-02-18 09:37)
    kto się boi takich działań ma coś na sumieniu ... ja mam to w rzyci ... niech łapią sukinkotów! pisowców porąbanych!
  • ~pingwin
    (2013-02-18 09:40)
    To juz zalatuje rezimem.
  • ~vh
    (2013-02-18 09:49)
    A jak to jest w druga strone? tzn w ilu panstwach nasi funkcjonariusze moga wykonywac czynnosci jak te ktore ma wprowadzic ustawa? Ktos moze sie orientuje?
  • ~Bóg, Haker , Ojczyzna
    (2013-02-18 10:11)
    szkoda, że teraz dopiero się hakerzy uaktywniają. Przy uśpionych mediach jedyna nadzieja w hakerac
  • ~Wiarus
    (2013-02-18 10:18)
    Hakerzy nowa bron szalenca, wariata KACZYNSKIEGO!!!
  • ~patriota
    (2013-02-18 10:24)
    To posunięcie na pewno nie jest powodowane miłością do Ojczyzny pana premiera.
  • ~xol
    (2013-02-18 10:33)
    Do JAPA-Ty to powinien żeś dostać w tą głupią japę bo piszesz bzdury-to jest pomysł rządu obecnych POpaprańców a nie PIS-u.
  • ~ego
    (2013-02-18 10:54)
    Jakaś nowa tradycja . Niedawno był " Dzień Bezpiecznego Internetu" - od 2004r. z inicjatywy KE . Widać , że w Polsce ma to jakiś inny wymiar propagandowy. /?/
  • ~Wirtual
    (2013-02-18 11:55)
    Zapraszamy do udziału.
  • ~kkk
    (2013-02-18 12:14)
    Liczenie głosów podczas wyborów - serwery rosyjskie i rosyjskie podsumowanie.
    Obcym służbom umożliwia między innymi użycie na terenie Polski broni palnej czy środków przymusu bezpośredniego. Zagraniczni funkcjonariusze będą mogli uczestniczyć również w zabezpieczaniu między innymi imprez masowych. Tu chodzi m.in. o 11 listopada. Wtedy rząd powie to nie my, nie nasze słuzby tylko oni. Tracimy suwerenność na każdym kroku. Agenci "śpiochy" się obudziły . Są wszędzie. W Urzędzie Rady Ministrów, W Pałacu Prezydenckim, w mediach
  • ~czołgista
    (2013-02-18 12:19)
    dlaczego nie napiszecie wprost, ze w przypadku strajów BUL z PO wyrazili formalnie zgodę na taką interwencję, jaka miała Czechosłowacja w 1968?
  • ~Partia Miłości
    (2013-02-18 12:20)
    Czytelniku Dziennika... to POtrzebne w razie gdy polskie wojsko nie chciało do Polaków strzelać... władza musi się zabezpieczyc.. tak na kochają
  • ~UWOLNIĆ ANTYKOMORA
    (2013-02-18 12:37)
    ZDRADEK SIKURVVSKI ZNOWU ROZKAŻE ZAMKNĄĆ INTERNET:(
  • ~Tofik
    (2013-02-18 12:53)
    re~Wiarus
    Wiarus z ZOMO czy z KBW?
  • ~kontra
    (2013-02-18 12:59)
    co za debilizm -ale idąc dalej tym durnym pomysłem rudego -proponuję obcuych ministrów i proszę o premiera np. ze Szwecji
  • ~PRAWDA
    (2013-02-18 13:00)
    SPOKOJNIE IDZIE WIOSNA -THE END TUSKA
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-02-18 13:06)
    Czy was to nie dziwi przypomne ,ze o takim wariancie pisalem dwa lata temu.Dlaczego i kogo wladza sie boi ?,Tak samo i cala zgraja z PiS-em w komplecie.Zelazna obrecz coraz szczelniej sie zamyka !.Czekamy jak bedzie wygladala bratnia pomoc,za komuny byla dwa razy na Wegrzech i Czechoslowacji.
  • ~KONTRA
    (2013-02-18 13:11)
    DO DURNIA "JAPA" KAŻDY GEJ MA COŚ W RZYCI -ALE TY MASZ RÓWNIEŻ PROBLEMY Z GŁOWĄ