Prezydent wspiera matki "pierwszego kwartału"

| Aktualizacja:

Prezydent chce rocznego urlopu dla tzw. "matek pierwszego kwartału". Bronisław Komorowski zachęca rząd, by rozważył prawo do takiego urlopu dla matek wszystkich dzieci urodzonych po 1 stycznia tego roku - powiedziała IAR minister w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka.

wróć do artykułu
  • ~ass
    (2013-04-03 20:11)
    prezydent to zginął w zamachu...
  • ~hehe
    (2013-04-03 20:26)
    Brunek wspiera matki kture som w bulu lóp pzy nadzjeiji
  • ~MO
    (2013-04-03 20:29)
    PANIE PREZYDENCIE === KIEDY PORZĄDKI W --- POLICJI --- KGP !!!

    TO OGROMNY BURDEL ... NALEŻY ROZPĘDZIĆ TĘ BANDĘ ...

    BO TAM JEST SIEDLISKO PATOLOGII ,,, I PRZESTĘPCÓW...!!!
  • ~PRAWDA
    (2013-04-03 20:32)
    ZDRAJCA i WSTYD NA SWIAT
  • ~Ola
    (2013-04-03 20:33)
    Do bulu pusty Pustak Bredzisław vel Szczynukowicz .
  • ~ALA
    (2013-04-03 20:39)
    CHYBA MAJTKI Z PIERWSZEGO KWARTALU BO MATKI NIE. CZY USTAWE PODPISYWAL IDIOTA CZY BRONEK???
  • ~krowa
    (2013-04-03 20:42)
    w zasadzie powiedział identycznie jak Putin w sprawie gazociągu - żeby rozważyć przez Gazprom, u nas przez rząd.
    Niby - matki macie rację - rzekł prezydent, ale po cichu to popiera Vincentego
  • ~budowniczy zgody
    (2013-04-03 20:42)
    Mówiąc delikatnie,jest to nieładna gra pozorów przez pana Komorowskiego.Wykorzystuje tysiące matek dla uzyskania osobistej korzyści politycznej.Zacytuję fragment wypowiedzi pani minister."Wszystko jest możliwe,ale decyzja należy do rządu-powiedziała minister Wóycicka".To jest właśnie to,że decyzja należy do rządu! Nie po to "notariusz" Tusk posadził pana Komorowskiego pod żyrandolem,żeby mu teraz psuł ustawy i "rujnował" budżet.
  • ~naturalny
    (2013-04-03 20:43)
    POwiedzial co wiedzial a to bylo tak ze bociana dziobal szpak.Pamietajcie kazdy ruch gajowego jest POzorowany-to pierwszy szkodnik POlski!
  • ~gen.Matoł
    (2013-04-03 20:45)
    bronek Borat i PO Bulu,oraz
  • ~r12
    (2013-04-03 20:56)
    PRAWDA Na swiecie istnieja trzy prawdy : prawda. tyz porawda , i ***** prawda ty jestes ta trzecia prawda
  • ~Weż Ty lepiej słownik ortograficzny!
    (2013-04-03 20:57)
    Strzelasz trzy błędy ortograficzne w jednym zdaniu. Poziom analfabety ortograficznego.Jak można było zdać maturę? Nie wiem. Na prawdę nie wiem.
  • ~kasienka
    (2013-04-03 20:57)
    a ten becwal znowu pcha sie na szklo...
  • ~John
    (2013-04-03 21:05)
    po co ten baran się w ogóle odzywa.Przepraszam wszystkie barany
  • ~irena
    (2013-04-03 21:15)
    to po co podpisywał ******* ustawę
  • ~CEPY !!!!
    (2013-04-03 21:22)
    PANIE PREZYDENCIE --- KIEDY PORZĄDKI W WOJSKU ...???

    TYSIĄCE GENERAŁÓW I PUŁKOWNIKÓW !!! I PARĘ TYŚ, SZEREGOWYCH

    TO JAKIŚ ABSURD !!! ... NO I BUDOWA FREGATY - WIDMO ...

    ...ILE NAS TEN BURDEL KOSZTUJE ...???
  • ~zielona wyspa
    (2013-04-03 21:24)
    No i stało się Zyrandol przemówił tylko co z tego wyniknie NIC bo nikt tego gajowego nie bierze na serio poprostu marionetka do podpisywania PO-sranych ustaw .
  • ~rudy pinokio
    (2013-04-03 21:33)
    Od wsparcia jeszcze się nikt nie najadł chyba że jest to wsparcie dla afer
    PO-srańców .
    BRONEK JA CI NIE ZAPOMNĘ PODPISANIA USTAWY O PRACY KOBIET DO 67 LAT
    swoją żonę zagoń do roboty to zobaczymy czy wytrzyma do wieku emerytalnego.
    rozliczymy się przy urnie wyborczej .
  • ~gosc
    (2013-04-03 21:38)
    Chce uzyskac klake ,zeby slupki mu sie podniosy ,ale Wincent nie zgodzi sie ,bo trzyma z Tuskiem.
  • ~Ironimuss
    (2013-04-03 21:58)
    Natomist ja wspieram matki "czwartego kwartału" 2012