Niesiołowski: Przegraliśmy przez wściekłą kampanię w kościołach

| Aktualizacja:

Stefan Niesiołowski w swoim stylu ocenia porażkę PO w wyborach uzupełniających w Rybniku. Jego zdaniem, kandydat PiS zwyciężył tylko dzięki "agresywnej kampanii w kościołach".

wróć do artykułu
  • ~zyczliwy
    (2013-04-29 14:51)
    Stefciu a moze ty jestes wsciekly? Zyjesz w matriksie,pora wrocic na ziemie.Kto na niego glosowal?
  • ~jana
    (2013-04-25 14:39)
    kazde zdjecia starego niesiola to obraz wscieklego ujadacza .nie starszej osoby ,ale chorego z nienawisci wscieklego starego buca .co robi jeszcze w polityce .
  • ~bapcia klozetowa
    (2013-04-24 17:01)
    ty degeneracje spójrz do lustra i zrozumiesz dlaczgo przegraliście
  • ~Zdzich
    (2013-04-24 16:29)
    On by sie nadawał do Pałacu Prezydenckiego tam są sami doświadczeni
  • ~Warszawiak
    (2013-04-24 16:25)
    Nabzdyczył sie ten NNiesioł na tym zdiecju jak by gazy spuszczał
  • ~NIESIOL CADYKIEM #1
    (2013-04-24 14:12)
    PO zaklada swoje koscioly p.t. boznice a pierwszym cadykiem/biskupem bedzie
    niesiol .
  • ~lis
    (2013-04-24 10:50)
    o wiekszego trudno zuch jak byl stefcio burczy mucha ,ja nikogo sie nie boje ,przeciez na platformie dzisiaj stoje ,lew coz to lew ,to tylko kociak duzy ,co nczytal sie w POdrozy,nagle strach stefcio w piach ,,mamo prosze takie wielkie ma KOPYTA , tu Polna myszka siedzi sobie i zombkami serek skrobie ,TAKI TO BOCHATER platformy
  • ~lis
    (2013-04-24 10:37)
    stefciowi glownozjadowi odbija sie czkawka ,a PO czym ano PO szcawiu ,moze to nowy rodzaj narkomanji
  • ~lis
    (2013-04-24 10:33)
    wsciekla agresja niesiolowskiego a POczym taka agresja ano PO szczawie
  • ~pisior
    (2013-04-24 08:14)
    zdaje sie ze stefkowi cos zapchalo sie od dolu ,spece od przepychania -szambonurki do pracy !
  • ~danka
    (2013-04-24 08:12)
    ~re ~oto cala sekta slugusow ... czyzbys byl szambonurkiem od przetykania odbytow ? Gratuluje ,POplatna fucha .Przyjemnej pracy .
  • ~wsciekly pisior
    (2013-04-24 08:07)
    Na 100 % kampania antyPO bedzie wscieklejsza nie tylko w kosciele , jak zyczy sobie dyzurny wsciekly pies niesiolowski .
  • ~wikary
    (2013-04-23 23:01)
    slugusi Z SEKTY RUSKIEGO AGENTA Z TORUNIA pomnijcie slowa Pana "NIE BEDZIESZ MIAL BOGOW OBCYCH PRZEDE MNA" a dla was NAZISCI, wazniejsze niz PRZYKAZANIA PANA sa slowa kaczynskiego czy rydzyka


    slugusie ruskiego agenta POMNIJ ZE TO PRZYKAZANIE PANAI NIE ZAPOMNIJ ZAKLAMANY I OBLUDNY FUNDAMENTALISTO kochac blizniego swego...


    Fundamentalisto chrzescijanski z SEKTY RUSKIEGO AGENTA nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu...

    i kiedy co wieczor klepiesz "I ODPUSC NAM NASZE WINY JAKO I MY ODPUSZCZAMY..." postaraj sie debilu zrozumiec co klepiesz.

    Slugusie z sekty RUSKIEGO AGENTA POPELNIASZ GRZECHY GLOWNE codzien - decyzja o PIEKLE dla ciebie zapadla !!!

    FUNDAMENTLISTO BREIVIKOWY, zamiast wypisywac chore bzdury przeczytaj 10 przykazan i odmow pacierz wieczorny ZE ZROZUMIENIEM !!!

    FUNDAMENTALISCI Z SEKTY PISIATEJ pomnijcie slowa Pana "NIE BEDZIESZ MIAL BOGOW OBCYCH PRZEDE MNA" a dla was FASZYSCI, wazniejsze niz PRZYKAZANIA PANA sa slowa kaczynskiego czy rydzyka

    SEKCIARZE BALWOCHWALCY kiedy pojdziecie do komunii, STANIE WAM KOSCIA W GARDLE - wasze grzechy sa NIE ODPUSZCZONE

    WASZE MIEJSCE JEST W PIEKLE!
    BELZEBUB JUZ SZYKUJE NA WAS KOCIOL ZE SMOLA I DIABLY OBLIZUJA PALCE!
  • ~fekatolicyzm
    (2013-04-23 22:56)
    ciekawe czy ciemne bydlo z sekty slugusow Rosji kiedykolwiek zacznie wyrazac sie normalnie, po polsku a ne uzywajac pisiego jezyka ktory pieknie opisal poeta z sieci;


    FEKATOLICYZM

    jeden pisior słoik ***** chluśnie na tablicę,
    inny rzuca ****** w TV, dalszych stu na blogach...
    jakaś moda? jak wyjaśnić ***** tajemnicę?
    widać mają przykazanie od swojego boga!

    boga czci się w dwóch postaciach: tadzia oraz yara,
    i jak każe święta para, tak się wierny stara.
    bóg zaś w obu swych postaciach zwie się ze swych ambon
    spadkobiercą tego, co sam kiedyś nazwał "szambo"

    nie ma w tym sprzeczności żadnej ni luki w kanonie,
    credo wszak nie usta głoszą, ale podogonie,
    sakramentów się udziela, według objawienia:
    chrztu - plwociną, a komunii - produktem trawienia.

    kto już przyjmie sakramenty i odda pół renty,
    bóg mu cel ukaże święty: rzucić ekskrementy!
    ****** świrze w swym rewirze rzuć, boś bogu przyrzekł,
    chcesz być boga jeszcze bliżej - traf w tablicę z krzyżem!

    bóg zadanie dał swym wiernym: chodzić i nawracać,
    więc wymaga dużo ***** ta misyjna praca.
    widząc, że tak pięknie rośnie popyt na fekalia,
    bóg na cały kraj chce rzucić te dewocjonalia.

    P.S. jak rozróżnić yara z tadziem? ***** jest w zasadzie
    takie samo. tadzio kładzie równo, choć ciut rzadziej.
    yaro miewa zaś obstrukcje - zwłaszcza po tabletkach,
    lecz jak tylko wziąć zapomni, odbyt mu się przetka.
  • ~olus starsak
    (2013-04-23 18:47)
    TyPOwe dla Kapojacego parcha
  • ~~ Emil
    (2013-04-23 18:33)
    Jak MATKA boska KAZAŃSKA przepędziła KATOLICKĄ SZLACHTĘ z Kremla w XVII wieku tak chciwość władzy, brak reform i propagowanie fanatyzmu katolickiego w świeckim państwie zgubi PIS , który wreszcie SKOŃCZY NA WAWELU !!! jak prymas JAN PAWEŁ WORONICZ i inni .
  • ~piryt
    (2013-04-23 18:11)
    Czy doczekam się jakiejś mądrej uwagi z ust tego Niesiołowskiego?
    Czy ten chory umysłowo człowiek musi kompromitować PO i Tuska?
  • ~gnyszek
    (2013-04-23 18:08)
    wystarczy ze 2 razy PO-kazać Niesioła w mediach,
    posłuchać wścekłych bluzgów tego szurniętego PIENIACZA
    i chęć do głosowania na PLATFORME
    spada do zera

    Tylko tak dalej Panowie...
  • ~motyl
    (2013-04-23 17:55)
    Stefan jesteś IDIOTĄ. Najlepiej wychodzi ci dojenie mendoweszek.
  • ~PiS be with you
    (2013-04-23 17:46)
    Niesiol mowi Polacy nic sie nie stalo... to wina Kosciola...
    Szejnfeld mowi Polacy nic sie nie stalo... to wina straszenia PO
    POdly Tusk mowi Polacy nic sie nie stalo ... ja nic nie wiem, jestem premierem
    Komoruski mowi Polacy nic sie nie stalo ... jade do ruskiej budy na WSI

    PiS mowi PO to DNO ...