Prezydent wspiera matki "pierwszego kwartału"

| Aktualizacja:

Prezydent chce rocznego urlopu dla tzw. "matek pierwszego kwartału". Bronisław Komorowski zachęca rząd, by rozważył prawo do takiego urlopu dla matek wszystkich dzieci urodzonych po 1 stycznia tego roku - powiedziała IAR minister w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka.

wróć do artykułu
  • ~Sablena
    (2013-04-26 08:23)
    Jakoś Panu Prezydentowi nie przyszło na myśl, żeby WALORYZACJĘ EMERYTUR I RENT wypłacać od stycznia, a nie od marca w roku ( niestety, nie w każdym roku: patrz: 2012 rok ). Może i o tych OBYWATELACH POLSKI z dziadowskimi dochodami pomyśli - także płacą podatki!
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-04-04 11:06)
    KOMOROWSKI PREZYDENTEM
    A POLAKOM WSTYD
  • ~BREDZISŁĄW
    (2013-04-04 11:05)
    A KOGO TO INTERESUJE
  • ~jacek2011
    (2013-04-04 09:57)
    tak kochane matki 67 lat tyrki was czeka przez tego płezydenta od siedmiu bolesci.
  • ~ewa
    (2013-04-04 07:56)
    Kochane Lemingi, przecież żadnej ustawy na ten temat NIE MA !!!
    To ochłap na pożarcie mediów i temat do dyskusji, idioci !!
  • ~obrońca Krzyża przed matolstwem
    (2013-04-04 07:52)
    Z wielkim bulem wspiera .
  • ~moim zdaniem
    (2013-04-04 06:21)
    Zbiera na punkciki sondażowe.
    Ważną ustawę "67" PODPISAŁ bez zmrużenia okiem. Nad BEZROBOCIEM i biedą nawet się nie pochylił. To samo z paktem fiskalnym. BELE do przodu, byle sondaże były i prasa pisała przychylnie. To ci rezydent.
  • ~kaszalot z ruskiej dziadzi
    (2013-04-04 05:39)
    ja tam lubie tego prezydęta. jest taki smieszny. z wonsami i bez. czasem palnie cos na wyrost, i sie okazuje, ze prawde mowi. o Lechu, o wyjsciu Polski z NATO. albo o tym, ze zone ma rzydufke i ich marzeniem jest slub baby z dziadziom w irzaelu.

    pocieszny, rubaszny i jak ladnie sie chichral na okeciu czekajac na trumny. no, czego w nim nie lubiec?
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-04-04 04:32)
    Prezydent wypiera się matki :---(
  • ~taka prawda
    (2013-04-04 02:59)
    ten gostek z ruskiej budy to kompletny CYMBAL
  • ~TAKA PRAWDA
    (2013-04-04 02:52)
    Ruski sługus ! Kacapski Rezydent !
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-04-04 00:47)
    To za mało. A co z matkami z 2012 ???
    To był dobry rocznik, lepszy niż pechowy 13.
    Lepiej zaczynać od 12 niż od 13.
    My podatnicy damy rade, co tam 50 mld zł
  • ~Amelia
    (2013-04-04 00:43)
    Siedzi ten waleń z kaszalotem,wpieprzają ile wlezie,pławią się w luksusach i nasłuchują gdzie by tu zarobić parę punktów procentowych.Tylko propaganda,a resztę to mają w swoich wielkich dupach! Komorowski dogląda, tylko swojego bogactwa i luksusowego życia.
  • ~strażnik gaju
    (2013-04-04 00:09)
    a co z wypędzanymi przez Wojewodów z domów w związku z przeznaczeniem gruntów pod autostrady i drogi szybkiego ruchu, a co z okradzionymi przez komorników - czy za nimi też się ujmie pan prezydent, bo rzecznik praw obywatelskich zapomniała, albo zajęta Blidą nie ma czasu na sprawy zwyczajnych ludzi oszukanych i ograbionych przez państwo,
    a może dziennikarze zamiast kolejnymi pierdnięciami Putina albo zajmowaniem się Gerardem D, zajmą się poważnymi i rzeczywistymi problemami i nie będą to ciche jęknięcia, ale ostre i ponawiane pytania do odpowiedzialnych i ich przełożonych a jak trzeba to pytania do premiera na konferencjach prasowych
  • ~KRET
    (2013-04-03 23:22)
    A JA PREZYDENTA PIE DO LE PASZOL WONNN NA SCZAW UBEKU
  • ~Ania z spod żyrandola
    (2013-04-03 23:13)
    Siedziało by to cicho i chociaż nie otwierało japy Jak to nie ma nic do rządzenia i żadnej władzy Bolszewikus
  • ~DEryw AT
    (2013-04-03 22:57)
    Czy Rosjanie mogli by dokonać zamach bez WSPÓŁPRACY z "polskim" rządem? Zastanawialiście się skąd ówczesny marszałek wiedział " przed katastrofą Smoleńską " że prezydent Lech Kaczyński gdzieś poleci i wszystko się zmieni . Czy wy uważacie Putina ,oficera KGB za nieuka? Gdyby Putin chciał dokonać zamachu, na swoim terytorium nie dokonał by go, NIE WIEDZĄC WCZEŚNIEJ!! że "polski" rząd ,będzie unikał pomocy światowych ekspertów i tusk odda śledztwo wyłącznie Rosjanom (przy współczesnej nauce nie można zatrzeć śladów) Musiał by wiedzieć że "polacy" poprą ten sam scenariusz śledztwa ( współpraca powinna być wzorowa ), że nie będą się domagali zwrotów wraku , czy rejestratorów a PROKURATURA nie przeprowadzi sekcji zwłok ani analizy miejsca wypadku to wszystko by musiał wcześniej wiedzieć. No i by musiał się postarać aby zachować tuska na stołku po wyborach aby wszystko było POmyśli (podliczanie ostatnich wyborów odbywało się na rosyjskich serwerach , potwierdziła to PKW a profesor Urbanowicz 61 lat który ten dziwny proceder opisał "popełnił samobójstwo" 3 dni po upublicznieniu) kopiuj wklejaj . Albo podmieniają oceny ,albo usuwają ten wpis! .Prawda PO Polsku.
  • ~dsfg
    (2013-04-03 22:42)
    Ble Ble Ble
  • ~Kiszka
    (2013-04-03 22:42)
    Co ten Kacap może wspierać Jak zależny jest od Kon Donka
  • ~Christ
    (2013-04-03 22:14)
    tak wspiera, że drań bez żadnych wahań podpisywał ustawy emerytalne dokładając kobietom 7lat i tuszując razem z tym śmieciem na wiejskiej wszelkie afery , mianował wszelkiego rodzaju hołotę bolszewicką i kolesi w urzędach Polskich , skompromitował się swoją ogładą buraka.