Niesiołowski o Holland: Nie obchodzi mnie Polska, tylko córunia lesbijka

| Aktualizacja:

Niezwykle ostry atak Stefana Niesiołowskiego na Agnieszkę Holland. Wszystko przez słowa wypowiedziane przez reżyserkę po odrzuceniu projektów ustaw o związkach partnerskich. Polityk PO stwierdził, że Holland nie interesuje Polska, a tylko "córunia, która jest lesbijką". Jego zdaniem reżyserka przestała już być autorytetem.

wróć do artykułu
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-02-19 13:19)
    A juz napewno nikt nie obroni Polski przed Stefanem
  • ~RealLive
    (2013-02-19 13:19)
    typowy przedstawiciel nurtu yneligentów z PO :D. I jak tu na nich nie głosować ;). trza być jełopem jednak...
  • ~ogrodnik
    (2013-02-19 13:19)
    Straszenie PISem juz nie wystarczy Panie Niesiołowski...
  • ~tadek
    (2013-02-19 13:20)
    Czy nie uważacie, że ten mężczyzna na zdjęciu ma wygląd psychopaty?
  • ~Aculeus
    (2013-02-19 13:21)
    Ten to unmie sobie zjednac ludzi.
  • ~z sieci
    (2013-02-19 13:21)
    Szanowni rodacy. Jesteście politycznymi głupkami. 

    Sami sobie zgotowaliście ten parszywy los. 
Mieliście do wyboru Prawo i Sprawiedliwość a wybraliście Bezprawie i Qrestwo. 
To Platforma jest JEDYNYM prawdziwym problemem. 


    Platforma to SYFILIS który toczy żywy organizm Państwa.

    

III RP to świat na opak. 

Szuje nauczają moralności, oszuści rozliczają prawdomównych, zdrajcy wystawiają cenzurki patriotyzmu. 

    
Mało tego! - wybierając partię oszusta i kłamcy Tuska na kolejną kadencję, wybierając niekumatego ćwoka na prezydenta, Polacy dali jasny sygnał opinii światowej, że są idiotami.
  • ~Wojtek
    (2013-02-19 13:22)
    Cóż można powiedzieć... Pan Nisiołowski swoim komentarzem tylko potwierdził to co zauważyła pani Holland. Na oszustów i chamów nie głosujemy.
  • ~WSTYD
    (2013-02-19 13:23)
    WSTYDDDDDDDDDDDDDDD
  • ~tommy
    (2013-02-19 13:23)
    Niejeden psychiatra na badaniach Stefana zrobilby profesure. A tak apropos, gdzie jest TW Boni walczacy z mowa nienawisci?
  • ~pinokio
    (2013-02-19 13:24)
    pis bis ,a udaja demokracje ,to zaklamany czlowiek ,POwinien nigdy nie byc osoba publiczna ,.
  • ~wss
    (2013-02-19 13:24)
    Widzę że redakcja odpowiednio dobrała zdjęcie, wcale nic nie sugerując. A Niesiołowski, jak to on w brutalny i nieprzyjemny sposob - ma rację...
  • ~OMEN
    (2013-02-19 13:25)
    Taa... Cóż za piękny przykład "Jezyka miłości" a'la Niesiołowski. A swoją drogą ,to sądzę, że PO też nie "obroni" Polski przed PiS-em... I dobrze !
  • ~kakule
    (2013-02-19 13:25)
    Panie Niesiołowski zachowuje się pan niegodnie.
  • ~ceres
    (2013-02-19 13:25)
    Jakie moralne prawo ma ten pan aby mieszać rodzinę do jakichś kłotni.Dlaczego kłóci się i komentuje nie na temat.Tak robił mój ex.Temat kłótni np. o kasę a on wyciągnąl kobyłę z potopu szwedzkiego.Nie lubię takich ludzi .nie mam do takich zaufania.tacy nie szanują innych,to pieniacze.
  • ~mariano
    (2013-02-19 13:26)
    Cyn , cham , psychol!
  • ~~zeb
    (2013-02-19 13:27)
    Stefek cierpi na poważną chorobę to widać na zdjęciu!!!
  • ~Wolker
    (2013-02-19 13:28)
    Juz czas zacząć ludzi straszyć Niesiołowskim. On jest prawdziwym szkodnikiem życia publicznego
  • ~emerytka "oskubana"
    (2013-02-19 13:28)
    Panie pośle Niesiołowski! Polakom znuciła się już Wasza śpiewka o szkodliwości PIS-u. To już nie działa - teraz bardziej szkodliwe jest PO, nie dba o naród tylko o własną kieszeń.
  • ~hel61
    (2013-02-19 13:28)
    ha,ha,ha, sami siebie już z nienawiści pożerają!!!
  • ~fan
    (2013-02-19 13:29)
    Panie stefanie: a co z wałachem z końską twarzą?